مهران بیت
سوپر زیرو پروتکل ارز سوپر زیرو پروتکل

قیمت ارز سوپر زیرو پروتکل (SERO)

نرخ تومانی خرید
349
نرخ تومانی فروش
348
تومان
0.01%
$
0.005906
سوپر زیرو پروتکل سوپر زیرو پروتکل
SERO
وب سایت:
Website
توییتر:
Twitter
تلگرام:
Telegram
فیسبوک:
Facebook
دیسکورد:
Discord
محاسبه قیمت
خرید فروش
SERO > سوپر زیرو پروتکل
سوپر زیرو پروتکل میگیرید
IRTM تومان
تومان میدهید
خرید بیت کوین

سوپر زیرو پروتکل چیست؟

سوپر زیرو پروتکل (SERO) خود را به عنوان یک پلت فرم حفاظت از حریم خصوصی برای برنامه های غیرمتمرکز توصیف می کند. هدف آن تبدیل شدن به یک بلاک چین حفظ حریم خصوصی نسل بعدی است که از قرارداد هوشمند پشتیبانی می کند و امکان صدور سکه های حریم خصوصی و دارایی های ناشناس را فراهم می کند. طبق گزارش‌ها، پلتفرم SERO به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد تا سکه‌های حریم خصوصی صادر کنند و از آنها در DApps استفاده کنند.
SERO پلت فرم محافظت از حریم خصوصی است که از اثبات عدم تعامل با دانش صفر استفاده می‌کند. SERO اولین ارز رمزگذاری شده حریم خصوصی است که از توافق نامه هوشمند جهانی پشتیبانی می‌کند. همچنین اولین پلتفرم توسعه در جهان است که به توسعه دهندگان اجازه می‌دهد قراردادهای پشتیبانی هوشمند را صادر کرده و از رمز ناشناس DApp استفاده کنند.
سیستم SERO نشان دهنده برنامه حریم خصوصی با زنجیره بلوک است که منجر به اثبات جهانی دانش صفر می‌شود. با توجه به سیستم منحصر به فرد و قدرتمند فناوری SERO ، SERO “جایزه نوآوری فناوری Blockchain 2018” در اجلاس اخیر Block China Summit 2018 (CHAIN-PLUS +) را از آن خود کرد. آنچه در ادامه می‌خوانید خلاصه‌ی ویژگی‌های برجسته سیستم SERO در نوآوری فناوری را توصیف می‌کند.

تمرکز زدایی

از آنجا که سوپر زیرو فناوری نوظهور است، در مقایسه با سیستم‌های متمرکز، ارزش اصلی بلاکچین در تمرکززدایی است. شرکت‌های سنتی با پایگاه داده‌های مستقل باید داده‌ها را جمع کرده و مراکز داده بسازند. در این حالت، مدیریت این مراکز داده کاملاً در اختیار شرکت است. چنین سیستمی توسط چند نفر کنترل می‌شود و از نظر امنیتی دارای مشکلات اجتناب ناپذیری است.
Blockchain ساختار داده‌ای زنجیره‌ای است که در آن بلوک‌های داده به ترتیب زمانی به هم متصل می‌شوند و یک دفتر توزیع شده که قابل دستکاری و جعل نیست با رمز عبور از امنیت آن حفاظت می‌کند. از طرف دیگر، در سیستم بلاکچین، هر کسی که توانایی ایجاد گره را داشته باشد، می‌تواند شرکت کند و به گره‌ای از دفتر توزیع شده تبدیل شود.
این گره‌ها مساوی و خودمختار هستند و در تأیید هر معامله و تعیین سازگاری داده‌ها از طریق مدل اجماع خاص شرکت می‌کنند. از طریق سیستم بلاکچین، کاربران می‌توانند با خیال راحت و بدون نیاز به گره‌های میانی با انواع مختلف داده‌ها تجارت و تعامل داشته باشند.
به عنوان مثال، در شبکه Ethereum ، ده‌ها هزار گره در جهان وجود دارد. گره.هایی که توسط کاربران برای تبلیغ پروژه.های بین شبکه‌ای اجرا می‌شوند، گره.هایی که توسط صرافی‌ها اداره می‌شوند و گره‌هایی که توسط ماینرها اداره می‌شوند از این دست هستند.
این تعداد زیاد گره از یک طرف، امنیت هر معامله را تضمین می‌کند، از طرف دیگر بسیاری از مسائل حریم خصوصی را برای کاربران به ارمغان می‌آورد. در حال حاضر، هرکسی می‌تواند هر معامله را از ده‌ها هزار گره از جمله آدرس و تعداد شرکت کنندگان در معامله پرس و جو کند. در این حالت، چگونه می توان از حریم خصوصی کاربران محافظت کرد؟

ارز دیجیتال سوپر زیرو پروتکل (SERO) چه می‌کند؟

از زمان توسعه صنعت بلاکچین، چندین راه حل محافظت از حریم خصوصی در زمینه فنی مانند مخلوط کن سکه، امضای حلقه و اثبات دانش صفر مورد بررسی قرار گرفته است. میکسر با کارکرد سکه راه حل متمرکزی است که نیاز به بستر مخلوط متمرکز دارد.
شرکت کنندگان در معامله ابتدا توکن‌ها را برای مخلوط کردن به سیستم عامل اختلاط می‌فرستند تا ارتباط بین شرکت کنندگان قطع شود. کاربران باید کاملاً به سیستم پردازش متمرکز اعتماد کنند.

ارز دیجیتال سوپر زیرو پروتکل SERO چیست؟

ایجاد امضای معامله توسط کلید خصوصی و چندین کلید عمومی

امضای حلقه یک امضای گروه خاص است. امضای معامله توسط کلید خصوصی و چندین کلید عمومی ایجاد می‌شود. وقتی گره‌های دیگر امضا را تأیید می‌کنند، فقط می‌توانند تعیین کنند که کدام کلید عمومی یکی از کلیدهای عمومی است، اما نمی.توانند تعیین کنند کدام فرستنده خاص کدام کلید عمومی را فرستاده است. یعنی نمی‌توان فهمید که دارایی خاص متعلق به چه کسی است.
شخصی امضای حلقه دارد. مشکلی که در امضاهای زنگ وجود دارد این است که مجموعه‌ای از امضاها است که برای ناشناس ماندن استفاده می‌شود. کاربران هنوز هم باید در معاملات با کلیدهای عمومی دیگر کاربران مخلوط شوند، بنابراین هنوز هم می‌توان با کاربران مخرب روبرو شد و حریم خصوصی را افشا کرد.

طراحی پروتکل SERO

حساب کاربری 32 بایت است.پس از انتخاب توسط کاربر، حساب قرارداد یک آدرس 64 بیتی ایجاد می‌کند که مربوط به محیط قرارداد هوشمند نصب شده توسط کاربر است؛ این دو دسته منحصر به فرد و تکرار نشدنی هستند.
حساب کاربری می‌توانید یک کلید خصوصی 64 بایتی تولید SK و 64 بایت کلید عمومی PK عنوان آدرس پرداخت کاربر تولید کنید. هنگام نصب یا تماس با یک قرارداد هوشمند، کیف پول یک آدرس موقت ایجاد می‌کند
با توجه به شرایط موجود آدرس موقت نمی‌تواند با کلید خصوصی و کلید عمومی کاربر مرتبط باشد و فقط یک بار می‌تواند استفاده شود.
پس از نصب قرارداد هوشمند، کیف پول براساس شرایط موجود آدرس موقت را به آدرس قرارداد هوشمند 64 بایت (CADDR) تغییر می‌دهد. وقتی گره آدرس را دریافت می‌کند، باید اطمینان حاصل کند که آدرس قرارداد قبلاً ظاهر نشده است.

آینده ارز دیجیتال سوپر زیرو پروتکل (SERO)

حساب‌های کاربری یا حساب‌های قرارداد هوشمند ویژگی مدیریت دارایی‌های نامحدود را دارند. علاوه بر استفاده از توکن‌های SERO برای تسویه هزینه‌های معاملات، هر دارایی دارای مشخصات معاملاتی مشابه توکن‌های SERO است. به جز سکه‌های SERO، دارایی‌های دیگر می‌توانند از طریق قراردادهای هوشمند تولید شوند. به منظور حافظه ، به هر دارایی می‌توان یک نام (نام رمز) تا 32 بایت اختصاص داد و این نام‌ها مجاز به استفاده مجدد نیستند.