مهران بیت
سیس کوین ارز سیس کوین

قیمت ارز سیس کوین (SYS)

نرخ تومانی خرید
11,050
نرخ تومانی فروش
10,973
تومان
0%
$
0.19318
سیس کوین سیس کوین
SYS
وب سایت:
Website
توییتر:
Twitter
وایت پیپر:
Whitepaper
تلگرام:
Telegram
گیت هاب:
Github
محاسبه قیمت
خرید فروش
SYS > سیس کوین
سیس کوین میگیرید
IRTM تومان
تومان میدهید
خرید بیت کوین

سیس کوین چیست؟

سیس کوین (Syscoin) با نماد اختصاری SYS، یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که در لحظه نگارش این مقاله با ارزش بازار حدود ۷۰.۹۹ میلیون دلار، در رتبه ۳۵۹ بازار قرار داشته و سهم ۰.۰۰۴ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.
تعداد واحدهای در گردش سیس کوین ۷۴۱.۳۶ میلیون و تعداد کل واحدهای آن ۸۸۸ میلیون خواهد بود. در حال حاضر سیس کوین در صرافی Upbitو مهران بیت معامله می شود.

تاریخچه سیس کوین

تیم توسعه دهنده Syscoin، در سال 2014 فعالیت خود را آغاز کرد و این سیستم موفقیت های بی شماری در زمینه بلاکچین دارد. در واقع سیستم عامل Syscoin یکی از بهترین سیستم عامل های بلاکچین بوده که شرایطی را فراهم کرده است که در طی آن می توان معاملات را خیلی سریع و در امنیت کامل انجام داد.
پلتفرم Syscoin ابزارهایی را برای شما فراهم می کند تا واسطه ها به صورت کامل حذف شده و بتوان از طریق آن تجارت خود را کاملا کنترل کرد. در واقع پلتفرم Syscoin یک پل ارتباطی کاملا امن برای قراردادهای هوشمند اتریوم و زیرساخت های آن ایجاد کرده است. 
در حال حاضر نسخه ای که از Syscoin در بازار وجود دارد، Syscoin 2.1 بوده که دارای الگوریتمی بوده که می تواند با بیت کوین ادغام شود. 
این شرکت در تلاش است تا واسطه ها را حذف کرده و مستقیما پول را به دست مصرف کنندگان برساند. از دیگر برنامه هایی که Syscoin دارد این است که هزینه های سنگینی که توسط شرکت های بزرگ از جمله آمازون و eBay دریافت می شود را حذف نماید. 
برای راحتی معاملاتی که کارمزد نزدیک به صفر دارند، می توان از ارز رمزپایه Syscoin استفاده کرد. یا اینکه از ارزهای رمز پایه جایگزین مانند بیت کوین و یا Zcash استفاده کرد.
Blockmarket که براساس فناوری بلاک چین، Syscoin طراحی شده است، بسیار کاربردی است. بلاک مارکت یک پلتفرم جهانی بوده که به شما امکان خرید یا فروش هر چیزی از جمله کامپیوتر و یا مبلمان را با کمترین هزینه را می دهد. 
علاوه بر این، مشاغل می توانند کل فروشگاه مجازی را در بلاک مارکت ایجاد کرده و حتی می توانند محصولات شخص دیگری را برای دریافت کارمزد بیشتر بفروشند. کیف پول دسکتاپ Blockmarket در سپتامبر 2017 منتشر شد و در حال حاضر می توان آن را از بازار به راحتی دانلود کرد. وب بلاک مارکت، این امکان را به فرد می دهد تا از طریق وب به یک سیستم تجارت غیر متمرکز دسترسی داشته باشد.

مشخصات اصلی سیس کوین (Syscoin)

  • یک بازارغیرمتمرکز با آیتم های نامحدود.
  • هزینه معاملات نزدیک به صفر.
  • عدم نیاز به اتصال آدرس های طولانی کیف پول
  • امکان فروش مجدد محصولات دیگران در فروشگاه شخصی شما و یا اجازه فروش مجدد محصولات شما توسط دیگران با دریافت کارمزد.
  • پیام رسانی رمزگذاری شده با صندوق ورودی و صندوق پستی مانند ایمیل برای برقراری ارتباط با افراد موجود در شبکه Syscoin.
  • گواهینامه های دیجیتال: با Syscoin می توان دارایی های دیجیتالی حاوی اطلاعات خصوصی مانند کدهای کارت های هدیه را صادر، مجاز و تایید اعتبار کرد.
  • عدم توقف: بر خلاف بازارهایی مانند بازارهای باز که در آن کاربران برای نگه داشتن لیست ها باید رایانه های خود را روشن نگه دارند، بلاک مارکت 100٪ زمان کار را تضمین می کند.
  • تبادل یکپارچه: مبادله کاربر پسند 32 ارز رمزنگاری شده با مبادلات داخلی کیف پول Changelly و Flypme.

ارز دیجیتال سیس کوین Syscoin (SYS) چیست؟

مشخصات اصلی سیس کوین

Syscoin سرعت بیشتری را به همراه هزینه معاملات کمتری نسبت به نسخه قبلی خود، بیت کوین ارائه می دهد. این می تواند از 750 دور در ثانیه پشتیبانی کند و با انتشار نسخه masternode در آینده، از بیش از 300000 دور در دقیقه پشتیبانی خواهد کرد.
در حال حاضر، سیس کوین از ارزان ترین ارزهای رمزنگاری شده در مورد هزینه های معامله (پشت رمز ارزهای معامله با هزینه صفر NEO و NANO)، حتی ارزان تر از Ripple است.سیس کوین، یک ارز رمزپایه مبتنی بر بلاکچین مجاز با مجموعه ای از قراردادهای هوشمند است که با استفاده از کد رمز اسکریپت استاندارد OP1 تا OP16 بر روی سیستم برنامه نویسی بیت کوین، راه اندازی شده است. در واقع سیس کوین بر روی یک فورک از پروتکل بیت کوین، برمبنای روش استخراج بیت کوین ایجاد شده است.
در حال حاضر سیس کوین از امن ترین شبکه های جهان محسوب می شود. Syscoin با انقلابی که در ارز دیجیتال ایجاد کرده، توانست امکاناتی از جمله انجام تراکنش ها با کارمزد صفر و انجام معاملات پرسرعت را ایجاد کند. 
کاربرد سیس کوین تنها برای کسب پول و تجارت نیست و می توان از طریق سیس کوین انواع مختلف کسب و کار را در زمینه بلاک چینی ایجاد کرد. اثبات کار SHA-256 قابل استخراج. با افزودن اثبات کار، قابلیت شبکه Syscoin در کمتر از 12 ساعت 100 برابر شد.

پشتیبانی و استخراج سیس کوین

حداکثر میزان عرضه سیس کوین، 888,000,000 SYS بوده و جریان گردش آن 531,095,020 SYS است. تیم پشتبانی Syscoin پیشنهاد می کند که برای استخراج کوین، از CPU استفاده نکنید. چرا که هش آن بسیار زیاد است. 

از کجا می توان سیس کوین خرید؟

Syscoin در صرافی های معروف مانند Poloniex و Bittrex در دسترس است. کاربران جدید می توانند سکه های BTC یا ETH را از Bitstamp یا Coinbase خریداری کنند و سپس آن را به کیف پول مربوط به خود در Poloniex یا Bittrex واریز کنند. پس از واریز، می توان این سکه ها را با Syscoin معامله کرد.