اپلیکیشن مهران بیت

مرکز تخصصی ارزهای دیجیتال

مهران بیت
لوپرینگ ارز لوپرینگ

قیمت ارز لوپرینگ (LRC)

نرخ تومانی خرید
12,347
نرخ تومانی فروش
12,226
تومان
0.02%
$
0.24258
لوپرینگ لوپرینگ
LRC
آدرس سایت :
https://loopring.org
سورس کد :
Source Code
تلگرام :
Telegram
توییتر :
Twitter
وایت پیپر :
White paper
Marketplace Decentralized exchange DeFi
محاسبه قیمت
خرید فروش
LRC> لوپرینگ
لوپرینگ میگیرید
IRTM تومان
تومان میدهید
خرید بیت کوین

لوپرینگ، به عنوان یک پروتکل باز مبتنی بر اتریوم برای ایجاد مبادلات ارزی رمزنگاری شده غیرمتمرکز طراحی شده است. رمزارز لوپرینگ (LRC) در عمل یک توکن غیر قابل استخراج است. در سال ۲۰۲۰  متوسط حجم معاملات روزانه کل بازار رمزارزهای پایه در محدوده تقریبی ۵۰ تا ۲۰۰ میلیون دلار نوسان داشت. بیشتر این معاملات در صرافی های متمرکز ارزهای دیجیتال انجام می شد.

ارز لوپرینگ (Loopring) چیست؟

ارز دیجیتال Loopring یک پروتکل مبادله‌ای منبع باز است که مبادلات در آن به صورت غیرحضوری حسابرسی می‌شود. به این معنی که هیچ کس در پلتفرم Loopring نیازی به اعتماد به دیگران ندارد. در شبکه ارز دیجیتال لوپرینگ (Loopring) رمزارزها همیشه با کنترل کامل و تضمین‌های امنیتی در سطح شبکه اتریوم، تحت کنترل خود کاربران هستند. همچنین با پردازش دسته‌ای هزاران درخواست خارج از بلاکچین، مبادلات غیر متمرکز قابل اندازه‌گیری را در اختیار شما قرار می‌دهد.

تراکنش های لوپرینگ

شبکه Loopring بیشتر عملیات تراکنش، از جمله تطبیق سفارش و تسویه‌ حساب تجاری را در خارج از بلاک چین اتریوم انجام می‌دهد. چنین طرحی به طور چشمگیری مصرف gas و در نتیجه کارمزد تراکنش را به کسری از یک سنت کاهش می‌دهد.

توکن LRC چیست؟

LRC توکن ERC-20 است که بر بستر بلاکچین اتریوم اجرا می‌شود. LRC توکن اختصاصی پلتفرم Loopring است که به عنوان ICO در آگوست 2017 توزیع شد. این ICO موفق شد 45 میلیون دلار اتریوم بدست آورد که بخشی از آن به عنوان سرمایه به سرمایه‌گذاران پروژه پس داده شد. قرار است وجود توکن LRC باعث سهولت در انجام عملیات معاملات غیرمتمرکز بین توکن‌ها در بلاکچین‌های مختلف شود.

ماینینگ یا استخراج LRC به روشی مشابه روش اثبات کار انجام می‌شود که در آن ماینرها با تأیید و پردازش معاملات، پاداش‎هایی را به صورت توکن LRC دریافت می‌کنند. کل عرضه برنامه‌ریزی شده توکن LRC، تعداد 374،955،752 واحد است.

به منظور بهبود ارزش LRC و کاهش عرضه آن در شبکه Loopring، تیم اجرایی ارز دیجیتال Loopring اخیراً اجرای سازوکار LRC Burn Rate را تضمین می‌کند که در طی این فرآیند به صورت برنامه‌ریزی شده، مقداری از توکن‌های موجود LRC سوزانده می‌شود.

صرافی های توکن LRC

توکن LRC به راحتی برای خرید و فروش در صرافی‌های رمزنگاری مانند Binance و Bittrex و سایر صرافی‌ها در دسترس است. قیمت توکن LRC و نمودار تغییرات قیمت Loopring را می‌توانید در صفحه قیمت loopring مشاهده کنید.

LRN نیز توکن Loopring است که در بلاک چین ارز دیجیتال NEO قرار دارد. این توکن به عنوان Airdrop بین جولای و نوامبر 2018 بین دارندگان LRC توزیع شد. قیمت توکن LRN را در این صفحه می‌توانید مشاهده نمایید. LRC هم توکن Loopring است که بر بستر Qtum ارائه می‌شود.

پروژه Loopring 3.0

Loopring 3.0 می‌تواند تا 2025 معامله را در ثانیه پردازش کند، در حالی که همان سطح امنیت بلاک چین اتریوم را فراهم می‌کند. این کار با استفاده از ساختاری به نام zkRollup و یک ویژگی به نام On-Chain Data Availability یا OCDA امکان‌پذیر است.

اگر OCDA غیرفعال باشد، عملکرد Loopring به 16،400 معامله در ثانیه می‌رسد، اما امنیت داده‌ها تا حدودی کاهش می‌یابد. با Loopring 3.0، مبادلات غیر‌حضوری می‌توانند با عملکردی قابل رقابت با سایر پلتفرم‌ها پردازش شوند.

تیم توسعه ارز دیجیتال loopring

بنیانگذار و مدیرعامل Loopring دانیل وانگ (Daniel Wang) است که قبلاً در سال 2014 صرافی متمرکز Coin Port را ایجاد کرده بود. او که از پتانسیل ارائه‌شده توسط صرافی‌های متمرکز ناراضی بود، با تیم خود کار روی پلتفرم Loopring را آغاز کرد. تیم او شامل جی ژو (CMO) و جانستون چن (COO) بود. این افراد، سابقه کار در شرکت‌های مشهوری مانند ارنست و یانگ (Ernst & Young) و 3NOD را در رزومه تخصصی خود دارند.

کیف پول Loopring (لوپرینگ)

شما می‌توانید از تمامی کیف پول‌های اتریوم جهت ذخیره یا انتقال ارز دیجیتال Loopring استفاده کنید. به عنوان مثال شما می‌توانید از کیف پول‌های کوینومی، تراست والت، اکسودوس، جکس و سایر کیف پول‌هایی که توکن‌های ERC-20 را پشتیبانی می‌کنند، جهت ذخیره‌سازی و مبادله ارز دیجیتال Loopring بهره بگیرید.

سخن پایانی

نقایصی که در سیستم اکسچنج متمرکز وجود دارد، باعث می‌شود که سرویس اکسچنج غیرمتمرکز بتواند بر آن برتری بگیرد. ارز دیجیتال Loopring سرویس اکسچنج غیرمتمرکزی را ارائه می‌دهد که با استفاده از این پروتکل می‌توانید سفارشات خود را حتی به صورت آفلاین ایجاد کنید.