مهران بیت
ترا ارز ترا

قیمت ارز ترا (LUNA)

نرخ تومانی خرید
26,269
نرخ تومانی فروش
26,133
تومان
0.11%
$
0.4533
ترا ترا
LUNA
آدرس سایت:
terra.money
سورس کد:
Source Code
تلگرام:
Telegram
توییتر:
Twitter
وایت پیپر:
Whitepaper
#Cosmos Ecosystem # Store of Value # DeFi # Payments
محاسبه قیمت
خرید فروش
LUNA > ترا
ترا میگیرید
IRTM تومان
تومان میدهید
خرید بیت کوین

ارز دیجیتال ترا چیست؟

ترا (Terra) با نماد اختصاری LUNA، یک شبکه بلاک چینی است که ارز لونا و TerraUSD را به‌عنوان ارزهای دیجیتال بومی خود معرفی می‌کند. در واقع، Terra همانند یک سیستم پرداخت عمل می‌کند که بر اساس یک بلاک چین ساخته شده است.

ارز دیجیتال ترا (Terra) و لونا (LUNA) چیست؟

شبکه ترا زیرساخت مالی غیرمتمرکز و پروتکل بلاک چینی است که مفاهیم و تئوری‌های منحصربه‌فردی را وارد بازار می‌کند. این شبکه از توکن بومی، پروتکل استیبل کوین، سیستم اوراکل و قراردادهای هوشمند استفاده می‌کند تا برای کاربران پول قابل‌برنامه‌ریزی برای اینترنت به ارمغان بیاورد. همچنین این شبکه سعی دارد با استفاده از بلاک چین کازماس (Cosmos) و توکن‌های خود، تبادل ارزهای دیجیتال را بدون واسطه فراهم کند. به عبارتی، هدف شبکه ترا، ایجاد ارزهایی پایدار برای استفاده در تراکنش‌های مالی است.

درباره لونا (LUNA)

لونا (Luna) کوینی است که به عنوان ارز دیجیتال بومی شبکه ترا (Terra) شناخته می‌شود. این ارز به همراه استیبل کوین UST، وظیفه پایدار کردن ارزش سایر ارزها را دارند. پیش از این، لونا با همین نام ایجاد شده بود که پس از مدتی ارزش آن به‌شدت کاهش پیدا کرد. حالا با نام لونا 2 دوباره وارد بازار شده و توجه بسیاری از علاقه‌مندان به خود جلب کرده است.

کیف پول های سخت افزاری پشتیبان کننده ارز دیجیتال ترا

 

1.کیف پول لجر( Ledger ) : این کیف پول در دو مدل لجر نانو ایکس و لجر نانو اس وجود دارد . کیف پول لجر بهترین گزینه در میان کیف پول های سخت افزاری برای ذخیره سازی ارز دیجیتال ترا است .

2.کیف پول ترزور( Trezor )  : کیف پول سخت افزاری ترزور در اوایل سال 2018 به بازار ارزهای دیجیتال ارائه شده است و در دو مدل Trezor One و Trezor T می باشد.

3.کیف پول کیپ کی ( KeepKey ) : کیف پول سخت افزاری کیپ کی بیش از 40 دارایی رمزنگاری مختلف را پیش بینی می کند .

 

کیف پول نرم افزاری پشتیبان کننده ارز دیجیتال ترا

 

کیف پول کوینومی Coinomi : کیف پول کوینومی  بر روی حفظ حریم خصوصی کاربر تمرکز دارد  و یکی از امن ترین کیف پول های ارز دیجیتال موجود در بازار است .

 

کلام آخر ارز دیجیتال  (LUNA) Terra

 

در این مقاله به بررسی پلتفرم ترا که پلتفرم ارائه دهنده رمز ارز لونا می باشد ، پرداختیم . از رمز ارز لونا برای تثبیت قیمت استیبل کوین های ترا استفاده می شود . شما می توانید این ارز دیجیتال را از صرافی های مهران بیت، بایننس، هیوبی گلوبال، آپ بیت و … خریداری نمایید. همچنین برای ذخیره سازی ارز دیجیتال ترا می توانید از کیف پول‌هایی همچون لجر، ترزور، کیپ کی و کوینومی استفاده نمایید.
لازم به ذکر است که شما نمی توانید ارز دیجیتال ترا را از طریق استخراج به دست اورید، زیرا این رمز ارز قابلیت استخراج را دارا نمی باشد. همچنین پیش بینی می شود این ارز دیجیتال از آینده خوبی برخوردار باشد .