مهران بیت
سپفایر ارز سپفایر

قیمت ارز سپفایر (SAPP)

نرخ تومانی خرید
در دسترسی نیست
نرخ تومانی فروش
در دسترسی نیست
تومان
0%
$
سپفایر سپفایر
SAPP
وب سایت:
Website
توییتر:
Twitter
تلگرام:
Telegram
وایت پیپر:
Whitepaper
دیسکورد:
Discord

سپفایر چیست؟

ارز دیجیتال سپفایر (Sapphire) با نماد اختصاری SAPP، در اقتصاد واقعی به عنوان یک وسیله پرداخت پایدار استفاده می‌شود و فقط برای شرکای قابل اعتمادی که ارزش افزوده‌ای برای پروژه به ارمغان می‌آورند صادر می‌شود. توسعه‌دهندگان SAPP از ناامیدی پذیرندگان اولیه فناوری و ICOها و IEOهای بی نتیجه آگاه هستند.

ارز دیجیتال سپفایر sappcoin (SAPPHIRE) SAPP چیست؟

هدف این است که سکه‌ای داشته باشید که استفاده از آن آسان باشد، انتقال سریع پرداخت را تضمین می‌کند و مهمتر از همه، با جامعه خود زندگی و مشارکت کند. توسعه‌دهندگان سپفایر SAPP رویه معمول ارزهای دیجیتال را معکوس می‌کنند. اکثر توسعه‌دهندگان ارزهای دیجیتال ایده‌های فنی عالی دارند اما مفهوم واقعی کسب و کار را نمی‌دانند.

اکوسیستم سَپفایِر

توسعه‌دهندگان SAPP رویه معمول ارزهای دیجیتال را معکوس می‌کنند. اکثر توسعه‌دهندگان سکه ایده‌های فنی عالی دارند اما مفهوم واقعی کسب و کار ندارند.

سود فقط از طریق سفته بازی و نه از طریق ارزش آفرینی به دست می‌آید. این باید در دراز مدت شکست بخورد. توسعه‌دهندگان فعلی SAPP Coin از اقتصاد واقعی می‌آیند و سکه را دقیقاً برای این کار تطبیق می‌دهند.

ثبات، کنترل عرضه پول و ایجاد ارزش واقعی پارامترهای اساسی هستند. رابط‌ها به گونه‌ای ایجاد می‌شوند که می‌توان از سکه برای فرآیندهای خرید واقعی و در عین حال مطابق با تمام قوانین استفاده کرد.

نحوه استیکینگ سَپفایِر

یک راه جالب برای کسب درآمد با ارائه فناوری، ارائه یک Masternode است که بر پایه الگوریتم اجماع اثبات سهام (PoS) اجرا می‌شود. اول از همه، یک Masternode، مانند هر گره کامل دیگری، یک سرور گره در یک شبکه است. گره‌های کامل مهم هستند زیرا تراکنش‌ها را پردازش کرده و در بلاکچین ذخیره می‌کنند. علاوه بر این، یک اپراتور Masternode وظایف و حقوقی دارد که یک اپراتور فول نود معمولی از آن برخوردار نیست.

برای این اپراتور جوایز بالایی دریافت می کند. برای به دست آوردن وضعیت مسترنود، اپراتور مسترنود باید تعداد مربوطه سکه را واریز کند. برای این کار و برای انجام وظایف و تامین قدرت محاسباتی و فضای ذخیره سازی، بر اساس سکه‌های مربوطه (Proof-of-Stake) پاداش دریافت می‌کند. با این حال، برای اینکه یک اپراتور مسترنود باشید، ابتدا باید مقداری سکه را طبق حداقل آستانه به شبکه واریز کنید. مسترنودهای Sapphire ظاهراً 95٪ از پاداش هر بلوک را دریافت خواهند کرد.

قیمت ارز دیجیتال سَپفایِر

ارز دیجیتال سَپفایِر (Sapphire) در زنجیره خود 537,719,405 توکن دارد. حجم بازار سَپفایِر در زمان نگارش این مقاله حدود 394 میلیون دلار است و این ارز دیجیتال را در رتبه 220 بازار رمزارزها قرار داده است. اطلاعات کامل این ارز دیجیتال را می‌توانید در سایت کوین مارکت کپ مشاهده کنید.