مهران بیت
فگ توکن ارز فگ توکن

قیمت ارز فگ توکن (FEG)

نرخ تومانی خرید
31
نرخ تومانی فروش
31
تومان
-2.39%
$
0.0005216
فگ توکن فگ توکن
FEG
وب سایت:
Website
توییتر:
Twitter
تلگرام:
Telegram
وایت پیپر:
Whitepaper
محاسبه قیمت
خرید فروش
FEG > فگ توکن
فگ توکن میگیرید
IRTM تومان
تومان میدهید
خرید بیت کوین

فگ توکن چیست؟

فگ توکن (FEG Token) با نماد اختصاری FEG با هدف انجام تراکنش‌های نامتمرکز در بلاکچین اتریوم و بایننس اسمارت‌ چین ایجاد شد و با نوسانات بازار همسو گشت ولی مدل پیاده‌سازی این ارز طوری است که به سوی موفقیت در حرکت می‌باشد. به توکن FEG، توکن تورم هم می‌گویند.

این ارز دیجیتال، دارای بیشترین گردش حساب معادل صد کوادریلیون است که در هر تراکنش یک درصد کارمزد بین مالکین این توکن، تقسیم می‌شود و یک درصد توکن نیز، می‌سوزد. این مکانیسم مالکین توکن را تشویق به هولدینگ کرده و عرضه جانبی را کاهش می‌دهد تا ارزش این ارز بالا رود.

در حقیقت، یک رابطه عرضه و تقاضا شکل می‌گیرد. توجه داشته باشید که برای سوزاندن توکن‌ها در شبکه، هیچ محدودیتی وجود ندارد.

ارز دیجیتال فگ توکن Feg Token چیست؟

آشنایی با اکوسیستم FEG

 • غیرمتمرکز بودن (DECENTRALISED)
 • FEG کاملاً غیرمتمرکز است. هیچ شخصی مالک اصلی این رمز ارز نیست و تمام تصمیمات در جهت منفعت جوامع گرفته می‌شود.
 • میزان سوخت (BURN RATE)
 • هر تراکنشی تا 1 درصد میزان سوختگی ایجاد می‌کند که سبب کاهش عرضه جانبی FEG می‌شود.
 • جوایز (REWARDS)
 • FEG به مالکینی که در نگهداری توکن‌ها ضعیف عمل می‌کنند، جریمه اعمال می‌کند و به سایر مالکین خود با پرداخت یک درصد در هر تراکنش پاداش می‌دهد.
 • پیشرفتهای بعدی
 • FEG برنامه ریزی شده است تا با انتشار محصولات نوآورانه که پایداری این توکن را تضمین می‌کند، در فضای رمزنگاری پیشرفت بیشتری کند.

روش‌ خرید توکن‌های FEG

بر خلاف سایر رمز ارزها، نمی‌توانید به صورت مستقیم توکن‌های FEG را از طریق پرداخت پول از صرافی‌ها، خریداری کنید. بلکه برای تهیه این کوین باید بیت‌کوین(Bitcoin)، اتریوم(ETH)، تتر(USDT) خریداری کنید و سپس آن را به صرافی‌های پشتیبانی کننده از FEG مثل یونی‌سواپ (uniswap) و پنکیک‌سواپ (pancake swap) انتقال دهید.

کیف پول توکن فگ (FEG)

شاید بپرسید توکن‌های فگ (FEG) را باید در کجا ذخیره نمایید. این توکن در شبکه اتریوم قرار دارد و با استاندارد  ERC-20 ایجاد شده است. بنابراین می‌توانید برای ذخیره سازی توکن‌های فگ، از هر کیف پول سازگار با ETH اقدام فرمایید.

چگونه می توان رمز ارز سازگار با استانداردهای ERC سفارشی خود را به کیف پول متامسک MetaMask اضافه کرد؟

 • آدرس قرارداد ایجاد رمز را کپی کنید.
 • کیف پول متامسک را باز کنید و روی نماد منوی burger  کلیک کنید.
 • روی دکمه افزودن توکن کلیک کنید.
 • برگه توکن سفارشی را انتخاب کنید.
 • آدرس پروتکل کپی شده را از مرحله اول در قسمت آدرس توکن جایگذاری کنید و روی دکمه بعدی کلیک کنید.
 • سپس بر روی دکمه افزودن توکن‌ها کلیک کنید.
 • کارتمام شد و همه چیز به خوبی انجام یافت!

آیا قیمت توکن فگ (FEG) در آینده افزایش می‌یابد؟

بله، قیمت توکن فگ (FEG) با توجه به داده‌های پیش بینی شده در آینده افزایش می‌یابد.

اخبار جدید پیرامون ارز دیجیتال فگ توکن

راه حلی عملیاتی توسط مشاوران سرمایه گذاری فگ (FEG) انتخاب شده است. در حقیقت، مشاوران سرمایه گذاری فگ، شامل یک مشاور مستقل سرمایه گذاری و یک گروه سرمایه‌گذاری استراتژیک، شرکت نرم‌افزاری Diligend  است که با ارائه نرم افزار مدیریت سرمایه گذاری، اتوماسیون، دیجیتال سازی مجموعه داده‌ها و اسناد مدیریتی، با دقت نظر عملیاتی منحصر به فرد مدیران سرمایه گذاری بین المللی، بازارهای خصوصی، صندوق های تامینی راه حل مناسبی را انتخاب نموده است.

تجزیه و تحلیل سرمایه گذاری بر روی توکن‌های فگ یا FEGtoken

هزینه فعلی FEG صفر دلار است. بر اساس این تجزیه و تحلیل، این روزها سرمایه گذاری بر روی توکن فگ دارای 3.5 درصد از 10 رتبه ایمنی و 20.8 سود پیش بینی شده با ارزش انتقال صفر دلار است. عامل اصلی رتبه بندی برای این دارایی رمزنگاری، رای گیری کاربران است.

برای تعیین بازدهی که می‌توان از سرمایه گذاری توکن فگ در سال 2021 به دست آورد، سیستمی در نظر گرفته شده است تا قیمتهای روزانه ارزهای رمزنگاری شده را در 6 ماه گذشته مورد تجزیه و تحلیل قرار داده است. سکه‌ها از نظر کاراکتر در حال کم شدن هستند، به این معنی که احتمال زیادی وجود دارد که توکن فگ(FEG) بتواند در آینده به یک مقدار همیشگی نزدیک شود.

می‌توانید توکن فگ (FEG) را بررسی کنید که آیا سرمایه گذاری بر روی این سکه و توکن ارزشش را دارد و اینکه این سرمایه گذاری تا چه اندازه قابل اعتماد یا همراه با ریسک است. این ابزار تجزیه و تحلیل توکن FEG را در رتبه 511 از 4577 ارز رمز بر اساس رتبه ایمنی قرار داده است.

نتیجه گیری

در این مقاله با یکی از پیشرونده‌ترین ارزهای دیفای به نام رمز ارز فگ (FEG) آشنا شدیم. این ارز با هدف انجام تراکنش‌های نامتمرکز در بلاکچین اتریوم و بایننس اسمارت‌ چین ایجاد شد. .

این توکن، دارای بیشترین گردش حساب معادل صد کوادریلیون است که در هر تراکنش یک درصد کارمزد بین مالکین این توکن، تقسیم می‌شود و یک درصد توکن نیز، می‌سوزد.

این مکانیسم مالکین توکن را تشویق به هولدینگ کرده و عرضه جانبی را کاهش می‌دهد تا ارزش این ارز بالا رود. در حقیقت، یک رابطه عرضه و تقاضا شکل می‌گیرد. امیدواریم مطالب این مقاله به شما آگاهی لازم را در مورد این رمز ارز جدید داده باشد.