مهران بیت
پالادیوم ارز پالادیوم

قیمت ارز پالادیوم (PLB)

نرخ تومانی خرید
68,768
نرخ تومانی فروش
68,419
تومان
0%
$
1.1626
پالادیوم پالادیوم
PLB
آدرس وب سایت:
paladeum.io
توییتر:
Twitter
گیت هاب:
Github
وایت پیپر:
Whitepaper
محاسبه قیمت
خرید فروش
PLB > پالادیوم
پالادیوم میگیرید
IRTM تومان
تومان میدهید
خرید بیت کوین

ارز دیجیتال پالادیوم (Paladeum) چیست؟

پالادیوم (Paladeum) با نماد اختصاری PLB (پی ال بی)، یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که در لحظه نگارش این مقاله با ارزش بازار حدود ۰ دلار، در رتبه ۳۱۸۹ بازار قرار داشته و دامیننس Paladeum در لحظه نگارش این مقاله ۰ درصد است.

ارز دیجیتال پالادیوم (Paladeum) - PLB چیست؟
منبع: paladeum.io

هر واحد از Paladeum در لحظه نگارش این مقاله با قیمت ۱.۱۵ دلار، با احتساب نرخ تتر ۵۷,۹۳۷ تومان معادل ۶۶,۸۸۱ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۳۹۹.۵۲ هزار دلار است. بالاترین قیمت Paladeum در تاریخ ۱۳ مرداد ۱۴۰۲ (04 August 2023) معادل ۲.۱۳ دلار بوده که در لحظه نگارش این مقاله %۴۵.۹۳ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش Paladeum ۰ و ارزش بازار رقیق شده آن در لحظه نگارش این مقاله ۱,۱۵۴,۳۷۹,۰۰۴.۵۱ دلار است.

بنیانگذاران پالادیوم

روی چاو (Roy Cho)، نائوکی تاکایاما (Naoki Takayama)، سوکیان لی (Sukyun Lee)، زین انصاری (Zain Ansari) و تایی یانک کیم (Taeyang Kim) بنیانگذاران پروژه ارز دیجیتال پالادیوم (Paladeum) می‌باشند.

بنیانگذاران پالادیوم (Paladeum) - PLB
منبع: paladeum.io

ارز دیجیتال پالادیوم (Paladeum) را از کجا بخریم و کجا ذخیره کنیم؟

شما می‌توانید ارز دیجیتال پالادیوم (Paladeum) را هم اکنون در صرافی‌های معتبر ایرانی مثل صرافی ارز دیجیتال مهران بیت خرید و فروش کنید. همچنین می‌توانید ارز پی ال بی (PLB) خود را در کیف پول‌های نرم‌افزاری مثل تراست والت (Trust Wallet)، متامسک (Metamask) و کیف پول‌های سخت‌افزاری مثل لجر (Ledger) ذخیره کنید.