مهران بیت
مدی بلاک ارز مدی بلاک

قیمت ارز مدی بلاک (MED)

نرخ تومانی خرید
در دسترسی نیست
نرخ تومانی فروش
در دسترسی نیست
تومان
0%
$
مدی بلاک مدی بلاک
MED
وب سایت:
Website
توییتر:
Twitter
وایت پیپر:
Whitepaper
تلگرام:
Telegram
گیت هاب:
Github
فیسبوک:
Facebook

مدی بلاک چیست؟

مدی بلاک (MediBloc) با نماد اختصاری MED، یک سیستم مدیریت داده با بلاکچین است که بر سیستم داده های مراقبت های بهداشتی متمرکز است. در مراقبت های بهداشتی، داده های پزشکی متعلق به بیماران پراکنده شده و در تعدادی از ارائه دهندگان خدمات بهداشتی و موسسات در ایالات و کشورها پخش می شود. اساساً، به عنوان یک بیمار، هر پزشکی جدید که در هر بیمارستان جدید در هر شهر یا کشور جدید مشاهده می کنید، بخشی از تاریخچه پزشکی شما است. دستگاه ها و ابزارهای بهداشتی که داده ها را تجزیه و تحلیل و جذب می کنند، کمی از اطلاعات پزشکی شما را نیز در سیستم ذخیره سازی آنها نگهداری می کنند.

به دست آوردن یک پرونده کامل از تاریخچه پزشکی خود برای دقیق ترین تشخیص یا کارآمدترین دوره درمان حسب مورد، تقریباً غیرممکن خواهد بود. MediBloc یک سیستم یکپارچه سازی داده را ارائه می دهد که هر بیت از اطلاعات پزشکی بیمار را با به روزرسانی های واقعی در هر بار ورود به سیستم جمع می کند، به گونه ای که در هر زمان از سیستم می توان به سیستم برای تاریخچه پزشکی کامل بیمار دسترسی داشت.

ارز دیجیتال MediBloc مدی بلاک - MED

فناوری بلاکچین در تعدادی از بخشهای اقتصاد اعمال شده است که یکی از این بخشها، بخش مراقبت های بهداشتی است. از مدیریت و امنیت داده های پزشکی گرفته تا تسهیل آزمایش های بالینی و تحقیقات پزشکی. بلاکچین به وضوح فناوری انقلابی است که می تواند صنعت مراقبت های بهداشتی را هم برای ارائه دهندگان خدمات بهداشتی و هم برای بیماران متحول کند. بلاکچین در مراقبت های بهداشتی توسط تعدادی از فناوری ها انجام شده است و MediBloc جدیدترین فناوری است.

MediBloc چگونه کار می کند؟

مدی بلاک (MediBloc) فقط یک سیستم اطلاعات پزشکی با قابلیت بلاکچین نیست، بلکه یک سیستم اطلاعات پزشکی مبتنی بر بلاکچین است که بیمار محور است. در واقع، MediBloc بیماران را در کنترل کامل سوابق پزشکی خود قرار می دهد که طبق مقررات HIPPA محرمانه نگه داشته می شود. با استفاده از MediBloc، فقط بیماران دسترسی مجاز به داده های پزشکی خود را دارند زیرا کلید خصوصی برای باز کردن قفل و رمزگشایی اطلاعات پزشکی محرمانه به صاحب داده داده می شود. به عبارت دیگر، به بیماران به تنهایی دسترسی رمزگشایی به داده های پزشکی شخصی خود داده می شود، و آنها آزاد هستند که اطلاعات خود را در هر کجا که می خواهند به اشتراک بگذارند. این مفهوم مدیریت اطلاعات بیمار به میزان قابل توجهی از میزان بهره برداری از داده های مراقبت های بهداشتی بیماران و هر وسیله استفاده غیر مجاز از اطلاعات بیماران ذخیره شده در پایگاه داده مدی بلاک (MediBloc) توسط شخص ثالث کمک خواهد کرد.

ویژگی های کلیدی MediBloc

  • توزیع مجدد مالکیت داده ها

 MediBloc داده های پرونده سلامت را به دست بیماران می دهد و به دارندگان داده اجازه می دهد تا تصمیم بگیرند چه کسی مجاز به مشاهده اسناد است.

  • از دست دادن داده ها / پیشگیری از کلاهبرداری

 از داده ها نسخه پشتیبان تهیه می شود و فقط شرکت های معتبر مراقبت های بهداشتی به ویرایش داده ها دسترسی خواهند داشت. از آنجا که تغییرات داده ها برای همه کاربران بلاکچین شفاف است، تنظیمات غیراخلاقی بسیار بعید است.

سیستم پاداش توکن ERC20 MED: این دارندگان داده را تشویق می کند تا از طریق توانمند سازی سود، به اکوسیستم داده کمک کنند.

  • قابلیت همکاری داده در سراسر جهان

مبادله جهانی اطلاعات بی درنگ در میان جامعه پزشکی باعث پیشرفت پزشکی و کاهش تکرار غیرضروری اطلاعات می شود. پرسنل پزشکی مجبور نیستند منتظر اطلاعات به روز شده باشند، که در نهایت مراقبت های ساده را با احتمال بیشتری برای تشخیص صحیح به شما می دهد.

  • امنیت

 پروتکل بلاکچین مورد استفاده، اقدامات ایمنی بیشتری را برای جلوگیری از هک داده ها فراهم می کند.

مدی بلاک

MediBloc چگونه آغاز شد؟

مفهوم سازی MediBloc ناشی از نیاز به ایجاد یک اکوسیستم مراقبت های بهداشتی بیمار محور است، سیستم هایی که قابلیت همکاری، امنیت و حفظ حریم خصوصی اطلاعات پزشکی در اکوسیستم مراقبت های بهداشتی را فراهم می کنند. بنابراین، در هفدهم اکتبر 2017 ،وایت پیپر MediBloc منتشر شد، که از طریق یک برنامه اثبات مفهوم منتشر شد.
دقیقاً دو ماه پس از انتشار وایت پیپر، در هفدهم دسامبر، تحقیق و طراحی برای نسخه برنامه تلفن همراه MediBloc آغاز شد. این برنامه نه تنها برای ساده سازی کارایی و افزایش کارایی پلتفرم، بلکه برای غنی سازی اکوسیستم MediBloc و تشویق سایر توسعه دهندگان به استفاده از برنامه SDK همانطور که توسط MediBloc برای ساخت و توسعه برنامه ها برای سیستم ارائه شده است.

چه کسی بنیانگذار MediBloc است؟

MediBloc محصول ذهنیت دو پزشک است: دکتر آلن ووکیون خو و دکتر اونسول لی که با هدف ارائه یک سیستم اطلاعاتی کارآمد برای بیماران، پزشکان و محققان تصمیم گرفتند یک سرویس تبادل داده با قابلیت بلاکچین را توسعه دهند. در حالی که هر دو پزشک تجربه گسترده ای به عنوان مهندس نرم افزار دارند، دکتر خو، که زمانی به عنوان مهندس نرم افزار اصلی Galaxy S با تخصص در زمینه شبکه نظیر به نظیر در سامسونگ الکترونیک کار می کرد، بعداً در زندگی تغییراتی شگرف را ایجاد کرد.
از طرف دیگر دکتر لی یک پزشک معتبر متخصص در رادیولوژی و انفورماتیک زیست پزشکی است. هم بنیانگذاران توسط تیمی از مهندسان نرم افزار، توسعه دهندگان و محققان بلاکچین با تجربه و صلاحیت کافی برای ساخت یک سیستم کارآمد پشتیبانی می شوند.