مهران بیت
گراستل کوین ارز گراستل کوین

قیمت ارز گراستل کوین (GRS)

نرخ تومانی خرید
در دسترسی نیست
نرخ تومانی فروش
در دسترسی نیست
تومان
0%
$
گراستل کوین گراستل کوین
GRS
وب سایت:
Website
توییتر:
Twitter
فیسبوک:
Facebook
گیت هاب:
Github

گراستل کوین چیست؟

گراستل کوین (به انگلیسی: Groestlcoin؛ نماد: GRS) یک ارز دیجیتال رمزپایه یا رمزنگاری شده است. ارز گراستل کوین در واقع یک کوین قابل استخراج است. کوین های قابل استخراج به عنوان پاداش به اشخاص نگهدارنده شبکه آن کوین ها تعلق می گیرند.

این ارز دیجیتال در مارس 2014 راه اندازی شده است و یک ارز peer to peer است. این ارز قابلیت استخراج با اسیک را دارد. اسیک (ASIC) تفاوتی اساسی با پردازنده مرکزی (CPU) یا کارت گرافیک (GPU) دارد. عبارت اسیک (ASIC) مخفف عبارت Application Specific Integrated Circuits به معنای «مدارهای مجتمع با کاربرد خاص» است.

ارز دیجیتال گراستل کوین Groestlcoin چیست؟

Groestlcoin یک مدرک اثبات کار رمزنگاری است که در سال 2014 ایجاد شد که بیشترین کاربرد برای استفاده روزمره طراحی شده است، Groestlcoin دارای میانگین زمان بلاک یک دقیقه است، برخلاف ده بیت کوین. در نتیجه، حداکثر عرضه کل آن به 105 میلیون کوین، در مقابل 21 میلیون بیت کوین است.

ایده اصلی ایجاد Groestlcoin ایجاد یک مدل پرداخت الکترونیکی بود که صرفاً مبتنی بر اثبات ریاضی بود. از سیستم اثبات کار (POW) برای تسهیل تراکنش های پول آنلاین امن استفاده می کند. این سیستمی است که مستقل از نفوذ مقامات متمرکز است.

ویژگی‌ها Groestlcoin

• کیف پول‌های چند پلتفرمی گراستل کوین

Groestlcoin برای هر سیستم عامل کیف پول دارد: Android | iOS | ویندوز | macOS | لینوکس | ChromeOS | وب با داشتن کیف پول همراه از سال ۲۰۱۴، Groestlcoin برای پرداخت‌های روزمره در دسترس می‌باشد.

• هزینه‌های تقریباً صفر

GRS را با هزینه‌های تقریباً صفر می‌توانید ارسال کنید! برای ارسال ۱۰،000 GRS، بسته به کیف پولی که استفاده می‌کنید، فقط بین ۰٫۰۰۰۰۴۵ تا 0.00019 GRS (۰٫۰۰۰۰۷ $ – ۰٫۰۰۰۳ دلار) هزینه دارد. این کیف پول دارای ارزانترین هزینه معاملات است.

دارای جامعه فوق‌العاده علاقه‌مند و در حال رشد که از این کوین برای نوآوری اثبات شده خود و مشارکت در پیشرفت تکنولوژی ارز رمزنگاری پشتیبانی می‌کند.

تیم توسعه فعالGroestlcoin

دارای تیم بسیار سخت کوش است که برای اطمینان از عملکرد سریع Groestlcoin بسیار تلاش می‌کنند.

توسعه مداوم: هر ۳ ماه تیم توسعه آن با انتشار ویژگی‌ها و به روزرسانی‌های جدید، Groestlcoin را به یکی از پیشرفته‌ترین کوین‌های بازار تبدیل می‌کنند.

فعال سازی SEGWIT معاملات بسیار سریع را امکان‌پذیر می‌کند. Groestlcoin در بلاکچین پیشگام است زیرا اولین کوینی است که SEGWIT را در ژانویه ۲۰۱۷ فعال کرد.

Groestlcoin با فعال کردن شبکه لایتنینگ، دارای کارمزد معاملات تقریباً صفر، پرداخت‌های فوری، مقیاس پذیری و مبادلات اتمی است. هزینه انتقال ۱۰،000 GRS 0.000045 GRS می‌باشد.

پشت Groestlcoin یک تیم بزرگ و اختصاصی متشکل بیش از ۲۰ عضو وجود دارد که به سختی کار می‌کنند تا یک کوین سریع و ایمن ارائه دهند.