مهران بیت
نروس نتورک ارز نروس نتورک

قیمت ارز نروس نتورک (CKB)

نرخ تومانی خرید
169
نرخ تومانی فروش
167
تومان
0.06%
$
0.00334
نروس نتورک نروس نتورک
CKB
آدرس سایت :
https://www.nervos.org
سورس کد :
Source Code
تلگرام :
Telegram
توییتر :
Twitter
وایت پیپر :
White paper
Polychain Capital Portfolio Blockchain Capital Portfolio CMS Holdings Portfolio DragonFly Capital Portfolio
محاسبه قیمت
خرید فروش
CKB> نروس نتورک
نروس نتورک میگیرید
IRTM تومان
تومان میدهید
خرید بیت کوین

شبکه نروس نتورک در سایت رسمی اش خود را به عنوان یک اکوسیستم عمومی و اوپن سورس Blockchain و مجموعه ای از پروتکل ها توصیف می کند.

نروس نتورک(CKB) چیست؟

Nervos CKB ، یک پروتکل اثبات کار (proof of work) عمومی blockchain در شبکه نروس است.در حقیقت شبکه نروس مجموعه ای از پروتکل هاست که بزرگترین چالش های امروز بلاک چین مانند بیت کوین و اتریوم را حل میکند.

نروس نتورک با نماد اختصاری CKB یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است .این ارز در ۱۴ نوامبر ۲۰۱۹ هنگامی که در بالاترین زمان خود با ۰٫۰۱۹۴۶۵ دلار معامله شد ، به بالاترین قیمت خود رسید.

تعداد واحدهای در گردش نروس نتورک ۲۱٫۳۷ میلیارد و تعداد کل واحدهای آن ۲۹٫۳۶ میلیارد خواهد بود.

دلایل فرصت سرمایه گذاری مطلوب در این ارز دیجیتال

یکی از عواملی که موجب شده تا سرمایه گذاران، این نوع از ارز دیجیتال را به عنوان فرصتی مطلوب برای سرمایه گذاری، به شمار آورند این است که پیش بینی شده است تا این رمز ارز دیجیتالی، بتواند این امکان را فراهم آورد تا کاربران و معامله گران،قادر باشند هر گونه از دارایی دیجیتال و رمز نگاری شده خود را با امنیت بیشتر و هم‌چنین تغییر ناپذیری و حفظ ماهیت و بدون اجازه بیت کوین، ذخیره نمایند.

از سوی دیگر می‌توان گفت نروس CKB لایه اول اثبات بلاکچین عمومی در شبکه Nervos محسوب می‌شود.

این در حالی است که قراردادهای هوشمند، پوسته پوسته شدن لایه دو را برای کاربران فراهم می‌نمایند. این نوع از ارز دیجیتال کل ارزش شبکه را از طریق طراحی رمز نگاری ذخیره ارزش و توکن اصلی آن CKByte به دست می‌آورد

آینده ارز دیجیتال نروس نتورک (CKB) با توجه به اختلاف قیمت‌ها

یکی از عواملی که موجب شده عده‌ای از افراد نسبت به سرمایه گذاری بر روی این رمز ارز، اقدام نمایند این است که ارز دیجیتال نروس نتورک، در صرافی‌های مختلف با قیمت‌های متفاوتی خرید و فروش می‌شود.

هر چند این عامل در زمینه سایر ارزهای دیجیتال نیز به چشم می‌آید و امری کاملا طبیعی، محسوب می‌شود.

دلیل اصلی اختلاف قیمت‌ها در CKB

به طور کلی، می‌توان گفت دلیل اصلی اختلاف قیمت‌ها در این نوع از ارز دیجیتالی و سایر رمز ارزها، عرضه و تقاضای هر ارز در لحظه و در یک صرافی، به شمار می‌رود که البته عامل عرضه و تقاضا می‌تواند آینده یک ارز دیجیتال از جمله ارز دیجیتال نروس نتورک (CKB) را نیز تحت تاثیر قرار دهد.