مهران بیت
ریکوئست ارز ریکوئست

قیمت ارز ریکوئست (REQ)

نرخ تومانی خرید
در دسترسی نیست
نرخ تومانی فروش
در دسترسی نیست
تومان
0%
$
ریکوئست ریکوئست
REQ
وب سایت:
Website
توییتر:
Twitter
وایت پیپر:
Whitepaper
تلگرام:
Telegram
گیت هاب:
Github

ریکوئست چیست؟

ارز دیجیتال ریکوئست (Request) با نماد اختصاری REQ، از جمله توکن هایی است که از بلاک چین اتریوم استفاده می کند که به عنوان یک توکن چند منظوره از آن استفاده می شود. قابلیت چند منظوره ارز دیجیتال REQ، قابلیت های بسیاری همچون قراردادها و تغییرات احتمالی به ارزهای دیجیتال می دهد. عملکرد ارز دیجیتال REQ، مشابه شبکه هایی همچون پی پال و یا ومنو برای ارز های دیجیتال است. 

اهداف ارز دیجیتال REQ چیست؟

استفاده از اتریوم برای ارز دیجیتال REQ، این قابلیت را به پلتفرم ریکوئست (Request) می دهد که از آن برای درخواست، ارسال و دریافت نقدینگی به صورت ارز دیجیتال بهره گیرد. 
هدف از ایجاد ارز دیجیتال REQ، ایجاد بستری به شکل درگاه پرداخت غیرمتمرکز با امنیت بالا است. این پروژه با در نظر گرفتن قوانین مالی هر کشور در سطح بین المللی فعالیت می کند، اما برای اولین بار توسط پی پال مورد استفاده قرار گرفت. این پروژه، بخش ها و قوانین مختلفی برای شرکت های بزرگ و دولت ها نیز در نظر می گیرد. 

اهداف ارز دیجیتال ریکوئست (Reguest) - REQ چیست؟

ویژگی های اصلی ارز دیجیتال REQ چیست؟

ویژگی اصلی و مهم این ارز دیجیتال منحصر به فرد، تراکنش های آن است که به صورت کامل توسط عموم مردم قابل بررسی و ارزیابی است. 
بنابراین آن دسته از شرکت ها و سازمان هایی که علاقه مند هستند، تمامی تراکنش های خود را به صورت شفاف در اختیار کاربران خود قرار دهند، می توانند از پلتفرم این ارز دیجیتال استفاده کنند. 
استفاده از ارز دیجیتال REQ، می تواند باعث جلب اعتماد مخاطبین به شرکت شود. و از این طریق کاربران می توانند نسبت به دریافت سود خود اطمینان بیشتری داشته باشند. 
به علاوه در ساختار این ریکوئست (Request)، سه قسمت استفاده شده است که یکی شامل هسته مرکزی، لایه افزونه ها و لایه اپلیکیشن ها است. که در ادامه به بررسی وظایف کاری هر یک از این لایه ها می پردازیم.

ویژگی های اصلی ارز دیجیتال ریکوئست (Request) - REQ چیست؟

لایه مرکزی

از آنجایی که هر سیستم معتبر و قابل اطمینانی، باید دارای هسته مرکزی قدرتمندی برای فعالیت های خود باشد، به همین خاطر ارز دیجیتال REQ نیز از این اصل مستثنی نیست. ارز دیجیتال REQ نیز از بلاکچین اتریوم استفاده می کند و می تواند از تمامی ارزهای دیجیتالی که بر پایه  ERC-20 هستند نیز پشتیبانی و حمایت کند. 

لایه افزونه

در این لایه تراکنش ها و دیگر اقدامات پیچیده انجام می شود. با افزودن کدها و قوانین مورد نظر، توانایی انجام قراردادهای هوشمند مانند پرداخت های از قبل تعیین شده و یا مالیات را بر عهده دارد. شرکت ها می توانند قوانینی برای این بخش ایجاد کنند و در صورت استفاده از این قوانین، درصدی از مبلغ تراکنش را به عنوان دستمزد دریافت کنند. 

لایه اپلیکیشن ها

این لایه بیشتر برای برنامه نویسان و فیلترکردن تراکنش های نامعتبر نوشته شده است تا از امنیت هر چه بهتر این نقل و انتقالات مالی حمایت می کند.