مهران بیت
تتا ارز تتا

قیمت ارز تتا (THETA)

نرخ تومانی خرید
در دسترسی نیست
نرخ تومانی فروش
در دسترسی نیست
تومان
0%
$
تتا تتا
THETA
آدرس سایت:
thetatoken.org
سورس کد:
Source Code
توییتر:
Twitter
وایت پیپر:
Whitepaper
#Media # Collectibles & NFTs # Content Creation # Video

ارز دیجیتال تتا چیست؟

تتا نتورک (Theta Network) با نماد اختصاری THETA، یک شبکه بلاکچینی غیرمتمرکز است که به منظور انتقال ویدئو از آن استفاده می‌‌‌شود. در این میان، نکات مهمی وجود دارد که نقش مؤثری در پیش بینی آینده ارز دیجیتال تتا ایفا می‌‌‌کنند. با هم برخی از این نکات را بررسی می‌‌‌کنیم.

 

ارز دیجیتال تتا نتورک Theta Network چیست؟

 

ارز دیجیتال تتا THETA یک شبکۀ غیرمتمرکز برای انتقال ویدیو است. این شبکه با استفاده از بلاکچین اختصاصی خود، سعی در ایجاد انگیزه برای راه‌اندازی کانال‌های اشتراکی دارد. مشکل اصلی که در حال حاضر این شبکه در کشورهای در حال توسعه با آن روبه‌رو است، هزینه‌های نصب بالا و وجود حاکمیت متمرکز است.

 

درباره تتا (Theta Network)

 

تتا در ابتدا یک توکن ERC-20 بود، یعنی روی بلاکچین اتریوم فعالیت می‌کرد. این نوع توکن‌‌‌ها که از بلاکچین اتریوم تبعیت می‌‌‌کنند، کار را برای گسترش و به‌روزرسانی‌‌‌های جدید آسان می‌‌‌کنند. اما پس از مدتی تتا به منظور رفع مشکلات پیش روی خود، بلاکچین اختصاصی خود را که یک شبکه همتا به همتا (P2P) است، راه‌‌‌اندازی کرده است و در حال حاضر توکن تتا روی بلاکچین تتا مبادله می‌شود.

 

درباره تتا THETA

معامله ارز دیجیتال تتا

 

تتا (Theta Network) از دو بخش تشکیل شده. اولین شبکه ارائه فیلم ویدیویی آن است. این از گره‌هایی که به شبکه می‌پیوندند تشکیل شده و پهنای باند آنها را تشکیل می‌دهد. این شبکه چیزی است که شکل واقعی تحویل ویدیو غیرمتمرکز را تشکیل می‌دهد. قسمت دوم ، The blockchain Theta است. این برای اهداف تشویقی است.

 

تغییرات قیمتی این ارز دیجیتال در طول زمان

 

ارز تتا از آن دسته ارزهایی است که در طول زمان تغییرات قیمتی متفاوتی داشته است؛ می‌توان گفت در آغاز امر نرخ مبادله‌ای آن دارای نوسانات کوچک بود و در یک رنج قیمتی پیش می‌رفت، حتی در ماه مارچ ۲۰۲۰ سقوط قیمت این ارز را شاهد بودیم و به پایین‌ترین ارزش خود از ابتدای عرضه رسید، اما از آپریل ۲۰۲۰ راه صعودی رشد قیمت را پیش گرفت و با سرعت باور نکردنی به رشد خود ادامه داد. اگر دقیق‌تر بخواهیم بیان کنیم ماه مارچ قیمتی بالغ بر ۰۵/۰ $ معامله می‌شد و ماه آپریل به قیمت ۰۸/۰ $ رسید که این آغاز راه رشد جدید این ارز بوده است. در تاریخ ۷ می ۲۰۲۰ به بالاترین ارزش خود یعنی عدد ۱۵/۰ $ رسید که تقریبا رشد دو برابری را تجربه کرده است.

 

افت و خیز ها

 

در این ماه و تاریخ ذکر شده یک افت کوچک را تجربه کرده و بعد از طی کردن این افت راه صعود قیمت را برای خود همچنان فراهم کرده و سپس در تاریخ ۲۰ می ۲۰۲۰ ارزش این ارز به ۲۰/۰ $ رسید و نشان داد که همچنان علاقه به صعود قیمت خواهد داشت. در این زمان تمامی کارشناسان ارزهای دیجیتال اعتقاد بر این داشته‌اند که افزایش قیمت این ارز منطقی بوده و بیشتر از این هم خواهد شد.
می‌توان گفت تمامی پیش‌بینی‌ها درست از آب درآمد و باز هم و ارز تتا در منطقه رشد قیمتی قرار گرفت. در تاریخ ۲۵ می قیمت خرید و فروش ارز تتا با عدد ۳۵/۰ $ شروع به کار کرده و صعود قابل توجهی را ایجاد کرد. در تاریخ ذکر شده حجم معاملات این ارز به عدد ۳۸۳ میلیون دلار در روز رسید و بالاترین نرخ خود را تجربه کرد. می‌توان گفت اگر یک سال پیش یعنی تاریخ ۱ جون ۲۰۱۹ سرمایه‌گذاری در این ارز کرده بودید امروز سرمایه شما بعد از یک سال چندین برابر شده بود و تجربه شیرینی از ارز دیجیتال محبوب تتا می‌توانستید تجربه کنید.

 

سخن پایانی

 

آنچه خواندید مختصری از شواهدی بود که نشان می‌‌‌داد آینده ارز دیجیتال تتا می‌‌‌تواند بسیار روشن باشد. با این ‌وجود، فراموش نکنید که هیچ‌چیز در دنیای کریپتوکارنسی قابل‌ پیش‌بینی نیست. در نهایت این شمایید که تصمیم می‌‌‌گیرید چه زمانی برای خرید ارزهای دیجیتال مناسب است. پس در انتخاب خود دقت کنید.