مهران بیت
موباکس ارز موباکس

قیمت ارز موباکس (MBOX)

نرخ تومانی خرید
13,469
نرخ تومانی فروش
13,391
تومان
-6.18%
$
0.223
موباکس موباکس
MBOX
وب سایت:
Website
توییتر:
Twitter
تلگرام:
Telegram
وایت پیپر:
Whitepaper
محاسبه قیمت
خرید فروش
MBOX > موباکس
موباکس میگیرید
IRTM تومان
تومان میدهید
خرید بیت کوین

موباکس چیست؟

موباکس (Mobox) با نماد اختصاری MBOX، یک پلتفرم GameFi متکی به انجمن کاربران خود است که از تخصیص رمزارز MBOX برای افزایش مشارکت و سرگرمی بازیکنان استفاده می کند. این پلتفرم با ترکیب DeFi و NFT یک سیستم اقتصادی انقلابی برپا کرده است و از مکانیسم های مالی و سیستم های بازی برای توانمند کردن بازیکنان خود استفاده می کند. این بازی یک اکوسیستم واقعا منحصر به فرد و طولانی مدت رایگان برای بازی درآمدزا است.

 

رسالت موباکس

 

موباکس در نظر دارد در کوتاه مدت به سطح اول بازی های بلاکچینی برسد. در میان مدت در نظر دارد DAO‌ی (سازمان خودگردان غیرمتمرکز) خود را راه اندازی کند و در DAO بازیکنانی که توکن های حاکمیتی به نام veMBOX را دارند بتوانند در تصمیم گیریهای پلتفرم شرکت کنند.

در بلند مدت قرار است MOMOverse به تکامل برسد، یک متاورس بین پلتفرمی که دارای اکولوژی مستقل و کامل و سیستم اقتصادی پیچیده ای خواهد بود. بازیکنانی از سرتاسر جهان در این فضای وسیع جمع خواهند شد.

 

روش های درآمد زایی در پروژه موباکس

 

  • در پلت فرم MOBOX در برنامه های ییلد فارمینگ (Yield Farming) شرکت کنید. در این روش با خرید MBOX-BNB LP (BEP20) از پنکیک سواپ و سپرده گذاری (Staking) آن در مزارع MOBOX، رمزارز MBOX پاداش بگیرید. به هر استخر مزرعه درصد معینی از MBOX روزانه اختصاص خواهد یافت.
  • در استخراج MOMO NFT شرکت کنید. با سپرده گذاری NFTهای MOMO می توانید توکن های حاکمیتی دارای حق رای در DAO کسب کنید.
  • در Mystery BOX شرکت کنید، یک جعبه ی شانسی حاوی یک مومو با کیفیت و هش ریت تصادفی. این باکس طی یک قرعه کشی و با پرداخت یک پنجم قیمت هفته ی قبل آن در بازار قابل تهیه است. وقتی در این قرعه کشی برنده شوید و پس از باز کرده جعبه و دریافت مومو می توانید آن را بفروشید یا اجاره دهید.
  • در بازی ها شرکت کنید

آموزش بازی mobox (موباکس) Mbox

 

چطور در موباکس سرمایه گذاری کنیم؟

 

1. راه اول

در صفحه ی اصلی Mobox.io روی تب MOMO Farmer کلیک کنید تا صفحه ی زیر باز شود. در ابتدا از شما خواسته می شود تا کیف پول خود را وصل کنید. فقط کافیست کیف پول خود را از میان گزینه ها انتخاب کرده و اجازه ی دسترسی به سایت بدهید. کیف پول شما باید روی شبکه ی BSC تنظیم شده باشد و نیاز به گفتن نیست که قبلا باید افزونه آن را روی مرورگر خود نصب کرده باشید.

آموزش بازی mobox

 همانطور که مشاهده می کنید صفحه ی تقریبا کاملی پیش روی شما قرار دارد. حتی اگر رمزارزهای مورد نیاز در این پلتفرم را در کیف پول خود نداشته باشید گزینه ی صرافی (Exchange) در وسط صفحه در اختیار شماست که براحتی می توانید رمزارز خود را به BNB یا MBOX سواپ کنید.

حالا فقط با سه کلیک سرمایه گذاری شما انجام می شود: روی گزینه ی  Liquidityکلیک کنید، در صفحه ی پاپ آپ باز شده روی add liquidity کلیک کرده و مقدار را وارد کرده و تایید کنید. کلیک سوم روی درخواست تایید کیف پول شما باید انجام شود و تمام. دیگر فقط باید منتظر confirm تراکنش خود بمانید.

شما در قبال این سرمایه گذاری توکن های موسوم به LP به عنوان پاداش یا سود دریافت خواهید کرد. با گزینه ی Deposit  در همین صفحه می توانید این توکن ها را نیز سرمایه گذاری کنید یا آنها را در صرافی نقد کنید. با گزینه های My APY می توانید وضعیت سود و پاداش های خود را مشاهده کنید و با گزینه ی withdraw هم اقدام به برداشت کنید.

 

2. راه دوم

راه دیگر سرمایه گذاری تهیه NFT های MOMO است تا از سپرده گذاری آنها سود دریافت کنید. برای این کار بعد از تهیه ی این NFTها از بازار یا از میستری باکس ها باید از تب MOMO Farmer وارد صفحه ی MOMO CAMP شده و آنجا به سپرده گذاری بپردازید.