مهران بیت
جی ایکس چین ارز جی ایکس چین

قیمت ارز جی ایکس چین (GXC)

نرخ تومانی خرید
در دسترسی نیست
نرخ تومانی فروش
در دسترسی نیست
تومان
0%
$
جی ایکس چین جی ایکس چین
GXC
وب سایت:
Website
توییتر:
Twitter
تلگرام:
Telegram
دیسکورد:
Discord
گیت هاب:
Github

جی ایکس چین چیست؟

جی ایکس چین (GXChain) با نماد اختصاری GXC، یک بلاکچین اساسی برای اقتصاد داده جهانی است که برای ایجاد یک اینترنت با ارزش داده قابل اعتماد طراحی شده است. GXChain مبتنی بر DApp-Blockcity است و بیش از دو میلیون کاربر تأیید شده دارد و داده‌هایی را برای سایر DApp ها و شرکای استراتژیک فراهم می‌کند.

ارز دیجیتال جی ایکس چین GXChain - GXC چیست؟

GXChain یک بازار غیرمتمرکز داده راه اندازی کرده و به صدها شرکت چینی خدمات ارائه می‌دهد. امنیت کدهای پروژه GxChain توسط سرتیک Certik تضمین شده است.

نحوه‌ عملکرد ارز دیجیتال GXC

GXChain یک زنجیره بلوک عمومی است که توسط تیم KPX ایجاد شده است. این زنجیره، پایه تبادل اطلاعات KPX است. این زنجیره نه تنها از داده­‌های فرکانس بالا برای مبادله داده KPX پشتیبانی می‌­کند، بلکه از توسعه دهندگان برای توسعه برنامه­‌ها حمایت می‌کند. توسعه و کاربرد در زنجیره نامه‌­های عمومی نه تنها می­‌تواند از ویژگی­‌های فنی بلاک چین استفاده کند بلکه از داده‌­های چندبعدی صنایع مختلف پشتیبانی کرده و برنامه­‌های ارزشمندی را که برای معیشت مردم بسیار مهم هستند، به ارمغان می‌­آورد.

بنیانگذاران GxChain چه کسانی هستند؟

تیم جی ایکس چین به طور مستقل شبکه اصلی خود را توسعه داده و در ژوئن 2017 راه اندازی کرده است. بر اساس تمرکززدایی، رمزنگاری و طراحی رمزهای هوشمند، جی ایکس چین با توسعه چند ماژول داده راه حلی برای اقتصاد داده ارائه می‌دهد. بارگذاری، ذخیره سازی، محاسبه و تبادل اطلاعات با بسیاری از برنامه‌های تجاری به تدریج محقق شده است. در حال حاضر، GXChain ادعا می‌کند که 2 میلیون کاربر تأیید شده در اکوسیستم DApp خود دارد.

کیف پول‌های مناسب برای نگهداری ارز دیجیتال GXC

GXChain Wallet

قیمت ارز دیجیتال GXC

قیمت جی ایکس چین در زمان نگارش این مقاله 0.615320 دلار و حجم معاملات 24 ساعته آن 11،632،871 دلار است. GXChain طی 24 ساعت گذشته 2.12٪ رشد کرده است و در حال حاضر در رتبه‌ی 500 در سایت کوین مارکت قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش جی ایکس چین 70 میلیون و تعداد کل واحدهای آن 100میلیون خواهد بود.

صرافی‌های مناسب برای خرید ارز دیجیتال GXC

در حال حاضر فعال ترین صرافی که در آن GxChain معامله می‌شود، صرافی هوبی گلوبال Huobi Global با سهم %23.15 از حجم معاملات روزانه است. سایر صرافی‌ها عبارتند از:

صرافی بایننس Binance
صرافی دیجی فینکس DigiFinex
صرافی BitZ
صرافی Binance JEX