مهران بیت
سندباکس ارز سندباکس

قیمت ارز سندباکس (SAND)

نرخ تومانی خرید
24,978
نرخ تومانی فروش
24,805
تومان
-1.47%
$
0.4329
سندباکس سندباکس
SAND
آدرس سایت:
Www.sandbox.game/en
تلگرام:
Telegram
توییتر:
Twitter
وایت پیپر:
White paper
دیسکورد:
Discord
#Collectibles & NFTs # Content Creation # Gaming # Ethereum
محاسبه قیمت
خرید فروش
SAND > سندباکس
سندباکس میگیرید
IRTM تومان
تومان میدهید
خرید بیت کوین

ارز دیجیتال سندباکس چیست؟

سندباکس (The SandBox) با نماد اختصاری SAND، یک پروژه ارز دیجیتال است که با ایجاد یک دنیای مجازی، برای کاربران خود امکان ساخت، مالکیت و کسب درآمد از تجربیات و امکانات درون بازی ها را فراهم نموده است. برای این کار، کاربران از توکن اختصاصی این شبکه، توکن SAND، استفاده می کنند.

ارز دیجیتال سندباکس The SandBox - SAND چیست؟

علاوه بر این، در این پلتفرم بازیکنان می توانند به ایجاد دارایی های دیجیتال و توکن های NFT بپردازند و با قرار دادن آنها در فروشگاه این شبکه، آنها را به فروش برسانند.

معنی اصطلاح سندباکس

در کشورهای خارجی یک مکان شنی بازی برای بچه‌ها در نظر گرفته می‌شود که SANDBOX نام دارد. در دهه اخیر، از این واژه در تکنولوژی و تجارت هم استفاده زیادی شده است. منظور از سندباکس محیطی بسته و امن است که پروژه‌های نرم افزاری تحت وب بدون این که به سیستم برنامه‌نویس و یا توسعه دهنده آسیبی برساند، اجرا می‌شود.

کاربرد SandBox در کریپتوکارنسی چیست؟

برخی از هکرها در تلاشند تا رمزارزها را هک کنند، بدزدند و یا دست به کلاهبرداری بزنند. در این حوزه کاربردی، کسب و کارهای مبتنی بر بلاکچین، محصولات خود را در سندباکس تست می‌کنند. در سال ۲۰۱۸ میلادی، اداره مسئولیت‌های مالی انگلستان (FCA)به یازده شرکت بلاکچینی اجازه داد تا به سندباکسش دسترسی داشته باشند.

در همان سال اداره حمایت از مصرف‌کننده مالی امریکا (CFPB) نیز، شرکت‌هایی را که در زمینه بلاکچین و رمزارزهای دیجیتالی فعالیت داشتند، به استفاده از سندباکس جدید خود تشویق کرد. کشورهای کویت، امارات و بحرین از اولین کشورهایی در خاورمیانه هستند که از سندباکس استفاده کردند. در اواخر سال هم هنگ کنگ یک محیط آزمایشی برای رمزارزها به وجود آورد.

NFT های سندباکس

توکن‌های غیر قابل تعویض (NFT) توکن‌های مجازی است که برای نواقص دیجیتالی، امنیت و اعتبارسنجی در بلاکچین ضرب می‌شود.

NFT های سندباکس SandBox

این توکن‌ها منحصر به فرد، غیر قابل تقسیم و غیر قابل تعویض هستند و به شما این امکان را می‌دهند که درون بازی یک دارایی واقعی دیجیتال داشته باشید.

SAND و LAND چیست؟

رمز ارز SAND توکن برنامه اصلی است که به عنوان پایه‌ای برای معاملات Sandbox عمل می‌کند. این رمزارز پایه و همه کاره بر پایه استاندارد ERC-20 عمل می‌کند و به کاربران اجازه می دهد تا به سیستم بازی دسترسی پیدا کنند، دارایی‌ها را خریداری کنند و یا بفروشند، مشارکت در حاکمیت داشته باشند، برای درآمد منفعل و موارد دیگر نقدینگی ایجاد کنند. و کارهای زیاد دیگری هم انجام دهند.

یک LAND قطعه‌ای از املاک و مستغلات دیجیتال است که در دنیای مجازی سندباکس و مبتنی بر استاندارد ERC-1155 می‌باشد. بازیکنان LAND را برای ساختن تجربیات تعاملیشان خریداری می‌کنند که مبتنی بر استاندارد ERC-721 مربوط به دارایی‌های دیجیتالی در بازی ‌ساز سندباکس است.

چگونه کیف پول سندباکس خود را نگهداری کنم؟

نرم افزارهای آفلاین یا همان کیف‌های پول سرد و نرم‌افزارهای آنلاین یا همان کیف‌های پول گرم برای نگهداری رمزارزهای SANDBOX به کار می‌روند.

کیف پول سندباکس SandBox

کیف پول Trust wallet کیف پولی است که رمزارز سند را نیز، پشتیبانی می‌کند.