مهران بیت
نبولاس ارز نبولاس

قیمت ارز نبولاس (NAS)

نرخ تومانی خرید
در دسترسی نیست
نرخ تومانی فروش
در دسترسی نیست
تومان
0%
$
نبولاس نبولاس
NAS
وب سایت:
Website
توییتر:
Twitter
وایت پیپر:
Whitepaper
تلگرام:
Telegram
گیت هاب:
Github

نبولاس چیست؟

ارز دیجیتال نبولاس (Nebulas) با نماد اختصاری NAS، شبکه‌ای غیرمتمرکز است که چارچوبی برای جستجوی همه بلاکچین‌ها فراهم کرده است. این ارز دیجیتال برای اولین بار در سال 2017 ایجاد شد. 
ارز دیجیتال Nebulas قابلیت‌هایی از جمله موتورهای جستجو و قرارداد هوشمند دارد که در حال حاضر در شبکه اتریوم امکان‌پذیر نیست. بسیاری از افراد از ارز دیجیتال نبولاس (Nebulas) به عنوان گوگل جدید نیز یاد می کنند. هر دو در معنی مشابه همدیگر هستند اما موارد استفاده آنها با یکدیگر متفاوت است.
از گوگل برای جستجوهای اینترنتی روزانه استفاده می‌شود؛ در صورتی که ارز دیجیتال Nebulas برای جستجو در برنامه‌های غیرمتمرکز، قراردادهای هوشمند همچنین دارایی‌های بلاکچین کاربر کاربرد دارد. توکن NAS همان نشانه ERC20 است اما با تمام این تفاسیر شبکه اصلی این ارز دیجیتال در ماه مارس راه‌اندازی می‌شود. 

ارز دیجیتال نبولاس Nebulas - NAS چیست؟

ارز دیجیتال نبولاس چگونه شکل گرفت؟

وب سایت رسمی ارز دیجیتال Nebulas از یک تیم 14 نفره تشکیل شده است که بنیانگذار اصلی آن AntShares است. از دیگر اعضای این تیم می‌توان به XU Hitters  اشاره کرد. XU به عنوان پیشگام در صنعت بلاکچین شناخته می‌شود؛ چرا که اولین انجمن بلاکچین را در کشور چین تاسیس کرد؛ همچنین طراح مالی سایت علی بابا بود و در برنامه امنیتی گوگل نیز کمک کرد. 

چگونه می‌توان ارز دیجیتال نبولاس را خرید؟

برای خرید ارز دیجیتال Nebulas می‌توان به صرافی‌هایی همچون Huobi ،Gate.io ،OKEx و EtherDelta مراجعه کرد؛ به همین خاطر برای خرید نبولاس باید بیت کوین یا اتریوم داشت و  برای خرید ارزهای رمز پایه از سایت‌های معتبر استفاده کنید؛ به علاوه می‌توانید از CoinMama  برای به دست آوردن رمزهای اولیه ارز خود استفاده کنید که البته این روش بسیار پر هزینه است. 

چگونه می‌توان ارز دیجیتال نبولاس را ذخیره کرد؟

ارز دیجیتال نبولاس (Nebulas) قابلیت ذخیره بر روی کیف پول‌های اتریوم از جمله MyEtherWallet,MetaMask و Coinomi را دارد.