مهران بیت
استاتوس ارز استاتوس

قیمت ارز استاتوس (SNT)

نرخ تومانی خرید
1,492
نرخ تومانی فروش
1,484
تومان
0.03%
$
0.02574
استاتوس استاتوس
SNT
آدرس وب سایت:
status.im
وایت پیپر:
Whitepaper
گیت هاب:
Github
توییتر:
Twitter
#Privacy#Fabric Ventures Portfolio#Kenetic Capital Portfolio#Media#Content Creation
محاسبه قیمت
خرید فروش
SNT > استاتوس
استاتوس میگیرید
IRTM تومان
تومان میدهید
خرید بیت کوین

ارز دیجیتال استاتوس (Status) چیست؟

ارز دیجیتال استاتوس (Status) با نماد اختصاری SNT، یک اکوسیستم کاربرپسند، متشکل از مرورگری است که دروازه ای به دنیای dApp باز می کند و همچنین یک پیام رسان قوی غیرمتمرکز جدید را در اختیار کاربران قرار می دهد.
استاتوس یک پلتفرم پیام رسان اوپن سورس و مرورگر web3.0 است که به طور خاص برای تعامل با dApp های اتریوم طراحی شده است. در اکوسیستمی از برنامه های غیرمتمرکز (dApps) استاتوس می خواهد دروازه ای را برای فعال کردن پرداخت های همتا به همتا و ارتباطات رمزگذاری شده و امن برای هرکسی باشد که به تلفن هوشمند و اینترنت دسترسی دارد.

ارز دیجیتال استاتوس (Status) - SNT چیست؟

استاتوس اولین کلاینت غیرمتمرکز موبایل و دسکتاپ است که بر روی اتریوم ساخته شده است. SNT که در سال ۲۰۱۷ تاسیس شد به کاربران اجازه می دهد تا با برنامه های غیرمتمرکز(dApps) درگیر شوند؛ پیام های رمزگذاری شده ارسال کنند و همچنین به عنوان یک کیف پول رمزنگاری عمل کنند.Status به گونه ای طراحی شده است که کاربران اتریوم تا حد امکان با شبکه احساس راحتی کنند و در عین حال عملکرد انعطاف پذیری را برای توسعه دهندگان فراهم کند.

به پروژه SNT علاقه دارید؛امانمی دانید از کجا شروع کنید؟جای نگرانی نیست مهران بیت این مقاله را برای شما طراحی کرده تا با جزئیات این پروژه بیشتر آشنا شوید.

استاتوس چگونه کار میکند؟

استاتوس بر اساس پروتکل اتریوم ساخته شده است و برای حفظ یک رکورد تغییر ناپذیر به اتریوم متکی است که به آن کمک میکند رکورد دقیقی از اقدامات هر هولدر SNT حفظ کند.

دارندگان توکن SNT میتوانند پیام های رمز گذاری شده ؛ قرارداد های هوشمند و پرداخت ها را ارسال و دریافت کنند.آن ها می توانند در وب ۳ و dApps مرور و چت کنند.آن ها همچنین می توانند دارایی های رمز نگاری شده خود را با Status wallet ذخیره و مدیریت کنند.

کاربران SNT نیز برابر با توکن هایی که در اختیار دارند، قدرت رای دریافت می کنند که به آنها اجازه می دهد تصمیماتی را که بر شبکه تأثیر می گذارد، اتخاذ کنند. رای دادن برای هیچ هولدر؛ هزینه ای ندارد. این یک روش موثر، رایگان و غیرمتمرکز است که به کاربران Status این امکان را می‌دهد که کنترل پلتفرم را در دست داشته باشند.

بنیانگذاران استاتوس چه کسانی هستند؟ (تاریخچه SNT)

Status در 4 ژانویه 2017 توسط Jarrad Hope و Carl Bennets پس از 6 سال همکاری در پروژه های مختلف تأسیس شد. به استثنای کمک هزینه توسعه اولیه دریافت شده از بنیاد اتریوم – Status به طور کامل توسط بنیانگذاران پروژه تامین مالی شده است. در آن زمان، اولین آلفای عمومی Status در 4 ژانویه 2017 برای اندروید و iOS منتشر شد.

چندین کاربر قبل از شروع رسمی فروش، تراکنش هایی را به قرارداد هوشمند اعلام شده ارسال کردند.  علیرغم ادعاهایی مبنی بر اینکه عرضه اولیه ناقص بوده است، SNT تا به امروز یک ارز دیجیتال محبوب باقی مانده است.

 چه چیزی SNT را متمایز می کند؟

Status به عنوان اولین کلاینت غیرمتمرکز موبایل و دسکتاپ ساخته شده بر روی اتریوم منحصر به فرد است. Status از فناوری پیشرفته و یک مدل غیرمتمرکز همتا به همتا استفاده می کند که از کنترل داده های کاربر توسط شخص ثالث جلوگیری می کند و یک روش ارتباط خصوصی و ایمن را تضمین می کند. استاتوس اطلاعی ندارد که با چه کسی تماس می گیرید یا چه می گویید.

تعداد توکن های در گردش SNT به چه صورتی است؟

SNT دارای توکن در گردش 3,900,476,045  با حداکثر عرضه 6,804,870,175 توکن است. ICO این پروژه در ۲۰ ژوئن ۲۰۱۷ رخ داد و در عرض یک روز فروخته شد. سرمایه گذاران 100000 توکن برای 1ETH دریافت کردند. این پروژه در این ICO 99 میلیون دلار جذب کرد. در این مدت یک استاتوس 0.0365 دلار قیمت داشت.

ارز دیجیتال استاتوس(Status) را از کجا بخریم و کجا ذخیره کنیم؟

شما می‌توانید ارز دیجیتال استاتوس (Status) را هم اکنون در صرافی‌های معتبر ایرانی مثل صرافی ارز دیجیتال مهران بیت خرید و فروش کنید. همچنین می‌توانید ارز اس ان تی (SNT) خود را در کیف پول‌های نرم‌افزاری مثل اتمیک والت (Atomic Wallet) ، متامسک (Metamask) ، تراست والت (Trust Wallet) و کیف پول‌های سخت‌افزاری مثل لجر (Ledger) و ترزور (Trezor) ذخیره کنید.