مهران بیت
پلاتون ارز پلاتون

قیمت ارز پلاتون (LAT)

نرخ تومانی خرید
686
نرخ تومانی فروش
682
تومان
0.03%
$
0.011596
پلاتون پلاتون
LAT
وب سایت:
Website
توییتر:
Twitter
تلگرام:
Telegram
گیت هاب:
Github
محاسبه قیمت
خرید فروش
LAT > پلاتون
پلاتون میگیرید
IRTM تومان
تومان میدهید
خرید بیت کوین

پلاتون چیست؟

پلاتون (PlatON) با نماد اختصاری LAT، که توسط بنیاد LatticeX راه اندازی شده و هدایت می‌شود، زیرساخت نسل بعدی اینترنت است که بر اساس ویژگی‌های اساسی بلاکچین ساخته شده و توسط شبکه محاسباتی حفظ حریم خصوصی پشتیبانی می‌شود. “Computing interoperability” ویژگی اصلی این پلتفرم است.

ارز دیجیتال پلاتون PlatON Network - LAT

معرفی توکن LAT

LAT توکن اصلی شبکه پلاتون است. می‌توانید آن را از طریق شبکه پلاتون پلاتون منتقل کنید یا از برنامه‌های ساخته شده بر روی پلاتون با LAT استفاده کنید.

در حال حاضر، شما می‌توانید LAT را با شرکت در برنامه کمک‌های مالی که توسط بنیاد LatticeX پشتیبانی می‌شود، بدست آورید، یا می‌توانید سایر برنامه‌های توسعه جامعه را برای دریافت LAT پیگیری کنید.

کیف پول ارز دیجیتال PlatON

ATON یک کیف پول تلفن همراه امن و کاربر پسند برای PlatON Network است. می‌توانید از ATON برای ارسال و دریافت LAT، مشاهده سابقه تراکنش‌ها و نظارت بر موجودی حساب استفاده کنید. همچنین می‌توانید LAT ها را به اعتبارسنج‌ها واگذار کنید و پاداش دریافت کنید.

ارزش پلاتوندر بازار

پلاتون (PlatON) در لحظه نگارش این مقاله با ارزش بازار حدود ۳۷.۹۱ میلیون دلار، در رتبه ۵۰۲ بازار قرار داشته و سهم ۰.۰۰۲ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از PlatON در لحظه نگارش این مقاله با قیمت ۰.۰۰۸۱۸۴ دلار، با احتساب نرخ تتر ۵۱,۱۸۸ تومان معادل ۴۱۸ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۱.۱۶ میلیون دلار است.

قیمت پلاتون در ۲۴ ساعت قبل از لحظه نگارش این مقاله -۰.۶۸% کاهش یافته است. بالاترین قیمت PlatON در تاریخ ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰(12 May 2021) معادل ۰.۸۷ دلار بوده که همینک %۹۹.۰۶ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش PlatON ۴.۵۱ میلیارد و تعداد کل واحدهای آن ۱۰.۰۵ میلیارد خواهد بود. در حال حاضر فعال ترین صرافی که در آن PlatON معامله می‌شود، صرافی AOFEX با سهم %۴۰.۱۴ از حجم معاملات روزانه است.