مهران بیت
سیف چین ارز سیف چین

قیمت ارز سیف چین (EROWAN)

نرخ تومانی خرید
در دسترسی نیست
نرخ تومانی فروش
در دسترسی نیست
تومان
0%
$
سیف چین سیف چین
EROWAN
وب سایت:
Website
توییتر:
Twitter
تلگرام:
Telegram
گیت هاب:
Github
دیسکورد:
Discord

سیف چین چیست؟

سیف چین (SifChain) با نماد اختصاری EROWAN، به عنوان یک صرافی غیرمتمرکز، استخرهای نقدینگی و دفترچه‌های سفارش را برای اجرای بهینه سفارش ترکیب می‌کند، در حالی که AMM‌های تطبیقی ​​را برای سفارش‌های محدود و مبادله توکن‌ها پیاده‌سازی می‌کند.

سیف چین قصد دارد اولین Omni-Chain DEX باشد که 20 تا 25 بلاک چین را برای ادغام زنجیره متقابل هدف قرار می دهد. بلاک چین‌های هدف اکثریت قریب به اتفاق حجم معاملات ارزهای دیجیتال را نشان می‌دهند، به این معنی که کل نقدینگی ارزهای دیجیتال از طریق SifChain DEX قابل دسترسی است.

ارز دیجیتال سیف چین SifChain

معامله‌گران می‌توانند با نوسانات قیمت بازار، سفارش‌های محدودی را که در مقابل استخر نقدینگی اجرا می‌شوند، ارسال کنند. سیف چین همچنین به معامله گران اجازه می دهد تا با استقراض از استخر نقدینگی، از حاشیه در معاملات خود استفاده کنند.

روآن ROWAN چیست؟

روآن هم توکن حاکمیتی غیرمتمرکز سیف چین و هم توکن تسویه حساب است. اعتباردهنده‌های SifCchain می‌توانند با قدرت رای‌گیری متناسب با مقدار Rowan که دارند در SifDAO شرکت کنند. Rowan همچنین رمز تسویه حساب برای هر استخر نقدینگی در SifChain DEX است، به این معنی که هر استخر شامل Rowan به عنوان یک دارایی خارجی به عنوان دیگری است. این بدان معناست که معامله‌گرانی که دو دارایی خارجی را مبادله می‌کنند از ROWAN به عنوان توکن تسویه استفاده می‌کنند.

SifChain چگونه کار می‌کند؟

SifChain یک بلاکچین خاص برنامه است که بر روی Cosmos SDK ساخته شده است و از مکانیسم توافق Tendermint استفاده می‌کند که تضمین نهایی را ارائه می‌دهد. این یک ویژگی مهم برای مبادله توکن‌های زنجیره‌ای است. برای انجام پشتیبانی زنجیره متقابل، SifChain از مفهومی به نام Peggy برای ایجاد یک مدل توکن متصل استفاده می‌کند. این مناطق میخ peg، آن چیزی است که اجازه می‌دهد دارایی‌ها به راحتی بین SifChain و زنجیره‌های خارجی منتقل شوند. این مدل به عنوان یک میخ peg دو طرفه (2WP) توصیف می‌شود.

اعتبار دهندگان و نمایندگان SifChain

اعتبار‌دهندگان SifChain ،Rowan خود و Rowan را که توسط سایر دارندگان Rowan به آنها تفویض شده است، به اشتراک می‌گذارند. مجموعه اجماع SifChain متشکل از 100 اعتباردهنده برتر است که بیشترین مقدار Rowan را در اختیار دارند. این مجموعه اعتبارسنجی در هر بلوک به روز می‌شود. به طوری که تغییرات در کل سهام اعتبارسنجی و مشارکت آن در مجموعه تقریباً بلافاصله منعکس می‌شود.

برای اعتبارسنجی در SifChain هیچ حداقل مبلغ سهام صریحی مورد نیاز نیست، زیرا مقدار شرط بندی شده توسط کمترین اعتبار دهنده در مجموعه به عنوان حداقل ضمنی عمل می‌کند. هر کاربر SifChain می‌تواند توکن‌های خود را به هر تعداد اعتباردهنده در شبکه واگذار کند. تفویض اختیار به اعتباردهنده به کاربر این حق را می‌دهد که با پرداخت هزینه کمیسیون به اعتبارسنجی، پاداش‌های بلوک دریافت کند. تفویض اختیار به اعتباردهنده به آن اعتباردهنده کنترل مستقیمی بر وجوه تفویض کننده نمی‌دهد. با این حال، در صورت رفتار نادرست اعتباردهنده، اعطای نمایندگی خطر کاهش را به عهده می‌گیرد.