مهران بیت
هاون ارز هاون

قیمت ارز هاون (XHV)

نرخ تومانی خرید
در دسترسی نیست
نرخ تومانی فروش
در دسترسی نیست
تومان
0%
$
هاون هاون
XHV
وب سایت:
Website
توییتر:
Twitter
وایت پیپر:
Whitepaper
تلگرام:
Telegram
گیت هاب:
Github
دیسکورد:
Discord

هاون چیست؟

هاون (Haven) با نماد اختصاری XHV، یک ارز رمزپایه اثبات کار (PoW) است که بر اساس پروتکل CryptoNote با زمان بلوک دو دقیقه ساخته شده است. Haven در بالای Monero ساخته شده است، که به نظر می رسد پیشرو در فناوری حفظ حریم خصوصی باشد. Haven تمام ویژگی های حفظ حریم خصوصی Monero را به ارث می برد.

بودجه پروژه چگونه تأمین می شود؟

بیشتر تیم هاون بصورت داوطلبانه کار می کنند و هیچ هزینه ای برای ورودی خود در پروژه دریافت نمی کنند. با این وجود، توسعه دهندگان اصلی هاون به دلیل ساعات زیادی که برای کار در این پروژه اختصاص داده اند، در قالب XHV غرامت دریافت می کنند. این بودجه از 5٪ هزینه حکمرانی حاصل از استخراج XHV تأمین می شود. این هزینه صرف زیرساخت های اساسی و هزینه های توسعه این پروژه می شود. همه وجوه حاکمیت به کیف پول چند امضایی متعلق به تیم واریز می شود. این کیف پول برای همه قابل مشاهده است، و تصمیمات مالی توسط یک گروه متشکل از تیم Haven و اعضای جامعه گرفته می شود.

ارز دیجیتال Haven هاون - XHV چیست؟

برای چه کاری می توان از Haven استفاده کرد؟

  • ذخیره سازی

هرکسی که بخواهد ارزش خود را خارج از سیستم بانکی سنتی ذخیره کند، می تواند بدون کنار گذاشتن حریم خصوصی و کنترل خود، این کار را انجام دهد. فقط شما می توانید با هاون (Haven) به پول خود دسترسی پیدا کرده و از آن استفاده کنید.

  • تجارت

معامله گران می توانند وارد شبکه Haven شوند و یا از Vault خود به عنوان روش ذخیره سازی امن استفاده کنند و یا جفت های XHV و xAsset را معامله کنند. پس از راه اندازی شبکه اصلی xUSD ، Haven طی سالهای مختلف طیف وسیعی از ارزهای فیات (مانند xEUR) و همچنین xBTC (بیت کوین) و سایر کالاهای با مشخصات بالا (xGOLD و xSILV) را ارائه می دهد. این یک طیف وسیعی از مزایا را در Haven Vault برای بازرگانان فراهم می کند.

مزایای ارز دیجیتال Haven

  • نقدینگی بی نهایت
  • گسترش / لغزش صفر
  • کم خطر
  • بدون نیاز به KYC / AML
  • بدون محدودیت در مبادلات تجاری
  • کنترل کامل کلیدهای خصوصی
  • معاملات خصوصی و مانده حساب
  • مبلغ پرداختی

از Haven می توان برای هر خریدی استفاده کرد که حفظ حریم خصوصی و امنیت در اولویت است و تسویه حساب فوری لازم نیست. با رشد شبکه Haven و ساخت پروژه های بیشتر در بالای پروتکل  موارد استفاده از پرداخت گسترش می یابد.

چگونه می توان XHV را با xUSD عوض کرد؟

Haven از فرایند منحصر به فرد برای مبادله XHV با xUSD و( بالعکس) استفاده می کند. می توانید XHV را با ارزش USD معادل xUSD مبادله کنید. xUSD همیشه به ارزش 1 دلار XHV با قیمت فعلی بازار خواهد بود. همه معاملات از ویژگی های Monero برای حفظ حریم خصوصی شما استفاده می کنند.