مهران بیت
متا ارز متا

قیمت ارز متا (MTA)

نرخ تومانی خرید
در دسترسی نیست
نرخ تومانی فروش
در دسترسی نیست
تومان
0%
$
متا متا
MTA
وب سایت:
Website
توییتر:
Twitter
تلگرام:
Telegram
دیسکورد:
Discord
گیت هاب:
Github
اسنپ شات:
Snapshot

متا چیست؟

متا (mStable Governance: Meta) با نماد اختصاری MTA، خود را به عنوان یک سیستم کلی در زمینه متحد سازی ارزهای مختلف و دیگر دارایی‌ها از جمله رمزارزها، ارزهای فیات و فلزات گران‌بها معرفی می‌کند.
این سیستم که درواقع بر پایه Stablecoin  بنا نهاده شده است، با بهره گرفتن از روش گاورننس (روشی بر پایه قراردادهای هوشمند که آینده و تغییرات یک رمزارز را بر اساس نظرات کاربران و صاحبان توکن آن رمزارز، رقم می‌زند) سعی بر کنترل و حذف هرچه بیشتر ریسک‌های تجاری و افزایش ارزش دارایی‌های درون سیستمی دارد.
(Stablecoins ارزهای رمزنگاری شده‌ای هستند که به منظور به حداقل رساندن نوسانات قیمت پایدار رمزارزها نسبت به برخی از دارایی‌های “پایدار” یا مجموعه‌ای از دارایی‌ها طراحی شده اند.)

 

ارز دیجیتال متا META (mStable Governance) چیست؟

 

نکات اصلی و اهداف META چیست؟

امروز به بررسی متا (Meta) بلاکچین رتبه ۴۶۴ ام می‌پردازیم. برای درک بهتر این سوال که META چیست، لازم است به برخی از نکات و خصوصیات این پروژه  و توکن آن بپردازیم. ابتدا باید از اهداف این پروژه بدانید. (MTA)، یک توکن بر پایه اتریوم است و این امر از مزایای این رمزارز و بسیاری دیگر از رمزارزهای امروزی حساب می‌شود. تعداد سکه در گردش MTA، ۱۲ میلیون عدد است و تعداد کلی آنها ۹۹.۹ میلیون سکه اعلام شده است.

 

قیمت روز و بهترین صرافی‌های META:

قیمت روز META هم مانند دیگر پلتفرم‌ها، با تحولات بازار تغییر می‌کند اما در حال حاضر قیمت آن چیزی در حدود ۱.۱۷  دلار امریکا است. حجم معاملات META در هر ۲۴ ساعت حدود ۲,۱۴۷,۰۱۹ دلار است و این پلتفرم در رتبه بندی جهانی CoinMarketCap در جایگاه   464 قرار دارد.

بهترین صرافی‌های  META در حال حاضر عبارتند از: Huobi Global، Bitribe، BiKi، FTX و WBF Exchange.

 

META چیست

 

نتیجه گیری

این رمزارز با اینکه از تازه واردان این عرصه رو به پیشرفت محسوب می‌شود، سعی بر ساخت یک جامعه توانمند مالی با قدرت رای دهندگی بالا دارد. همچنین ایجاد گردش مالی موثر درون سیستمی با تکیه بر توانمندی‌های رمزارزها و نیازهای امروز جامعه نیز از دیگر اهداف این رمزارز است.
برخی معتقدند اهداف این رمزارز برای جامعه امروزی غیرقابل دستیابی است، هرچند چنانچه این اهداف محقق شوند، این رمزارز، به یکی از بزگان اقتصاد غیر متمرکز مبدل خواهد شد.