مهران بیت
پولکاسیتی ارز پولکاسیتی

قیمت ارز پولکاسیتی (POLC)

نرخ تومانی خرید
837
نرخ تومانی فروش
831
تومان
-5.38%
$
0.014371
پولکاسیتی پولکاسیتی
POLC
وب سایت:
Website
توییتر:
Twitter
وایت پیپر:
Whitepaper
تلگرام:
Telegram
گیت هاب:
Github
محاسبه قیمت
خرید فروش
POLC > پولکاسیتی
پولکاسیتی میگیرید
IRTM تومان
تومان میدهید
خرید بیت کوین

پولکاسیتی چیست؟

 

ارز دیجیتال پولکاسیتی (Polkacity) با نماد اختصاری POLC، یک پروژه مبتنی بر NFT، دیفای و قرداد هوشمند است که ایده‌ای کاملاً نو و منحصر‌به‌فرد دارد و از واقعیت مجازی پشتیبانی کامل می‌کند. این ارز دیجیتال یک پلتفرم قابل رشد و گسترش ارائه کرده است که کاربران می‌توانند به شهر مجازی آن دسترسی یابند، روی پروژه‌های مختلف شهر سرمایه‌گذاری کنند و بدون دردسر و فرآیند‌های وقت‌گیر معمول، به درآمد و سود برسند.

 

ارز دیجیتال پولکاسیتی Polkacity - POLC چیست؟

 

تاریخچه و بنیانگذاران پولکاسیتی ( Polkacity )

 

بنا به گفته تیم توسعه‌دهنده ارز دیجیتال Polkacity هدف از تشکیل این ارز دیجیتال متحول کردن محیط مجازی کنونی با واقعیت افزوده از طریق بهره‌مندی از قدرت NFT ،DeFi و پولکادات است.

تمام اعضای توسعه‌دهنده این کوین در صنعت رمزارزها بسیار شناخته‌شده و معروف هستند. رهبر این تیم توسعه‌دهنده، کارملو میلیان (Carmelo Milian) است که متخصص حوزه بلاکچین‌ها و شهرهای مجازی است. میلیان 30 سال تجربه کار در شرکت‌های برتر حوزه فناوری اقتصاد دارد.

ارز دیجیتال Polkacity یک توکن بومی هم دارد که کاربران برای کار با این پلتفرم باید از آن استفاده کنند. توکن POLC با استاندارد ERC-20 ایجاد شده ولی دارایی‌های آن (POLC Asset) با استاندارد ERC-721 هستند. در واقع کاربر برای خرید اقلام و خدمات مختلف در شهر Polka باید از توکن POLC استفاده کند.

حداکثر تعداد کل توکن‌های شبکه 250 میلیون POLC اعلام شده ولی اطلاعاتی راجع به تعداد توکن‌های در چرخه در دسترس نیست.

 

هدف ارز دیجیتال پولکاسیتی ( Polkacity )

 

واقعیت مجازی و ارزهای دیجیتال مفاهیم جدیدی نیستند، با این حال این دو پدیده به چنان رشد و بلوغی رسیده‌اند که این روزها هر کسی می‌تواند از فرصت‌هایی که خلق می‌کنند، کمال استفاده را ببرد. یک شهر دیجیتالی کاملاً کاربردی، فرصت‌های مختلفی را برای سرمایه‌گذاران ایجاد می‌کند تا بتوانند سبد سهام خود را متنوع‌تر کنند.
به همین خاطر است که تیمی متشکل از متخصصین حوزه ارز دیجیتال و شهرهای مجازی، با یکدیگر همکاری کرده‌اند تا ارز دیجیتال پولکا سیتی (Polkacity) را که تحولی عظیم در شهرهای مجازی کنونی ایجاد می‌کند، راه‌اندازی کنند.
هدف از ایجاد پروژه ارز دیجیتال Polkacity بهره‌مندی از قدرت روزافزون اقتصاد غیر متمرکز (دیفای)، بلاکچین پولکادات (DOT) و توکن ‌های غیر قابل تعویض (NFT) برای ایجاد یک شهر مجازی بی‌نظیر است تا افراد بتوانند برای سرمایه‌گذاری در آن «قدم بزنند» و به سود برسند.

 

ارز دیجیتال پولکاسیتی ( Polkacity ) را از کجا بخریم؟

 

صرافی‌های مختلفی مثل Coinbase یا Gate.io توکن POLC را ارائه می‌کنند. شما می‌توانید توکن POLC را از صرافی مهران بیت بخرید. بعد از خرید توکن POLC باید آن را به کیف پول MetaMask خود انتقال دهید.