مهران بیت
فلوکی اینو ارز فلوکی اینو

قیمت ارز فلوکی اینو (FLOKI)

نرخ تومانی خرید
11
نرخ تومانی فروش
11
تومان
-1.56%
$
0.00019585
فلوکی اینو فلوکی اینو
FLOKI
آدرس وب سایت:
floki.com
وایت پیپر:
Whitepaper
گیت هاب:
Github
توییتر:
Twitter
ردیت:
Reddit
فیسبوک:
Facebook
دیسکورد:
Discord
تلگرام:
Telegram
#Metaverse#Doggone Doggerel#Play To Earn#DWF Labs Portfolio#TokenFi Launchpad#Gaming#Memes#BNB Chain#Paal Ecosystem#Education#Marketplace#Collectibles & NFTs#DeFi#DAO#Ethereum Ecosystem#Cross-Chain
محاسبه قیمت
خرید فروش
FLOKI > فلوکی اینو
فلوکی اینو میگیرید
IRTM تومان
تومان میدهید
خرید بیت کوین

ارز دیجیتال فلوکی اینو (Floki Inu) چیست؟

فلوکی اینو (Floki Inu) با نماد اختصاری FLOKI، یکی از ارزهای دیجیتال است که به تازگی در بازار ارزهای دیجیتال ظاهر شده است. نام “فلوکی” از سگ ایلان ماسک، موسس شرکت تسلا، الهام گرفته شده است. ارز دیجیتال فلوکی اینو ابتدا بر بستر شبکه اتریوم و با استاندارد ERC20 و سپس روی بستر BNB Smart Chain و با استاندارد BEP20 ایجاد شد. این ارز، با الهام از دوج کوین و شیبا اینو، توسعه یافته است و جذب توجه بسیاری از سرمایه‌گذاران را به خود جلب کرده است.

ارز دیجیتال فلوکی اینو (Floki Inu) چیست؟
منبع: coinpedia.org

در ابتدا به نظر میرسد که میم کوین فلوکی تنها ظاهری زیبا داشته باشد، اما اساساً یک پروژه Web3 تمام عیار است که در امور مالی غیرمتمرکز (DeFi)، توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) و متاورس چیزهای زیادی برای ارائه دارد. فلوکی با شعار “The People’s Crypto” به فعالیت خود ادامه می دهد و توانسته خود را از سایر میم کوین های تکراری و غیر ابتکاری متمایز کند.
یکی از جنبه های قابل توجه این ارز دیجیتال، مالیات 3 درصدی بر کلیه عملیات خرید و فروش است. درآمد حاصل از این مالیات مستقیماً به خزانه فلوکی واریز می شود و به گفته توسعه دهندگان، برای توسعه و بهبود پروژه استفاده می شود. طبق اطلاعات موجود در وایت پیپر، تیم توسعه قصد دارد پس از جمع آوری سرمایه کافی، این مالیات را کاهش دهد.با این حال، هنوز اطلاعاتی در مورد میزان سرمایه مورد نیاز یا میزان کاهش مالیات در دسترس نیست، بنابراین این رویداد قطعی نیست.

ارز دیجیتال فلوکی چه هدفی را دنبال می‌کند؟

با توجه به وایت‌پیپر این رمزارز، هدف از معرفی توکن فلوکی ایجاد روشی ساده و ایمن برای انجام پرداخت‌ها در داخل اکوسیستم ارز دیجیتال است؛ آن‌هم بدون استفاده از واسطه‌هایی مانند نهادهای ثالث و موسسات دیگر. به‌طور کلی فلوکی روی سه پروژه متفاوت کار می‌کند:

  • بازی والهالا Valhalla

Valhalla یک بازی متاورسی NFT برای کسب درآمد است که توسط توکن FLOKI پشتیبانی می‌شود. کاربران باید مقدار مشخصی FLOKI را در کیف پول خود داشته باشند تا به یک‌سری از امکانات بازی دسترسی داشته باشند.

  • پلتفرم معامله برای NFT

فلوکی اینو قصد دارد به زودی یک فروشگاه برای توکن‌های NFT و همچنین برخی محصولات ایجاد کند. در این بازار علاوه بر ترید توکن‌های بی‌همتا، محصولات را نیز می‌توان با پرداخت کریپتو خریداری کرد.

  • دانشگاه فلوکی Floki Inuversity

دانشگاه فلوکی تلاش FLOKI برای پر کردن شکاف آموزشی کریپتو برای میلیاردها کاربر بعدی است که در سال‌های آینده قرار است رمزارزها را کشف کنند. توجه داشته باشید که همه این‌ها در راستای ایجاد آگاهی برای شناختن توکن فلوکی است. دانشگاه فلوکی با ترکیبی از مدل‌های یادگیری همزمان و یادگیری غیرهمزمان برای آموزش کریپتو به تازه‌کارها کار می‌کنند.

  • دیفای (DeFi)

فلوکی می‌خواهد تا از طریق مشارکت‌ها،‌ پیشنهادها و ادغام با سایر پروژه‌ها، دیفای را در دسترس همه مردم قرار دهد. برای ورود به دنیای دیفای در گام اول،‌ با اوراکل‌های قیمت چین لینک یکپارچه‌سازی را انجام داده است. تاکنون همکاری و ادغام با دو پروژه نیز انجام شده است.

سرمایه‌گذارها و مشارکت‌های Floki Inu

همانطور که گفتیم، فلوکی در سایت خودش به عنوان یکی از اهدافش عنوان کرده که قدرت و فرصت را می‌خواهد به جای شرکت‌ها و صندوق‌های سرمایه‌گذاری، به مردم بدهد. بنابراین مشخص است که هیچ سرمایه‌گذار مطرحی پشت این پروژه نیست و آن‌ها اساسا با این حضور سرمایه‌گذاران خطرپذیر (VCها) مخالف هستند. این موضوع در حالی است که پروژه‌های بزرگ برای رشد و توسعه و همچنین حمایت در بازارهای نزولی، به شرکت‌های سرمایه‌گذاری و بودجه کلانی نیاز دارند.
در مورد مشارکت‌ها یا پارتنرشیپ‌های فلوکی اینو،‌ اولین مورد آن همکاری با پروژه برادر ایلان ماسک با نام جنبش میلون‌ها باغ (Million Gardens Movement) بود. پس از راه‌اندازی سرویس FlokiFi، چندین پروژه مثل Kommunitas Infinity Pad، StealthEX و غیره برای استفاده از این سرویس با فلوکی اینو مشارکت کرده‌اند که البته نام‌های آشنا و بزرگی در بین آن‌ها دیده نمی‌شود. مشارکت‌های بزرگ و متعدد یکی از عواملی است که نشان می‌دهد یک پروژه شرایط مطلوبی دارد.

مزایا و معایب ارز دیجیتال فلوکی

توکن فلوکی مثل هر ارز دیجیتال دیگری مزایا و معایب خاص خودش را دارد که در ادامه هرکدام را به‌صورت موردی بررسی می‌کنیم.

  • مزایای ارز دیجیتال فلوکی

فلوکی یک توکن چندزنجیره‌ای است که می‌تواند در پلتفرم‌های زنجیره‌ای هوشمند اتریوم و بایننس معامله شود.
اکوسیستم FLOKI پر از محصولاتی است که به ارزش این توکن اضافه می‌کنند.
این پروژه با سایر پروژه‌های معتبر در این صنعت همکاری و ارتباط دارد.
این پروژه ادعا می‌کند که از سازمان‌های خیریه حمایت می‌کند.

  • معایب ارز دیجیتال فلوکی

فلوکی به‌عنوان یک میم‌کوین ایجاد شده است و بسته به نظرات افراد بانفوذی مثل ایلان ماسک می‌تواند قیمتش نوسان داشته باشد.
عرضه توکن‌های FLOKI بسیار زیاد است که همین موضوع قیمت هر توکن را بسیار پایین نگه می‌دارد.
خرید و فروش FLOKI مشمول مالیات اجباری ۳٪ می‌شود.
در خارج از اکوسیستم FLOKI، این توکن استفاده محدودی دارد و هنوز توسط بسیاری از پلتفرم‌های DeFi پذیرفته نشده است.
تیم FLOKI ناشناس است، حالا این سوال مطرح می‌شود که اگر مشکلی در پروژه پیش بیاید چه کسی مسئول و پاسخگو می‌شود.

آینده ارز دیجیتال فلوکی

با نگاهی به نمودار قیمت Floki واضح است که این رمزارز پتانسیل رشد قابل‌توجهی دارد. البته این موضوع را هم در نظر داشته باشید که محبوبیت میم‌کوین‌ها بین تریدرها یا هولدرهای ارز دیجیتال روزبه‌رزو در حال افزایش است پس می‌توانیم انتظار داشته باشیم که Floki بتواند در آینده در دسته میم‌کوین‌های پرطرفدار قرار بگیرد.
البته این رمزارز نتوانسته جزو ۳۰ سکه برتر از نظر میزان ارزش بازار قرار بگیرد، با این حال اگر رشد آن طبق پیش‌بینی‌ها ادامه داشته باشد، شانس زیادی وجود دارد که در سال‌های آینده به گروه رمزارزهای برتر بازار ارز دیجیتال راه پیدا کند.

ارز دیجیتال فلوکی اینو (Floki Inu) را از کجا بخریم و کجا ذخیره کنیم؟

شما می‌توانید ارز دیجیتال فلوکی اینو (Floki Inu) را هم اکنون در صرافی‌های معتبر ایرانی مثل صرافی ارز دیجیتال مهران بیت خرید و فروش کنید. همچنین می‌توانید ارز فلوکی (FLOKI) خود را در کیف پول‌های نرم‌افزاری مثل تراست والت (Trust Wallet)، متامسک (Metamask)، و کیف پول‌های سخت‌افزاری مثل لجر (Ledger) ذخیره کنید.

جمع بندی و خلاصه ای از ارز فلوکی

بازار نزولی سال ۲۰۲۲ باعث فروکش کردن تب میم‌کوین‌ها شد. فلوکی اینو به عنوان یکی از این میم‌کوین‌ها، رشد خوبی در سال ۲۰۲۱ داشت و این روزها نسبت با بالاترین قیمت تاریخش، ۹۷ درصد ریزش داشته است. Floki Ino در طی این مدت سعی کرده تا با ساخت اکوسیستم و ایجاد کاربرد واقعی برای توکن FLOKI از میم‌کوین بودن فاصله بگیرد، اما این اتفاق به سادگی رخ نخواهد داد.