مهران بیت
سیف مارس ارز سیف مارس

قیمت ارز سیف مارس (safemars)

نرخ تومانی خرید
در دسترسی نیست
نرخ تومانی فروش
در دسترسی نیست
تومان
0%
$
سیف مارس سیف مارس
safemars
وب سایت:
Website
توییتر:
Twitter
وایت پیپر:
Whitepaper
#Memes#BNB Chain

ارز دیجیتال سیف مارس (Safemars) چیست؟

سیف مارس (Safemars) ارز دیجیتالی است که در تاریخ 26 ماه مارچ سال 2021 میلادی در صرافی پنکیک سواپ لیست و قیمت‌گذاری شد. رمز ارز سیف مارس بر بستر بایننس اسمارت چین قرار دارد. این پروتکل خودمختار است و با هدف ایجاد نقدینگی شکل گرفته است.

کارمزد تراکنش‌های سیف مارس، برای هر یک 4 درصد است که 2 درصد آن همان لحظه بیت مالکین این توکن، توزیع می‌شود و مالکین بدون هیچ اقدامی، توکن‌های بیشتری در کیف پولشان دریافت می‌کنند. 2 درصد دیگر به طور خودکار با توکن‌های(BNB) جفت می‌شود تا نقدینگی اضافه شود و کف قیمتی توکن سیف مارس نیز مرتب زیاد شود.

ارز دیجیتال سیف مارس Safemars چیست؟

آشنایی با خواهر سیف مارس به نام سیف ارت (SAFEEARTH)

بستر خواهر سیف مارس یعنی سیف ارت، بلاکچین اتریوم است. تاخیر کم و کارمزد پایین دو خصیصه بلاکچین اسمارت چین است. با این وجود، اتریوم یک بستر جهانی و مسلط است که با داشتن صرافی یونی سواپ که پیشروی DEX است، سبب شده است تا سیف ارت از این بستر برای ایجاد توکن استفاده کرد و به افرادی که در تراکنش‌های (ETH) شرکت دارند، فرصتی برای ورود به سیف ارت ارائه دهد.

باید این نکته را بیان کنیم که ساز و کار سیف ارت به سیف مارش شباهت زیادی دارد و هر دو پروتکل با هدف افزایش نقدینگی فعالیت می‌کنند و از کارمزد و سوزاندن توکن‌ها برخوردارند. د رمورد سیف ارت باید به جزئیاتی پرداخته شود.

این ارز دیجیتال نیز برای انجام تراکنش‌ها مشابه سیف مارس، کارمزد 4 درصدی دریافت می‌کند که 1 درصد از آن بلافاصله بین مالکین این توکن توزیع می‌شود. بنابراین، در اینجا هم با نگه‌داشتن توکن‌های سیف ارت، توکن بیشتری دریافت خواهید کرد. 1 درصد برای همیشه و به جهت نقدینگی شبکه قفل می‌شود. 2 درصد باقی نیز در جایی که مهم است، هزینه خواهد شد.

این پروتکل خود را مانند زمین می‌داند و قصد دارد مأموریت‌هایی در مریخ و سایر ستاره‌ها داشته باشد و معتقد است به هیچ وجه نباید زمین که خانه اصلی است را ترک کرد! 

بنابراین، 1 درصد دیگر از هر تراکنش را به خیریه‌هایی تقدیم می‌کند که قصد نجات زمین را دارند. این خیریه‌ها، مؤسسه‌هایی هستند که با آراء جامعه در تصمیم‌گیری‌ها فعالیت می‌کنند و این توکن‌ها برای تأمین بودجه‌شان به شکل منظم ماهیانه هزینه می‌شود. گویا جامعه احساس داشتن پشتوانه‌ای در خانه اصلی و اجدادی خود دارد. علاوه بر این، سیف ارت می‌خواهد زمین را به امن‌ترین مکان ممکن در جهان تبدیل کند! 

در حقیقت، سیف مارس و سیف ارت دو خواهری هستند که تنها در بلاکچین‌های مختلف زندگی می‌کنند. ولی از نظر اهمیت و توجه یکسانند. 1 درصد باقی مانده از تراکنش‌ها، برای خرید منظم سیف مارس هزینه می‌شود تا نقدینگی این توکن را در BSC افزایش دهد و همچنین، کف قیمتی سیف مارس با این روش، دائما افزایش یابد!

مالکین سیف مارس دو امتیاز ویژه دارند تا سیف ارت دریافت کنند:

  • خیلی راحت کافی است تا ارزهای سیف مارسشان را نگه دارند تا تراکنش‌های سیف ارت به خرید توکن‌های سیف مارس منجر شود.
  • توکن سیف ارت را تهیه کنند، زیرا این توکن اتریومی به همان اندازه سیف مارس، رشد خواهد کرد!

آشنایی با مشخصات کلی توکن‌های سیف مارس (safemars)

توکن‌های سیف مارس در تاریخ 26 ماه مارچ سال 2021 میلادی راه‌اندازی شدند و در شبکه بایننس اسمارت چین فعال هستند. در حال حاضر در حدود 1 کادریلیون توکن سیف مارس داریم که با استاندارد BEP 20 کار می‌کنند. برای ورود به سایت اصلی سیف مود می‌توانید از اینجا اقدام فرمایید.

آشنایی با ویژگی‌های خاص سیف مارس (safemars)

در ذیل برخی از ویژگی‌های منحصر به فرد ارز دیجیتال سیف مود بیان شده است:

اخذ پاداش به همراه افزایش نقدینگی و ارزش ارز

ساز و کار پروژه سیف مون طوری است که علاوه بر پرداخت پاداش به مالکین به افزایش نقدینگی و ارزش ارز منجر می‌شود و این از طریق در یافت کارمزدها عملی می‌گردد. یعنی از 4 درصد کارمزدی که برای تراکنش‌ها دریافت می‌شود، 2 درصد به مالکین توکن داده می‌شود و 2 درصد باقی هم قفل می‌شود تا در شبکه نقدینگی به وجود آید.

توکن‌سوزی بدون محدودیت

تیم راه‌اندازی سیف مارس، هیچ ابایی از توکن‌سوزي ندارد! اين تيم پس از راه‌اندازي سيف مارس بيش از نيمي از كل توكن‌ها را سوزاند و به يك آدرس سياهچاله انداخت! اين آدرس كه در پروتكل شبكه موجود ايت، به طور مرتب توكن جمع مي‌كند تا آنها را از گردش خارج سازد. با اين كار، سياهچاله روز به روز به رشد خود ادامه مي‌دهد و توكن‌هاي سيف‌ مارس هم كم مي‌شوند!

نقدينگي و قفل خودكار

همان طوري كه پيشتر هم بيان شد، 2 درصد از ماليات مربوط به هر تراكنش، دايما در نقدينگي قفل شده است. اين امر به نوسانات كم‌تر قيمت كمك زيادي مي‌كند و كف قيمتي ارز به طور پيوسته افزايش مي‌يابد.

توكن‌هايي صد در صد ايمن

به دليل اين كه توكن‌هاي كف قيمتي(LP) سازنده مي‌شوند، نقدينگي اوليه براي هميشه قفل مي‌شود. به اين ترتيب، يك توزيع عادلانه در شبكه شكل مي‌گيرد و هيچ نهنگي هم در شبكه سيف مارس وجود ندارد. علاوه بر اين، تيمي فعال در صحنه وجود دارد كه هميشه آماده پاسخگويي بر هر سوالي در اين مورد است.

آشنايی با صرافی‌های سیف مارس (safemars)

سيف مارس (SAFEMARS) در 26 ماه مارچ سال 2021 ميلادي در ليست توكن‌هاي پشتيباني شده صرافي پنكيك سواپ در آمد كه تاثير مثبتي بر رشد اين توكن داشت. علاوه بر پنكيك‌سواپ، رمز ارز سيف مارس در صرافي‌هاي جول‌سواپ، وايت‌بيت و گيت نيز پشتيباني مي‌شود كه البته، خريد از پنكيك‌سواپ ترجيح دارد، اين در حالي است كه براي خريد سيف ارت بايد از يوني‌سواپ اقدام كرد.

نتيجه‌گيری

در اين نوشته با رمز ارز سيف مارس(Safemars) آشنا شديم و فهميديم كه اين ارز بر بستر اسمارت چين فعاليت مي‌كند، همچنين دانستيم كه این پروتکل خودمختار بوده و با هدف ایجاد نقدینگی شکل گرفته است. سپس ساز و كار و ويژگي‌هاي اين ارز مورد بررسي قرار گرفت و در اين بين ارز سيف ارت ددر بستر اتريوم نيز، معرفي شد. اميدواريم مطالب اين مقاله كابردي باشد و به شما ديد خوبي در زمينه سرمايه‌گذاري سيف مارس ارائه دهد.