مهران بیت
فیوژن ارز فیوژن

قیمت ارز فیوژن (FSN)

نرخ تومانی خرید
6,666
نرخ تومانی فروش
6,633
تومان
-5.92%
$
0.1128
فیوژن فیوژن
FSN
وب سایت:
Website
توییتر:
Twitter
تلگرام:
Telegram
وایت پیپر:
Whitepaper
گیت هاب:
Github
فیسبوک:
Facebook
محاسبه قیمت
خرید فروش
FSN > فیوژن
فیوژن میگیرید
IRTM تومان
تومان میدهید
خرید بیت کوین

فیوژن چیست؟

امروز به بررسی فیوژن FUSION با نماد اختصاری FSN، بلاکچین رتبه ۵۱۹ ام می‌پردازیم. برای درک بهتر این سوال که FUSION چیست، لازم است به ذکر برخی از نکات و خصوصیات این پروژه  و توکن آن بپردازیم.

ارز دیجیتال فیوژن Fusion - FSN چیست؟

ابتدا باید از اهداف این پروژه بدانید. (FSN)، یک توکن بر پایه اتریوم است و این امر از مزایای این رمزارز و بسیاری دیگر از رمزارزهای امروزی حساب می‌شود. تعداد سکه در گردش FSN، ۴۸ میلیون عدد است و تعداد کلی آنها ۶۵ میلیون اعلام شده است.

نکات اصلی و اهدف FUSION چیست؟

فیوژن (FSN)، نقش خود را به عنوان یک پلتفرم مالی متکی بر بلاکچین که از طریق قراردادهای هوشمند و خدمات متقابل زنجیره‌ای شناخته شده است، در مدت زمان کم ارائه این پروژه به خوبی ایفا کرده است . این پروژه از سازوکار  (HHCM) استفاده می‌کند، که با هدف ایجاد یک بستر کارآمد و ایمن، عناصر PoW ، PoS و محاسبات موازی تراکنش‌ها را با هم ادغام می‌کند.
قابل ذکر است Fusion، با استفاده از پروتکل (DCRM) که یک پروتکل مدیریت کنترل توزیع شده است، به عنوان یک لایه امنیتی محافظت عمل می‌کند و برای این موضوع از مجموع رمزارزهای موجود در بلاکچین خود استفاده می‌کند. ذخیره سازی و خرد کردن یک کلید خصوصی به این معنی است که هیچ ناد (nod) نمی‌تواند کنترل تمام دارایی‌ها را به تنهایی به دست آورد. 
Fusion همچنین چندین حالت مانند زمان و عوامل مبتنی بر رویداد را در قراردادهای هوشمند خود فراهم می‌کند، که برای پاسخگویی به خواسته‌های قراردادهای هوشمند مالی پیچیده طراحی شده اند. از بزرگترین اهداف این پروژه ساخت یک رمزارز جهانی برای هرچه بیشتر کردن شفافیت کسب و کارها و همچنین ایجاد راهی برای ارتباط متقابل و قدرتمند مشتریان با کسب و کار مورد علاقه آن‌ها است. در همین راستا یکی از قابلیت‌های این رمزارز ساخت پلی دو طرفه برای کمک مشتریان به کسب و کارها است.

نتیجه گیری

FUSION رمزارزی با هدفی نسبتا متفاوت در میان رمزارزها است و آن ایجاد رابطه‌ای ایمن و شفاف بین کاربران و کسب و کارها است. با توجه به اینکه بیشتر سرمایه موجود برای اعمال تغییرات و بهبود این پروژه توسط کاربران تامین شده است، امکان پیشرفت زیادی برای Fusion فراهم است. این رمزارز به تازگی افت شدیدی داشته است اما این کاهش قیمت به زودی پایان خواهد یافت و ارزش این رمزارز به زودی روند رشد قابل توجهی را در پیش خواهد گرفت.