مهران بیت
اسکیل ارز اسکیل

قیمت ارز اسکیل (SKL)

نرخ تومانی خرید
2,855
نرخ تومانی فروش
2,840
تومان
0.05%
$
0.04926
اسکیل اسکیل
SKL
آدرس سایت:
Skale.network
سورس کد:
Source Code
تلگرام:
Telegram
توییتر:
Twitter
وایت پیپر:
Whitepaper
#Platform # Smart Contracts # Staking # BoostVC Portfolio
محاسبه قیمت
خرید فروش
SKL > اسکیل
اسکیل میگیرید
IRTM تومان
تومان میدهید
خرید بیت کوین

ارز دیجیتال اسکیل چیست؟

اسکیل (SKALE) با نماد اختصاری SKL، یک ارز دیجیتال غیرمتمرکز است. این رمزارز به زبان ساده یک شبکه Elastic است که برای ایجاد مقیاس پذیری در Ethereum طراحی شده است. این پروژه غیرمتمرکز علاوه بر تقویت ظرفیت معاملات ، کاهش تأخیر و اطمینان از پرداخت هرچه ارزانتر پرداخت ها را نیز در دستور کار دارد.

ارز دیجیتال اسکیل SKALE - SKL چیست؟

اهداف اسکیل نتورک یا SKALE Network چیست؟

وب سایت این پروژه می گوید که می خواهد مردم را قادر به ساخت و اجرای DApps در یک “ابر ماژول غیرمتمرکز ساخته شده برای نیازهای واقعی و تنظیم شده برای نیازهای شما” یا “decentralized modular cloud built for real-world needs and configured for your requirements.” کند. این تأکید بر تمرکز زدایی به ضرر امنیت نیست.
طبق SKALE ، کسانی که بر روی این سیستم عامل کار می کنند می توانند قرارداد های هوشمند Solidid را “هزاران برابر سریعتر با کسری از هزینه شبکه اصلی” – با بازی ها و خدمات پخش محتوا در میان پروژه هایی که از زیرساخت های آن استفاده می کنند ، انجام دهند.

بررسی آینده اسکیل (SKALE Network) 

اسکیل نتورک در جهت بهبود امنیت و عدم تمرکز برنامه های مبتنی بر Ethereum است. دارندگان توکن در SKALE Network با کمک به بهبود مقیاس پذیری و امنیت بستر های نرم افزاری با استفاده از اعتبار سنج ، انگیزه می گیرند و پاداش می گیرند.
Ethereum به طور معمول کند است و معاملات را کند تأیید می کند. به گفته این تیم ، استفاده از SKALE Network سرعت تأیید معاملات از طریق Ethereum را بهبود می بخشد زیرا SKALE می تواند بسیار سریعتر عمل کند و حداکثر تا 2000 معاملات در ثانیه در هر زنجیره را انجام دهد.

کیف پول اسکیل (چگونه SKL را نگهداری کنیم؟)

برای نگهداری اسکیل نتورک یا سایر ارز های دیجیتال دو روش کلی وجود دارد:

  • استفاده از کیف پول های سخت افزاری مانند لجر (Ledger)
  • استفاده از کیف پول های نرم افزاری آنلاین و آفلاین مانند تراست ولت (Trust Wallet)