مهران بیت
رزرو رایتس ارز رزرو رایتس

قیمت ارز رزرو رایتس (RSR )

نرخ تومانی خرید
در دسترسی نیست
نرخ تومانی فروش
در دسترسی نیست
تومان
0%
$
رزرو رایتس رزرو رایتس
RSR
آدرس سایت :
https://reserve.org
تلگرام :
Telegram
وایت پیپر :
White paper
سورس کد :
Source Code
Store of Value DeFi Stablecoin Stablecoin Asset-Backed

Reserve Rights نوعی ارز دیجیتال است که به افراد این امکان را می دهد تا معاملات خود را در سراسر جهان به راحتی انجام دهند.

ارز دیجیتال رزرو رایتس در اصل یک ارز دیجیتال رمزنگاری شده است  که بر پایه ی توکن دوگانه طراحی شده است.

ارز دیجیتال رزرو رایتس در تاریخ may سال 2019 با انجام یک قرارداد موفقیت آمیز در پلتفرم  Huobi Prime ایجاد شد. نام این دو توکن RSV و Reserve می باشد.

ارز دیجیتال رزرو رایتس چیست؟

پروتکلی که انحصاراً برای ارز دیجیتال Reserve Rights طراحی‌ شده است، قابل‌اجرا در هر نوع پلتفرم قرارداد هوشمند است. در واقع با استفاده از رزرو رایتس می‌توان از طریق ایجاد یک پل دوطرفه، با هر بلاکچین دیگری ارتباط برقرار کرد. در نتیجه با استفاده از Reserve Rights Token ما ارز دیجیتال جهانی خواهیم داشت که توسط رمزارزهای روی یک بلاکچین (on-chain) و روی بلاکچین‌های دیگر (off-chain)، پشتیبانی می‌شود.

شما می‌توانید از صرافی‌های ایرانی تتر بخرید و پس از آن تتر خود را در یک صرافی خارجی به ارز دیجیتال Reserve Rights Token تبدیل کنید.

پروژه ارز دیجیتال رزرو رایتس 3 توکن دارد:

  • Reserve Rights Token (RSR): یک نوع دارایی رمزنگاری‌شده که توسط پروتکل Reserve پشتیبانی می‌شود.
  • Reserve Token (RSV): یک استیل کوین است که سعی می‌کند ارزش خود را تا 1 دلار حفظ کند؛ دقیقاً مانند دلار آمریکا، دلار بایننس و سایر ارزهای فیات.
  • Collateral Token: به‌ منظور حفظ ارزش Reserve Token، توکن‌های Collateral در قراردادهای هوشمند نگهداری می‌شوند؛ مانند آنچه دولت آمریکا با دلار و طلا انجام می‌دهد.

تحلیل قیمت و آینده ارز دیجیتال Reserve Rights

ارز دیجیتال Reserve Rights، رفتاری مشابه با سایر رمزارزها دارد؛ یعنی بعد از فوریه 2020 کاهش و بعد از مارس 2020 افزایش قیمت داشته است.

با شروع سال 2021 و همراه با رالی صعودی دیگر ارزهای دیجیتال، قیمت ارز دیجیتال Reserve Rights هم رشد کرد و تا محدوده 0.11 دلار نیز رسید.

با توجه به طرح‌های خوب این پروژه و در صورت عملی شدن اهداف تیم رزرو رایتس، پیش بینی می‌شود آینده ارز دیجیتال Reserve Rights رو به رشد باشد.

رفع مشکلات اقتصادی ارزهای فیات با استفاده از Reserve Rights

یکی از سوالاتی که همواره برای همه افراد سوال می شود این است که آینده ارزهای فیات دقیقا چه می شود و اینکه آیا ممکن است این ارزها ارزش خود را در سال های نه چندان دور از دست بدهند؟ 

همینطور چه ارزهایی جایگزین ارزهای فیاتی می شود که افراد زیادی امروزه بر سر آن ها سرمایه گذاری کرده اند؟

پاسخ این است که بله ! از بین رفتن ارزش ارزهای فیات یکی از پیش بینی هایی است که در سال های نچندان دور برای بعضی از ارزها اتفاق خواهد افتاد و ارزهای دیجیتال جای آن ها را خواهند گرفت.

همه مردم بسیار در تلاشن هستند تا ارزش سرمایه های خود را بر روی ارزهایی سالانه چیزی بیشتر از 50 درصد ارزش خود را از دست می دهند حفظ کنند.

سخن پایانی

پروژه رزرو رایتس یکی از انواع پروژه‌های غیرمتمرکز ارزهای دیجیتال است که دارای 3 توکن مختلف، با اهداف متفاوت است. قیمت ارز دیجیتال Reserve Rights تا سال 2020 تقریباً ثابت، اما از آن زمان تاکنون، روند صعودی داشته است. پیش بینی ها از روشن بودن آینده رزرو رایتس (RSR) حکایت دارند.