مهران بیت
 آنتولوژی گس ارز  آنتولوژی گس

قیمت ارز  آنتولوژی گس (ONG)

نرخ تومانی خرید
24,098
نرخ تومانی فروش
23,975
تومان
0.02%
$
0.4074
 آنتولوژی گس  آنتولوژی گس
ONG
وب سایت:
Website
توییتر:
Twitter
تلگرام:
Telegram
محاسبه قیمت
خرید فروش
ONG >  آنتولوژی گس
 آنتولوژی گس میگیرید
IRTM تومان
تومان میدهید
خرید بیت کوین

آنتولوژی گس چیست؟

پلتفرم آنتولوژی (Ontology) با دو توکن Ontology (ONT) و Ontology Gas (ONG) کار می کند. اولین مورد ONT بود که به رایگان برای دارندگان ارزهای Neo صادر شد. رمزارز ONG در سال 2018 منتشر شد و معاملات پلتفرم را تسهیل می کند و به کسانی که در بهبود سیستم عامل کمک می کنند پاداش می دهد. سرمایه گذاران دارای ارز ONT در صورت مشارکت در سهام می توانند سود سهام را به صورت سکه گس Ontology دریافت کنند.

آنتولوژی گس Ontology Gas - ONG چیست؟

آنتولوژی چیست؟

 آنتولوژی Ontology زنجیره بلوکی است که برای مشاغل ساخته شده است. این کار بر روی امنیت هویت غیرمتمرکز و به اشتراک گذاری داده ها متمرکز است. OnChain، شرکت چینی که بلاکچین Neo را ساخته است، همان شرکتی است که پشت بلاکچین Ontology قرار دارد.

قیمت گس Ontology (ONG) احتمالاً بالا خواهد رفت

ارزهای رمزنگاری شده پس از یک هفته فروش گسترده که با توقف پذیرفتن تسلا از پرداخت بیت کوین آغاز شد، ارزهای رمزنگاری شده خود را آغاز کردند. با افزایش رمزنگاری چین، فروش این روند تسریع شد.
Ontology Gas از جمله ارزهای رمزپایه است که منجر به جهش مجدد می شود.  این شانس وجود دارد که توکن Ontology Gas بیشتر افزایش یابد. راه حل هایی که بلاک چین Ontology ارائه می دهد برای مشاغل از هر اندازه در صنایع مهم است.
با اتخاذ راهکارهای Ontology در مشاغل بیشتر، تقاضا برای توکن های مرتبط افزایش و ارزش آنها نیز افزایش می یابد. همچنین، انفجار اخیر بیت کوین باعث شده است که سرمایه گذاران به دنبال آلت کوین های ارزان قیمت با پتانسیل بسیار گسترده باشند. ONG با قیمت ورود پایین در میان آلت کوین های امیدوار کننده است.

پیش بینی قیمت Ontology Gas (ONG)

این رمزارز پیش بینی قیمت خوش بینانه ای دارد. طبق گفته WalletInvestor، رمزنگاری نرم افزار Ontology از هم اکنون به 1.79 دلار در سال خواهد رسید که 12 درصد بالقوه صعودی را نشان می دهد. این نشان می دهد که این رمزارز  در پنج سال از 6 دلار فراتر رفته است که تقریباً 300 درصد صعود را نشان می دهد.
Digital Coin Price پیش بینی می کند که ONG 2021 را بالای 2 دلار ببندد و با افزایش روبرو شود و در سال 2025 به 4.8 دلار برسد، که این نشان دهنده 250 درصد پتانسیل صعودی است.

چه زمانی Ontology (ONG) به 10 دلار می رسد؟

ONG حدود 700 درصد YTD به دست آورده است. برای رسیدن به 10 دلار، باید 530 درصد بیشتر سود کسب کند. اگر رمز بتواند با نرخ ماهیانه 15 درصد رشد کند، برای رسیدن به آنجا یک سال زمان لازم است. این بدان معناست که قیمت ONG می تواند در اوایل سال 2022 به 10 دلار برسد.
(ONG) در مقابل اتریوم: از نظر قیمت، عملکرد و عرضه توکن در مقایسه است. بلاکچین Ontology یکی از رقبای Ethereum است. هر یک از آنها دارای یک توکن سودمندی پلت فرم هستند که قیمت آنها در بازار متفاوت است. در حالی که توکن Ontology با قیمت 1.60 دلار معامله می شود، قیمت Ethereum یا Ether بالای 2500 دلار است.
ONG برای رسیدن به Ethereum نیاز به کسب تقریبا 160،000 درصد بیش از قیمت فعلی خود دارد. انتولوژی و اتریوم طی سال گذشته بیش از 1000 درصد سود کسب کرده اند. با قیمت فعلی، اتریوم 40 درصد از اوج خود عقب نشینی کرده است، در حالی که ONG نسبت به بالاترین سطح خود 60 درصد افزایش داشته است.
در مقایسه با 116 میلیون توکن Ethereum ، 272 میلیون توکن ONG در گردش است. اتریوم با ارزش بازار 300 میلیارد دلار، دومین ارز رمزنگاری شده پس از بیت کوین است. رمز ارزOntology Gas در رتبه 122 قرار دارد!