مهران بیت
فالا نتورک ارز فالا نتورک

قیمت ارز فالا نتورک (PHA)

نرخ تومانی خرید
10,922
نرخ تومانی فروش
10,847
تومان
-5.63%
$
0.1875
فالا نتورک فالا نتورک
PHA
وب سایت:
Website
توییتر:
Twitter
تلگرام:
Telegram
گیت هاب:
Github
وایت پیپر:
Whitepaper
محاسبه قیمت
خرید فروش
PHA > فالا نتورک
فالا نتورک میگیرید
IRTM تومان
تومان میدهید
خرید بیت کوین

فالا نتورک چیست؟

فالا نتورک (Phala Network) با نماد اختصاری PHA، یک سرویس محاسبات ابری حفظ حریم خصوصی است که قدرت محاسباتی قابل مقایسه با سرویس های ابری موجود را ارائه می دهد و از حریم خصوصی برنامه های مدیریت شده محافظت می کند.
بر اساس معماری هیبریدی TEE-Blockchain، توسعه دهندگان می توانند قراردادهای هوشمند محرمانه ای را که در داخل TEE Enclaves در CPU اجرا می شوند، مستقر کنند. Phala Network نیز بر اساس Substrate است و به عنوان یک پاراچین از اکوسیستم Polkadot اجرا خواهد شد.

بررسی ارز دیجیتال فالا نتورک Phala Network

موارد مورد استفاده توکن PHA

  1. منابع محاسباتی مورد اعتماد: منابع محاسباتی قابل اعتماد را در شبکه و مبادلات داده (به عنوان مثال قدرت محاسباتی قابل اعتماد، منابع محاسباتی و ذخیره سازی درون زنجیره ای و ذخیره سازی خارج از زنجیره) با استفاده از توکن های PHA خریداری کنید.
  2. هزینه تبادل داده: Phala یک زیرساخت تبادل داده مبتنی بر قرارداد را برای جمع‌ آوری، تجزیه و تحلیل و پروتکل‌ های معاملاتی داده‌های استاندارد فراهم می‌کند. با پروتکل Phala، یک اکوسیستم مبادله محرمانه اما قابل اعتماد هم برای خریداران و هم برای فروشندگان ساخته شده است.
  3. ضمانت امنیتی: اشتراک گذاری تعدادی معین از توکن PHA برای بالا بردن امنیت
  4. حاکمیت: سهامدارانی که دارای مقدار مشخصی از PHA هستند، می‌توانند به Phala DAO بپیوندند تا در اداره جامعه مشارکت کنند.

چه چیزی فالا را منحصر به فرد می کند؟

شبکه Phala با موضوع اعتماد به ابر محاسباتی مقابله می کند. این بلاکچین یک پلت فرم محاسباتی غیرقابل اعتماد است که پردازش ابری عظیم را بدون به خطر انداختن محرمانه بودن داده ها امکان پذیر می کند. ابر محاسباتی توزیع‌ شده شبکه Phala که بر اساس فناوری حریم خصوصی مبتنی بر TEE که قبلاً در پردازنده‌های مدرن تعبیه شده است، ساخته شده است، همه‌کاره و محرمانه است. با جدا کردن مکانیسم اجماع از محاسبات، Phala Network تضمین می کند که قدرت پردازش بسیار مقیاس پذیر است. با هم، این زیرساخت برای یک ابر محاسباتی بدون اعتماد قدرتمند، ایمن و مقیاس پذیر ایجاد می کند.

Phala به عنوان عضوی از اکوسیستم زنجیره‌ای متقابل Polkadot، می‌تواند قدرت محاسباتی را برای سایر برنامه‌های بلاکچین فراهم کند و در عین حال از لایه داده محافظت کند و امکاناتی مانند موقعیت‌های معاملاتی DeFi محافظت شده با حریم خصوصی و تاریخچه تراکنش‌ها، محاسبه مشترک داده‌های محرمانه DID را فراهم کند. توسعه پل های زنجیره ای با گره سبک و موارد دیگر.

سرویس‌های زنجیره‌ای که در حال حاضر در شبکه Phala توسعه می‌یابند عبارتند از Web3 Analytics: قراردادهای هوشمند با کارایی بالا از Phala تجزیه و تحلیل داده‌های انبوه بسیار همزمان را با حریم خصوصی امکان‌پذیر می‌کند و راه را برای جایگزینی برای Google Analytics که ذاتاً محرمانه بودن افراد را رعایت می‌کند هموار می‌کند.