مهران بیت
گادز ارز گادز

قیمت ارز گادز (GODS)

نرخ تومانی خرید
12,191
نرخ تومانی فروش
12,129
تومان
-3.19%
$
0.2061
گادز گادز
GODS
وب سایت:
Website
توییتر:
Twitter
وایت پیپر:
Whitepaper
دیسکورد:
Discord
محاسبه قیمت
خرید فروش
GODS > گادز
گادز میگیرید
IRTM تومان
تومان میدهید
خرید بیت کوین

گادز چیست؟

گادز آنچیند (Gods Unchained) با نماد اختصاری GODS، یک بازی از نوع شروع رایگان و درآمد زا است که در آن بازیکنان مالکیت واقعی آیتم های درون بازی خود را دارند. توسعه ی این بازی توسط مدیر سابق Magic The Gathering: Arena هدایت می شود و سبک بازی را می توان ترکیبی از Hearthstone و MTG توصیف کرد و در واقع نوعی بازی کارتی پیشرفته است.

با انجام بازی، کاربران می توانند کارت ها و بسیاری دیگر از آیتم های درون بازی را به دست بیاورند که می توان آن ها را در بازار آزاد معامله کرد. برای شروع باید یک حساب کاربری ایجاد کنید و در اینجا نحوه انجام این کار در چند مرحله ساده آورده شده است:

ایجاد یک حساب کاربری در گادز آنچیند (Gods Unchained)

یک ایمیل همراه با کیف پول Metamask که به شبکه ی اصلی اتریوم متصل باشد، مورد نیاز شما است. شما در ابتدا نیازی به داشتن ETH در کیف پول خود ندارید، اما خود کیف پول باید به بازی متصل باشد. باید ابتدا روی Sign In در گوشه ی بالا سمت راست صفحه کلیک کنید تا به صفحه ی لاگین هدایت شوید و آنجا روی CREATE NEW ACCOUNT کلیک کرده و ثبت نام را انجام دهید.

از آنجایی که باید ایمیلی که حین ثبت نام وارد کرده اید را تایید کنید، حتما ایمیل شما باید واقعی باشد. سپس با شرایط و ضوابط موافقت کرده و بازی را دانلود کنید. پس از پایان مراحل نصب، می توانید با ایمیل و پسورد وارد بازی شوید. قبل از اینکه جایزه ای را ببرید باید کیف پول متامسک خود را به بازی وصل کرده باشید. برای این کار باید وارد سایت بازی گادز آنچیند (Gods Unchained) شده، بر روی عکس نمایه خود کلیک کرده و از منوی کشویی، مدیریت کیف پولها را انتخاب کنید.

مدیریت کیف پول

از آنجایی که بازی گادز آنچیند (Gods Unchained) روی زنجیره ی Immutable X اجرا می شود، تمام جوایز درون بازی شما روی آدرس شبکه ی Immutable X کیف پول شما توزیع می شود. اگر این شبکه به صورت پیش فرض بر روی کیف پول متامسک نیست باید آن را به صورت دستی اضافه کنید. ادامه ی وصل کردن کیف پول را با کلیک بر روی گزینه ی Link a wallet to X انجام دهید. بعد از پایان مراحل کیف پول شما وصل شده است.

بازی کردن در گادز آنچیند

وقتی می گوییم شروع بازی رایگان است یعنی به هر بازیکن جدید یک مجموعه کارت اصلی داده می شود که حتی اگر نخواهید پولی خرج کنید هم بتوانید بازی کنید. با بازی کردن با این کارتها می توانید در رتبه بندی ها ارتقا پیدا کنید و از این طریق بسته های کارتی جدید برنده شوید که با بالا رفتن سطح، به سرعت موجودی کارت شما افزایش می یابد.

گادز آنچیند (Gods Unchained) - GODS چیست؟

منوی بازی

وقتی از نسخه ی دسکتاپ بازی استفاده می کنید همان ابزارهای وبسایت هم در اختیار شما قرار می گیرد. گزینه ی Arena امکان دسترسی به بازی با یک بازیکن دیگر را برای شما فراهم می کند و در آن می توانید دسته کارتهای سفارشی را امتحان کنید و رتبه بندی خود را بالا ببرید و جوایز هفتگی دریافت کنید.

گزینه ی مارکت یا همان بازار جایی است که معاملات انجام می شود. کاربران می توانند کارتهای مورد نظر خود را فهرست کرده یا خریداری کنند. معاملات با اتریومی انجام می شود که از زنجیره ی اصلی به اینجا از طریق پل زدن (bridge) منتقل شده باشد. این کار را می توان از طریق صفحه ی موجودی خود در Immutable X و انتخاب گزینه ی deposit انجام داد.

گزینه های Collections و Workshop شما را قادر می سازند که مجموعه های شخصی خود را کشف کنید و دسته کارتهای جدیدی برای شش کلاس مختلف ایجاد کنید.

گزینه ی Forge زمانی مفید است که شما موارد تکراری زیادی را جمع کرده باشید. دو کارت یکسان را می توان در یک کارت Meteorite تجمیع کرد و سپس آن را در بازار معامله کرد. کارتهایی که از نظر کیفی پایین تر از نوع کارت های Meteorite باشند قابل معامله نیستند گرچه می توانید از آنها در دسته کارتهای خود استفاده کنید.