مهران بیت
استیم دلارز ارز استیم دلارز

قیمت ارز استیم دلارز (SBD)

نرخ تومانی خرید
در دسترسی نیست
نرخ تومانی فروش
در دسترسی نیست
تومان
0%
$
استیم دلارز استیم دلارز
SBD
وب سایت:
Website
توییتر:
Twitter
وایت پیپر:
Whitepaper

استیم دلارز چیست؟

استیم دلارز Steem Dollars با نماد اختصاری SBD، یک پایگاه داده بلاک چین است که از ایجاد جامعه و تعامل اجتماعی پشتیبانی می کند. با جوایز ارز دیجیتال Steem Dollars مفاهیم رسانه های اجتماعی را با درس ها ترکیب می کند. از ساخت ارزهای دیجیتال و جوامع آنها آموخته است.

ارز دیجیتال استیم دلارز Steem Dollars - SBD چیست؟

یک کلید مهم و عادلانه برای مشارکت الهام بخش در هر جامعه، ارز یا اقتصاد بازار آزاد است. سیستم حسابداری که به طور مداوم سهم هر فرد را منعکس می کند. Steem Dollars اولین ارز رمزنگاری شده که تلاش می کند به طور دقیق و شفاف به صورت نامحدود پاداش دهد.

ارزش استیم دلارز در بازار

استیم دلارز با نماد اختصاری SBD یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که در لحظه نگارش این متن با ارزش بازار حدود ۶۵.۰۲ میلیون دلار، در رتبه ۳۷۱ بازار قرار داشته و سهم ۰.۰۰۴ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد .
هر واحد از Steem Dollars در لحظه نگارش این متن با قیمت ۵.۱۶ دلار، با احتساب نرخ تتر ۵۱,۴۱۱ تومان معادل ۲۶۵,۶۵۴ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۷۳.۱ میلیون دلار است.
قیمت استیم نسبت به ۲۴ ساعت قبل از لحظه نگارش این متن -۵.۷۷% کاهش یافته است. بالاترین قیمت استیم دلارز در تاریخ ۲۴ آذر ۱۴۰۰(14 December 2021) معادل ۹۶,۲۳۵.۵۲ دلار بوده که در لحظه نگارش این متن %۹۹.۹۹ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد.
تعداد واحدهای در گردش دلار استیم ۱۲.۵۵ میلیون و تعداد کل واحدهای آن ۱۲.۵۵ میلیون خواهد بود. در حال حاضر فعال ترین صرافی که در آن دلار استیم معامله می‌شود، صرافی Upbit با سهم %۹۹.۹۲ از حجم معاملات روزانه است.
برای خرید ارز دیجیتال استیم دلارز می توانید از طریق صرافی ارز دیجیتال مهران بیت اقدام کنید. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزتر در ارتباط با این ارز دیجیتال می توانید به وب سایت Steem Dollars مراجعه فرمایید.