مهران بیت
فریدوم کوین ارز فریدوم کوین

قیمت ارز فریدوم کوین (FREEDOM)

نرخ تومانی خرید
0
نرخ تومانی فروش
0
تومان
-3.24%
$
1.6331E-7
فریدوم کوین فریدوم کوین
FREEDOM
وب سایت:
Website
توییتر:
Twitter
تلگرام:
Telegram
وایت پیپر:
Whitepaper
محاسبه قیمت
خرید فروش
FREEDOM > فریدوم کوین
فریدوم کوین میگیرید
IRTM تومان
تومان میدهید
خرید بیت کوین

فریدوم کوین چیست؟

ارز دیجیتال فریدوم کوین (FREEdom Coin) با نماد اختصاری FREE، یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که در لحظه نگارش این مقاله با ارزش بازار حدود ۲.۵ میلیون دلار، در رتبه ۱۲۱۰ بازار قرار داشته و سهم ۰.۰۰۰۱ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد .
هر واحد از FREEdom Coin در لحظه نگارش این مقاله با قیمت ۰.۰۰۰۰۰۰۲ دلار، با احتساب نرخ تتر ۵۰,۶۸۰ تومان معادل ۰.۰۱ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۴۷۲.۹۶ هزار دلار است.ارز دیجیتال فریدوم کوین Freedom Coin چیست؟بالاترین قیمت FREEdom Coin در تاریخ ۲۴ آذر ۱۴۰۰(14 December 2021) معادل ۲۲۵.۵۱ دلار بوده که همینک %۹۹.۹۹ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش FREEdom Coin ۹.۹۴ تریلیون و تعداد کل واحدهای آن ۱۰ تریلیون خواهد بود. فریدوم کوین (FREEdom Coin) در حال حاضر در صرافی مهران بیت معامله می‌شود.

ویژگی های ارز دیجیتال فریدوم کوین

– این ارز دیجیتال با بازاری با ارزش تقریبی ۱۴.۰۳ میلیون دلار رتبه ۹۶۶ را از نظر بزرگی بازار سهم خود کرده و ۰۰۰۶ درصد از کل بازار ارزهای دیجیتال را به خود اختصاص داده است.
– این ارز قابلیت استخراج ندارد.
– ۰۰۰ تریلیون واحد (۱۰.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰) توکن FREE وجود دارد. قرار شده است که ۱۰ درصد از این میزان توکن سوزانده شود.
– یکی از اهداف فریدوم کوین این بوده است که همه انسان‌ها در سراسر جهان بتوانند به‌واسطه قیمت پایین این ارز آن را خریداری کنند و به این ترتیب وارد بازار ارزهای دیجیتال شوند.
– ۱۲۸۰ توکن FREE به ازای هر شخص بر روی کره زمین وجود دارد. تیم این پروژه معتقد است که ۹۸ درصد مردم در جهان نیاز دارند اطلاعاتی در رابطه با ارزهای دیجیتال داشته باشند.
– هدف اصلی پروژه FREE آشنایی عموم مردم با بازار ارزهای دیجیتال و نحوه کارکرد آن‌هاست.
– این ارز دیجیتال ارزی چندزنجیره‌ای است و به عبارت دیگر بر بستر بلاک چین‌های اتریوم، ترون و بایننس اسمارت چین اجرا شده است؛ به همین دلیل برخی افراد معتقدند این توکن در آینده رقیبی جدی برای تتر به حساب می‌آید.
– بنا بر آمار وب‌سایت‌های اتراسکن و bscscan تعداد هولدرهای پروژه Freedom Coin بیش از ۴۱۰ هزار آدرس است.

مزایا و معایب ارز دیجیتال فریدوم کوین

با بررسی مزایا و معایب ارز دیجیتال Freedom Coin احتمالاً به‌صورت شفاف‌تری متوجه خواهید شد که فریدوم کوین چیست. هر پروژه ارزی با هدف خاصی که دارد، می‌تواند به بشریت خدمت کند. با این حال ممکن است پروژه مشکلاتی داشته باشد که ارزش آن را زیر سؤال ببرد. این بخش را مطالعه کنید تا با مزایا و معایب این پروژه به‌طور دقیق آشنا شوید.

مزایا

– بنا بر ادعای تیم پروژه، معامله‌گری روی ارز دیجیتال Freedom Coin در برابر سایر ارزهای دیجیتال کم‌ریسک‌تر است. این توکن به‌دلیل قیمت پایین و تعداد بالا، برای مبتدیان که قصد ورود به بازار ارزهای دیجیتال را دارند بهترین انتخاب است.
– به‌دلیل قیمت بسیار پایین این ارز حتی اگر یکی از صفرهای آن هم کم شود، دارایی افراد به میزان قابل‌توجهی رشد خواهد کرد.
– حتی افرادی که سرمایه زیادی ندارند، می‌توانند به‌کمک این توکن در بازار ارزهای دیجیتال فعالیت کنند. درواقع دلیل عرضه اولیه با قیمت پایین در این ارز دیجیتال با همین هدف صورت گرفته است.
– کیف پول‌های مطرح و شناخته‌شده‌ای از این توکن پشتیبانی می‌کنند.
– Multi blockchain بودن یکی دیگر از نکات مثبت این پروژه است. قابلیت انتقال توکن‌ها در بلاک چین‌های اترویم، ترون و بایننس اسمارت چین به‌ترتیب با استانداردهای ERC-20،TRC-10، BEP-20 وجود دارد.

معایب

– این پروژه تلاش بسیاری در معرفی و شناساندن خود به بازار و فعالان آن در توییتر داشته است.
– بیشتر توئیت‌های منتشرشده از سمت تیم پروژه با مفاهیمی همچون «نگران قیمت این ارز دیجیتال نباشید»، «پروژه رشد خواهد کرد» و موارد این‌چنینی بوده است؛ در‌حالی‌که کمتر به کارکرد اصلی پروژه و قدرت فنی آن اشاره می‌شود؛ به عبارت دیگر اشخاص به این آگاهی نمی‌رسند که فریدوم کوین چیست؟ (از نظر فنی چیست و چگونه کار می‌کند).
– صرافی‌های شناخته‌شده با حجم معاملات بالا این ارز را لیست نکرده‌اند.
– تنها امکان انجام معامله به‌صورت اسپات روی این ارز دیجیتال وجود دارد؛ بنابراین معامله‌گران حرفه‌ای که قصد انجام معاملات آتی را داشته باشند، نمی‌توانند روی این توکن معامله انجام دهند.
– ارز FREE وایت پیپر ندارد یا ممکن است آن را در اختیار عموم قرار ندهد که در هر صورت ضعفی برای این پروژه به حساب می‌آید. به زبان ساده افراد باید بتوانند با مطالعه وایت پیپر پروژه به این دانش برسند که فریدوم کوین چیست، اما متأسفانه چنین اطلاعاتی در اختیار کاربران قرار نگرفته است.

کاربردهای ارز دیجیتال فریدوم کوین

عمده کاربرد توکن FREE فعالیت در بازار ارزهای دیجیتال است، این ارز دیجیتال به‌خصوص برای مبتدیان که قصد آشنایی و ورود به بازار ارزهای دیجیتال را دارند بسیار کاربردی است. به این ترتیب کاربران با بازار ارزهای دیجیتال آشنا می‌شوند که به این ترتیب می‌توانند از اختلافات قیمتی سود کسب کنند. دیگر کاربرد این توکن استفاده از آن برای خرید و پرداخت‌ها یا انتقالات مالی شخص به شخص در سطح بین‌المللی است. ارز FREE در SWIFT که یک شبکه انتقال دارایی امن در سطح بین‌المللی است، لیست شده است.

کیف پول هایی که ارز دیجیتال Freedom Coin را ساپورت می کنند

برای نگهداری ارزهای دیجیتال، نیاز به کیف‌ پول داریم که می‌توان آن را به‌صورت سخت‌افزاری و نرم‌افزاری تهیه کرد. در ادامه به معرفی چند کیف‌ پول ارز دیجیتال که می‌توان ارز دیجیتال Freedom Coin را در آن‌ها نگه‌داری کرد، می‌پردازیم.

• تراست ولت (Trust Wallet)
یکی از امن‌ترین کیف ‌پول‌های نرم‌افزاری ارزهای دیجیتال، کیف پول تراست ولت است که شما می‌توانید به‌صورت رایگان آن را دانلود کرده و با رعایت نکات امنیتی، ارز دیجیتال فری‌کوین را در آن نگهداری کنید.

• متامسک (Metamask)
کیف ‌پول معتبر دیگری که دارندگان ارز دیجیتال FREE می‌توانند از آن برای نگهداری ارز خود استفاده کنند، کیف پول متامسک است که علاوه بر نسخه اندروید و IOS می‌توان آن را به‌صورت بر روی گوگل کروم و فایرفاکس نیز استفاده کرد.

• ترون (Tronlink)
کیف ‌پول نرم‌افزاری ترون لینک، ولت نرم‌افزاری دیگری است که علاوه بر اضافه‌شدن به‌صورت افزونه روی گوگل کروم، نسخه نرم‌افزاری آن نیز موجود است. از این کیف ‌پول می‌توان برای نگهداری ارز دیجیتال Freedom Coin و توکن‌های مبتنی بر بستر بلاک چین استفاده کرد.

• بایننس چین ولت (Binance Chain Wallet)
ولت دیگری که ارز FREE را پشتیبانی می‌کند، کیف پول رسمی صرافی بایننس یعنی کیف پول بایننس چین است که به‌صورت افزونه روی مرورگرهای گوگل کروم، فایر فاکس و Brave نصب می‌شود.