مهران بیت
هاساکی ارز هاساکی

قیمت ارز هاساکی (HAHA)

نرخ تومانی خرید
0
نرخ تومانی فروش
0
تومان
-1.59%
$
7.707E-6
هاساکی هاساکی
HAHA
آدرس وب سایت:
hasaki.ai
وایت پیپر:
Whitepaper
توییتر:
Twitter
تلگرام:
Telegram
#decentralized applications#decentralized exchange (DEX)# Marketplace#Enterprise Solutions#ChatGPT #AI & Big Data#Ethereum Ecosystem#DAO#Data inclusion websites#Meme
محاسبه قیمت
خرید فروش
HAHA > هاساکی
هاساکی میگیرید
IRTM تومان
تومان میدهید
خرید بیت کوین

ارز دیجیتال هاساکی (Hasaki) چیست؟

ارز دیجیتال هاساکی (Hasaki) با نماد اختصاری HAHA (هاها)، یک دوج هوش مصنوعی است و در دنیای ارزهای دیجیتال دستیار هوش مصنوعی خواهد بود. در واقع این توکن یک میم کوین (memecoin) است. عملکرد هاساکی بر اساس chatGPT است و این امکان را فراهم می‌کند تا اطلاعات دقیق از یک پایگاه داده بسیار جامع جمع آوری شود و به یک دستیار هوش مصنوعی آموزش پذیر تبدیل شود.

ارز دیجیتال هاساکی (Hasaki) - هاها چیست؟
منبع: medium

 چرا هاساکی متولد شد؟

با توجه به میل و اشتیاق جهانی به هوش مصنوعی که chatgpt را پدید آورده است؛ انسان‌ها شروع به این باور کرده‌اند که هوش جمعی انسان نسبت به سیستم هوش مصنوعی در سطح پایین تری قرار دارد.
اگر چه هوش مصنوعی توسط انسان ها ساخته می‌شود و بر اساس منطق برنامه اجرا می‌شود؛ این پدیده در مقایسه با انسان‌ها اغلب آرام‌تر و عینی‌تر است. این عملکرد همچنین نشان دهنده‌ی این است که بی‌طرفی و بدون احساس قضاوت کردن هوش مصنوعی بسیار بالاتر از انسان‌ها و همه‌ی موتورهای جستجوی ساخته شده توسط انسان خواهد بود. فضای بلاکچین که هدف اصلی آن تمرکز زدایی است بیش از هر صنعت دیگری نیاز به تحقیق؛ قضاوت و تحلیل بی طرف ارائه شده توسط هوش مصنوعی دارد. هاساکی تحت تقاضای شدید این بازار متولد شد.

 عملکرد هاساکی

در گذشته نحوه بازیابی و درک اطلاعات کاربران صنعت کریپتوکارنسی غالبا توسط موارد زیر بود:

  • شبکه های اجتماعی مانند توییتر وفیسبوک
  • وب سایت هایی مانند coingecko و CMC
  • جستجو توسط موتور های جستجو مانند گوگل

با این حال زمانی که کاربران اطلاعات لازم را از طریق این پلتفرم ها به دست می‌آورند؛ معمولا اشکالاتی وجود دارد:

زمانی که کاربران اطلاعات را از طریق شبکه‌های اجتماعی به دست می آورند؛ ایراد گرفته شده این است که کاربران در این شبکه‌ها معمولا پروژه‌ها را بر اساس برداشت‌های ذهنی خود قضاوت می‌کنند؛ اما این قضاوت جامع و دقیق نیست.
هنگامی که کاربران از موتورهای جستجو برای به دست آوردن اطلاعات استفاده می کنند؛ اغلب یک جریان کلی و پیچیده اطلاعات را دریافت می‌کنند که دقت به دست آوردن اطلاعات را کاهش می‌دهد و باعث می‌شود مخاطب نیاز به غربالگری و فیلتر کردن این اطلاعات داشته باشد.
هاساکی بر اساس پایگاه داده بزرگ بلاک چینی خود اطلاعات موثر را از طریق یک سیستم هوش مصنوعی تا میلیارد ها مورد استخراج می کند و به طور مستقیم به کاربران ارائه می‌دهد. وجود هاساکی نادرستی و ناقص بودن روش‌های سنتی کسب اطلاعات را از بین می‌برد.

منبع: Medium

 چه چیزی این پروژه را منحصر به فرد می کند؟

هاساکی در پی آن است که نادرستی و ناقص بودن روش های سنتی دسترسی به اطلاعات را از بین ببرد و در عین حال آستانه دسترسی کاربران به اطلاعات را کاهش دهد. ظهور Hasaki راه دسترسی کاربران به اطلاعات در سراسر کریپتو را متحول خواهد کرد و اساسا موانع پیش روی کاربران را از بین می برد.

تاریخچه پروژه

هاساکی در آوریل ۲۰۲۳ به دنیا آمد و یک پیش فروش عمومی و یک پیش فروش خصوصی را با حمایت کامیونیتی خود انجام داده است.

ارز دیجیتال هاساکی (Hasaki) را از کجا بخریم و کجا ذخیره کنیم؟

شما می‌توانید ارز دیجیتال هاساکی (Hasaki) را هم اکنون در صرافی‌های معتبر ایرانی مثل صرافی ارز دیجیتال مهران بیت خرید و فروش کنید. همچنین می‌توانید ارز هاها (HAHA) خود را در کیف پول‌های نرم‌افزاری مثل تراست والت (Trust Wallet) ، متامسک (Metamask) و کیف پول‌های سخت‌افزاری مثل لجر (Ledger) و ترزور (Trezor) ذخیره کنید.