مهران بیت
فاین ارز فاین

قیمت ارز فاین (FINE)

نرخ تومانی خرید
در دسترسی نیست
نرخ تومانی فروش
در دسترسی نیست
تومان
0%
$
فاین فاین
FINE
وب سایت:
Website
توییتر:
Twitter
وایت پیپر:
Whitepaper
تلگرام:
Telegram

فاین چیست؟

ارز دیجیتال فاین (FINE) توکن بومی پلتفرم ریفاینیبل (Refinable) است. این توکن توسط تیم توسعه دهنده فاین ارائه شده است تا هر چه بیشتر ارزش افزوده برای این پلتفرم غیرمتمرکز و توزیع شده به ثمر بیاورد. این توکن حکمران به مالکین خود حق رأی می‌دهد تا پیشنهاداتشان را برای آینده این پلتفرم ارائه دهند.
پلتفرم ریفاینیبل قرار است در مسیری حرکت نماید که جامعه فاین تعیین می‌کند. به علاوه، توکن فاین در جهت تسویه و تأمین بودجه تراکنش‌های پلتفرم استفاده می‌شود.

ارز دیجیتال فاین (FINE) توکن بومی پلتفرم ریفاینیبل (Refinable)
کاربران این ارز، تا 60 درصد تخفیف در هزینه‌ها خواهند داشت. این مالکین می‌توانند در رویدادهای خاصی مانند حراج، ایردراپ‌ها و لیست کردن تیم و انجمن ریفاینیبل برخوردار شوند. به علاوه، این توکن در صرافی غیر متمرکز پنکیک سواپ لیست شده است. برای خرید این ارز می‌توانید از کیف پول تراست ولت استفاده نمایید و آن را نصب کنید. پس از نصب باید از بایننس کوین استفاده نمایید. سپس بایننس کوین‌ها را به اسمارت چاین بایننس تبدیل کنید. حالا می‌توانید از طریق پنکیک سواپ این ارز را خریداری نمایید.

صرافي غيرمتمركز يا DEX پنكيك‌سواپ (CAKE) كه از جمله صرافي‌هاي سازگار با شبكه بايننس است، تعداد تراكنش‌هايي بيش از شبكه اتيوم دارد. كارشناسان معتقدند كه توكن‌هاي كيك از نظر ارزش، آماده درخشيدن هستند و يك رشد انفجاري خواهند داشت. حجم معاملات بالا حتي نسبت به يوني‌سواپ هم بیشت است و تنها اشكال ارزش بازار کم آن است. با ما در ادامه این مطلب همراه باشید تا در مورد رمز ارز ریفاین‌ایبل (Refinable) و توکن فاین (FINE) صحبت کنیم. توکنی که در صرافی پنکیک سواپ، لیست شده است.

آشنایی با تیم ارز ریفاین‌ایبل (Refinable) و توکن فاین (FINE)

تیم Refinable در تاریخ 27 آپریل سال 2021 میلادی ارز دیجیتال فاین (FINE) را در صرافی پنکیک‌سواپ لیست کرد و این ارز نیز قیمت‌گذاری شد. همان طور که پیشتر گفته شد، این رمز ارز بر روی شبکه بایننس اسمارت چاین فعال است. مفهوم توکن‌های غیر قابل معاوضه (NFT) قرار است مفهوم مالکیت را به چالش بکشاند.

پروژه‌هایی مثل NBA TopShots و SoRare به وجود آمدند تا دنیای فیزیکی را به NFT تبدیل کنند. NFTها بستری از موسیقی، هنر و بازی‌های دیجیتال را ایجاد کرده‌اند و با ایجاد تعامل کابران وارد دنیای مقیاس‌پذیری و پردازش انبوه شده‌اند. از طرفی، به دلیل هزینه‌های بالای شبکه اتریوم، تیم فاین مصمم شدند مرکز اصلی NFT خود را در بستر تجاری بایننس اسمارت چین (Binance Smart Chain) ایجاد کنند. این تیم، در پلتفرم‌های نسل بعدی نیز قرار است از بیش از یک میلیارد کاربر پشتیبانی کند و این پروژه هنوز در ابتدای راه خود است.

ارز دیجیتال ریفاینیبل (Refinable) - فاین FINE چیست؟

آشنایی با توکن فاین (FINE)

تیم ریفاین ایبل با کمک متخصصین ارز دیجیتال برای منافع اقتصادی کاربرانش فاین (FINE) را به بهترین نحو طراحی کرد. تعداد کل توکن‌های عرضه شده فاین، 500 میلیون سکه است که از این تعداد 20% برای فروش، 20% برای استخراچ، 5% برای نقدینگی و 10% برای تیم ریفاین ایبل که تا یک سال قفل است، 35% برای صندوق خزانه و 9.5 درصد هم برای پیشنهادهای مربوط به ذخیره‌سازی در نظر گرفته شدند.

در فروش عمومی، کاربران بلافاصله توکن می‌گیرند ولی در فروش خصوصی، در طول سال و به صورت فصلی می‌توانند توکن‌هایشان را دریافت کنند. این توکن‌ها از استاندارد BEP 20 برخوردارند. برای کسب مشخصات بیشتر آنها می‌توانید به وبسایت فاین در این آدرس مراجعه کنید. 

 آینده توکن فاین (FINE)

موضوع توکن‌های غیر قابل تعویض یا NFTs جدید است و پروژه ریفاینیبل (Refinable) نیز، پتانسیل بسیار بالایی برای ورود به بازار و صنعت دارد. صرافی بایننس به عنوان یکی از سرمایه‌گذاران این ارز است، به علاوه، مستر بیست (Mr.Beast) نیز سرمایه‌گذار بزرگ دیگری است که یکی از موفق‌ترین تولیدکنندگان محتوا در یوتیوب به حساب می‌آید.

جمع بندی

در این مقاله با رمز ارز ریفاین‌ایبل (Refinable) و توکن فاین (FINE) آشنا شدیم. این ارز ارزش بازار پاييني دارد ولي شبكه بايننس اسمارت‌چين براي آن يك رشد انفجاري قيمتي را پيش‌بيني مي‌كند. بنابراین، یک گزینه بسیار مناسب برای سرمایه‌گذاری می‌باشد.