مهران بیت
هاتور نتورک ارز هاتور نتورک

قیمت ارز هاتور نتورک (HTR)

نرخ تومانی خرید
در دسترسی نیست
نرخ تومانی فروش
در دسترسی نیست
تومان
0%
$
هاتور نتورک هاتور نتورک
HTR
وب سایت:
Website
توییتر:
Twitter
تلگرام:
Telegram
گیت هاب:
Github
دیسکورد:
Discord

هاتور نتورک چیست؟

ارز دیجیتال هاتور (Hathor) با نماد اختصاری HTR، در سال 2020 راه اندازی شد و از همان زمان بود که برنامه‌های تیم سازنده آغاز گردید. آن‌ها از همان زمان اهداف فراوانی را در سر داشتند و تا این جا به برخی از آن‌ها هم رسیده‌اند. این ارز بر بستر بلاکچین قرار گرفته است و به سرمایه گذاران اجازه می‌دهد تا معاملات و قراردادهای مالی مد نظر خود را طراحی نمایند.

ارز دیجیتال هاتور Hathor - HTR چیست؟

این ارز در زمان پیدایش خود قیمت چندانی نداشت و با کمترین بودجه هم به وجود آمد. امروزه افراد زیادی در بازار ارزهای دیجیتال به معاله آن می‌پردازند و بودجه تیم سازنده هم بسیار بیشتر از قبل شده است. افرادی از جمله یان مارتینز، لیلا مندز، گابریل الیکسو و سباستین گررو را باید از بنیان گذاران Hathor به حساب آورد.
برای این که بخواهیم در یک زمینه متخصص شویم، باید اطلاعات زیادی در مورد آن کسب نماییم. دنیای سرمایه گذاری نیز به همین شیوه است و در خصوص بازاهای آن و به خصوص ارزهای دیجیتال، نیاز است تا روزانه به دریافت آموزش‌هایی بپردازیم.
خوشبختانه امروزه آموزش‌های فراوانی در سطح اینترنت موجود است که می‌توانید از آن‌ها برای ارتقای درک خود از این بازار بهره ببرید. ما نیز به نوبه خود تا به حال مقالات آموزشی و تحلیلی فراوانی را در حوزه رمز ارزها منتشر کرده‌ایم. این مقالات تا این جای کار با استقبال خوبی از سوی شما مردم عزیز همراه بوده است.
به همین دلیل، قطعا آن را در آینده نیز ادامه خواهیم داد. امروز باید به سراغ معرفی یکی دیگر از این موارد با نام ارز دیجیتال Hathor (HTR) برویم و ببینیم که در آینده چه روندی را طی خواهد کرد.
البته ذکر یک نکته اهمیت دارد. آن هم این است که این تحلیل‌ها صرفا در حد و اندازه پیش‌بینی و فرضیه هستند. هیچ قطعیتی در بازار سرمایه گذاری وجود ندارد و همواره باید به دنبال رسیدن به بیشترین سود و کمترین ضرر بود. بنابراین پیشنهاد می‌کنیم تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

رمز ارز هاتور چه کاری انجام میدهد؟

خوب است بدانید که این ارز، مزایای زیادی را هم برای شما به دنبال خواهد داشت. از این مزایا می‌توان به وجود توکن‌های سفارشی، مقیاس پذیری مناسب و بالا و قراردادهای نانو اشاره داشت. این ارز بیش از هر چیزی مورد اعتماد سرمایه گذاران فراوانی است. به بیان دیگر، هیچ تقلبی در مورد Hathor در کار نیست و آن را به نوعی می‌توان بهترین ارز ممکن به حساب آورد.
شاید ایجاد یک توکن در دنیای امروزی مقداری پیچیده باشد. حال اگر فردی در نظر داشته باشد تا توکنی را برای خود درست کند، ممکنن است این کار تا حد زیادی برایش دشوار به نظر برسد. از این رو، این ارز آمده است تا به این دشواری‌ها پایان دهد و ساخت توکن را برای افراد ساده‌تر کند.

ارز دیجیتال Hathor (HTR) تا کنون در کدام صرافی ها لیست شده است؟

در این بخش از مقاله، صرافی‌هایی را نام می‌بریم که به خوبی از ارز دیجیتال Hathor (HTR) پشتیبانی دارند:

  • KuCoin
  • CoinEx
  • CoinMetro
  • qTrade
  • ViteX

آینده ارز دیجیتال Hathor (HTR)

تقریبا زمان زیادی از ساخت ارز دیجیتال Hathor (HTR) می‌گذرد و با نگاه بر روی چارت نیز متوجه این موضوع خواهیم شد. اگر نگاهی به روند این ارز از زمان ساخت تا به حال داشت هباشید، آگاه می‌شوید که معامله گران را به سودهای فوق العاده‌ای رسانده است.
البته گاهی اوقات شیب‌های منفی نیز در این ارز دیده می‌شود که چندان قابل توجه افراد نیست. بنابراین ارز دیجیتال یاد شده می‌تواند برای هر نوعی از معامله مناسب باشد. امیدواریم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید.