مهران بیت
پپه ارز پپه

قیمت ارز پپه (PEPE)

نرخ تومانی خرید
1
نرخ تومانی فروش
1
تومان
-9.01%
$
1.2372E-5
پپه پپه
PEPE
آدرس وب سایت:
Pepe.vip
توییتر:
Twitter
#Memes#Art#Store Of Value
محاسبه قیمت
خرید فروش
PEPE > پپه
پپه میگیرید
IRTM تومان
تومان میدهید
خرید بیت کوین

ارز دیجیتال پپه (PEPE) چیست؟

پپه (PEPE) ارز دیجیتالی است که به عنوان ادای احترام به میم اینترنتی Pepe the Frog توسط Matt Furie بر بستر اتریوم ایجاد شده است. این پروژه با مشاهده محبوبیت میم‌کوین‌هایی مانند شیبا و دوج کوین، پا به این عرضه گذاشت و و هدف آن تبدیل شدن به ارز دیجیتالی پیشرو مبتنی بر میم است. رشد انفجاری این ارز دیجیتال در می ۲۰۲۳، باعث رسیدن ارزش بازار آن به بیش از ۱/۶ میلیون دلار گردید. پس از آن بسیاری از افراد عضوی از جامعه این میم‌کوین شدند.

ارز دیجیتال پپه (PEPE) چیست؟
منبع: cryptonews.com

آشنایی با PEPE

هدف PEPE با اجرای سیاست‌ عدم مالیات، سیستم توزیع مجدد که به نفع سهامداران بلندمدت است و مکانیسم سوزاندن سکه‌ها برای حفظ کمبود سکه، جذب جامعه کریپتو است.
اکوسیستم این شبکه روز‌به‌روز در حال گسترش بوده و دو هفته پس از عرضه اولیه سکه‌ها، ۶۵‌هزار‌ نفر، عضو جامعه این ارز دیجیتال شدند. علاوه بر این، گروه تلگرامی آن بیش از ۲۵۰۰۰ دنبال‌کننده و توئیتر آن که در ماه آوریل ایجاد شد، بیش از ۱۳۳۰۰۰ دنبال‌کننده دارد.
وب سایت رسمی این پروژه، یعنی PEPE.VIP، به عنوان یک مرجع برای جامعه PEPE عمل می کند. کاربران می‌توانند به کلکسیون‌های دیجیتالی انحصاری، مانند میم‌های کمیاب و هنر دیجیتال دسترسی داشته باشند و به افزایش ارزش دارایی دیجیتال بپردازند.

تاریخچه پیدایش پپه

نحوه پیدایش ارز دیجیتال پپه همچنان ناشناخته است. این ارز دیجیتال از هیچ یک از روش های مرسوم مانند عرضه اولیه سکه (ICO)، پیش فروش یا ایردراپ برای توزیع توکن های خود استفاده نکرده است، بلکه کاملا به محبوبیت میم قورباغه و جذب سرمایه گذاران بالقوه متکی است.
اطلاعات در مورد تیم توسعه دهنده آن به ندرت وجودظ دارد، اما پپه توانسته است ازطریق پلتفرم های رسانه اجتماعی مانند تلگرام و توییتر توجهات زیادی را به خود جلب کند. به همین دلیل، ظرف مدت کمی جامعه ای از طرفداران پپه کوین به وجود آمده است. تنها چند روز بعد از راه اندازی، پپه بیش از 290000 فالوور در توییتر دارد.
از لحاظ توکنومیک، این ارز دیجیتال دارای حداکثر عرضه ۴۲۰،۶۹۰،۰۰۰،۰۰۰،۰۰۰ PEPE است. ۹۳/۱٪ از این مقدار به استخر‌های نقدینگی ارسال شده و ۶/۹٪ باقی‌مانده نیز در کیف‌پول‌های چند‌امضایی نگه‌داری می‌شوند.

بنیان گذاران میم کوین پپه

در حال حاضر اطلاعات روشنی در مورد فرد یا بنیان‌گذاران سکه PEPE وجود ندارد. بسیاری از پروژه‌های ارزهای دیجیتال، مخصوصا پروژه‌های میم‌کوین، اغلب سطحی از ناشناس بودن را در مورد بنیان‌گذاران خود حفظ می‌کنند. با این حال تیم سازنده، با استفاده از پلتفرم‌های رسانه اجتماعی مانند توییتر، این میم‌کوین را تبلیغ و طرفداران زیادی را جذب کرده‌اند.

مزایای پپه (PEPE) چیست؟

از مزیت‌های پپه، ویژگی ضد‌تورمی آن است؛ به این صورت که انجام شدن هر‌ تراکنش، منجر به سوزاندن بخش کوچکی از سکه‌ها می‌گردد و در طول زمان، به کاهش مقدار عرضه کلی منجر می‌شود. کمیاب شدن سکه‌ها، به ارزش آن‌ها اضافه کرده و این سکه را برای سرمایه‌گذاران جذاب‌تر می‌سازد.
علاوه بر این‌ها، میم‌کوین PEPE از سیستم توزیع مجدد نیز استفاده می کند؛ به این معنا که بخشی از هر تراکنش بین دارندگان توکن توزیع می‌شود. همچنین سرمایه‌گذاران و هلدر‌ها، انگیزه بیشتری برای نگه‌داری طولانی مدت سکه‌ها پیدا می‌کنند.
یکی دیگر از مزیت‌های این پروژه، تلاش برای تعامل و توسعه جامعه خود است. کل تیم در تلاش هستند تا جامعه‌ای قوی و بسیار حامی را ایجاد و تشویق کنند؛ در همین راستا، آن‌ها به طور مداوم از طریق پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی با کاربران تعامل دارند.
با این وجود، این امکان نیز وجود دارد که سرنوشت بسیاری از میم کوین های دیگر مانند گریمیس کوین، پامپ کوین و غیره برای ارز دیجیتال پپه تکرار شود و در مدت زمان کوتاهی از خاطره ها ناپدید گردد. پپه کوین یکی از بهترین نمونه های به شهرت رسیدن است که سودهای قابل توجهی را برای برخی از سرمایه گذاران به همراه داشته است. با این وجود، اگر تا به امروز از این روند جا مانده اید احتمال این که بتوانید به آن برسید خیلی کم است.

ارز دیجیتال پپه (PEPE) را کجا خرید و فروش کنیم و کجا ذخیره کنیم؟

شما می‌توانید ارز دیجیتال پپه (PEPE) را هم اکنون در صرافی‌های معتبر ایرانی مثل صرافی ارز دیجیتال مهران بیت خرید و فروش کنید. همچنین می‌توانید ارز پپه (PEPE) خود را در کیف پول‌های نرم‌افزاری مثل تراست والت (Trust Wallet)، متامسک (Metamask) و کیف پول‌های سخت‌افزاری مثل لجر (Ledger) ‌و ترزور (Trezor) ذخیره کنید.

جمع بندی

در‌نهایت باید بگوییم که میم‌کوین PEPE در بازار ارز‌های دیجیتال سرو‌صدای بسیار زیادی به پا کرده است. بسیاری از افراد در حال مقایسه این میم‌کوین با سایر میم‌کوین‌ها هستند؛ اما باید ببینیم که این پروژه در آینده چطور پیش‌ می‌رود و تا چه حد می‌تواند جایگاه و ارزش بازار خود را رشد دهد.