مهران بیت
ترشولد ارز ترشولد

قیمت ارز ترشولد (T)

نرخ تومانی خرید
2,124
نرخ تومانی فروش
2,109
تومان
0%
$
0.03681
ترشولد ترشولد
T
آدرس وب سایت:
threshold.org
ردیت:
Reddit
گیت هاب:
Github
توییتر:
Twitter
دیسکورد:
Discord
تلگرام:
Telegram
#Bitcoin Ecosystem
محاسبه قیمت
خرید فروش
T > ترشولد
ترشولد میگیرید
IRTM تومان
تومان میدهید
خرید بیت کوین

ارز دیجیتال ترشولد (Threshold) چیست؟

ارز دیجیتال ترشولد (Threshold) با نماد اختصاری T، یک شبکه است که بر روی امنیت، حریم خصوصی، کنترل دسترسی، و پل‌های میان‌زنجیره‌ای تمرکز دارد. این پروژه از ادغام دو شرکت Keep Network و NuCypher پدید آمده است. Keep Network یک زیرساخت متمرکز بر حفظ حریم خصوصی بر اساس tBTC است و NuCypher ابزارهای دسترسی رمزنگاری شده برای برنامه‌های توزیع شده و پروتکل‌ها را ارائه می‌دهد.

ارز دیجیتال ترشولد (Threshold) - T چیست؟
منبع: academy.binance.com

هدف Threshold افزایش امنیت و حریم خصوصی در دنیای کریپتو است. این پروژه شامل پروتکل‌های رمزنگاری می‌شود که به کاربران امکان کنترل بر داده‌های خود را می‌دهد و همچنین پل غیرمتمرکزی برای بیت‌کوین و اتریوم ارائه می‌دهد.

تاریخچه و بنیانگذاران Threshold

ازآنجایی‌که شبکه ترشولد با ادغام شبکه‌های Keep Network و NuCypher ایجاد شده، می‌توان نتیجه گرفت که بنیان‌گذاران شبکه Threshold، مت لونگو (Matt luongo)، موسس Keep، و MacLane Wilkinson و Michael Egorov، بنیان‌گذاران NuCypher هستند. ایده ادغام در فوریه ۲۰۲۱ مطرح شد و توسط اعضای انجمن و دارندگان توکن هر دو پلتفرم در ژوئن ۲۰۲۱ تأیید شد.
همچنین پروژه Nucypher نیز توسط توسعه‌دهندگانی همچون Maclane wilkison و Michael egorov در سال 2015 راه‌اندازی شد. این پروژه سعی داشت فضایی محرمانه و امن برای مدیریت اطلاعات و ذخیره آن‌ها طراحی کند. برهمین اساس بنیاد Nucypher دو سال پس از راه‌اندازی اولیه در سال 2017 وارد حوزه ارزهای دیجیتال شد. از همین رو پلتفرم Threshold می‌تواند با کمک این دو پروژه از حریم خصوصی و اطلاعات کاربران محافظت کند.

ویژگی‌ های ارز دیجیتال ترشولد

پلتفرم ترشولد از آن جایی که توکن T بر روی بستر اتریوم قرار دارد از تمامی ویژگی‌های شبکه اتریوم همچون قرارداد هوشمند و امنیت شبکه اتریوم بهره‌مند است. همچنین قابلیتی برای این پلتفرم طراحی شده است تا کاربران بتوانند درون پلتفرم Threshold با استیک کردن توکن های T به عنوان نود در شبکه فعالیت کنند. این کار باعث امنیت هر چه بیشتر شبکه می‌شود.
همچنین این ماجرا برای شبکه و کاربران سودمند است، زیرا کاربران نیز از این طریق می‌توانند پاداش دریافت کنند. البته یکی دیگر از ویژگی‌های پلتفرم ترشولد غیر متمرکز بودن آن می‌باشد زیرا این پروژه توسط اشخاص یا گروه خاصی مدیریت نمی‌شود بلکه تنها اعضای شبکه و دارندگان توکن T آن‌ها را مدیریت می‌کنند.

کاربرد توکن T

توکن T عمدتاً برای استیک کردن در یک نود شبکه استفاده می‌شود. اپراتورهای نود از طریق دریافت کارمزد از برنامه‌های مختلف که به ابزارهای رمزنگاری شبکه ترشولد متکی هستند، پاداش دریافت می‌کنند. همچنین، این توکن به عنوان توکن حاکمیتی عمل کرده و کاربران می‌توانند با قفل کردن توکن در استخرها، به ازای پذیرش ریسک ضمانت، سود کسب کنند.

نحوه عملکرد پلتفرم ترشولد

پلتفرم Threshold به گونه‌ای طراحی شده است که قابلیت مقیاس‌پذیری و توافق‌پذیری دارد، به این معنا که می‌تواند از طیف وسیعی از دارایی‌های دیجیتال و پروتکل‌ها پشتیبانی کند. این امر به کاربران اجازه می‌دهد تا به راحتی ارزش را میان دارایی‌های دیجیتال مختلف منتقل کنند، بدون نیاز به صرافی‌های متمرکز یا واسطه‌ها.
پلتفرم Threshold یک پلتفرم ارز دیجیتالی است که تراکنش‌های امن، خصوصی و کارآمد را فراهم می‌کند. T Coin برای تسهیل تراکنش‌ها، تأمین نقدینگی و مشارکت در حکومت استفاده می‌شود. این پلتفرم با تمرکز بر سرعت، کارایی، حریم خصوصی و توافق‌پذیری، موقعیت خوبی برای تبدیل شدن به یک بازیگر کلیدی در اکوسیستم ارز دیجیتال دارد.

آینده پروژه ترشولد و توکن T

هنگامی که ادغام بین دو شبکه Keep Network و NuCypher به طور کامل یکپارچه و تکمیل شد، شبکه ترشولد قصد دارد از طریق تصمیمات مبتنی بر جامعه، ساختار DAOs را بهبود بخشد. انجمن ادغام، انجمن بازاریابی، گروه وظیفه مدیریت خزانه‌داری، و گروه وظیفه Threshold USD از جمله تصمیماتی است که به‌زودی قصد اجرایی آن‌ها را دارد.

ارز دیجیتال ترشولد (Threshold) را از کجا بخریم و کجا ذخیره کنیم؟

شما می‌توانید ارز دیجیتال ترشولد (Threshold) را هم اکنون در صرافی‌های معتبر ایرانی مثل صرافی ارز دیجیتال مهران بیت خرید و فروش کنید. همچنین می‌توانید ارز تی (T) خود را در کیف پول‌های نرم‌افزاری مثل تراست والت (Trust Wallet)، متامسک (Metamask)، سیف پال (Safepal)، اتمیک والت (Atomic Wallet) و کیف پول‌های سخت‌افزاری مثل لجر (Ledger) و ترزور (Trezor) ذخیره کنید.

سخن پایانی از ارز ترشولد

شبکه Threshold خدمات رمزنگاری را ارائه می‌دهد که باعث قدرتمندتر شدن کاربر و حاکمیت او بر روی بلاک چین می‌شود. ترشولد پل غیرمتمرکزی میان بلاک چین‌های بیت کوین و اتریوم است و هر داده‌ای که با استفاده از آن منتقل شود، امنیت بسیار بالایی دارد و احتمال افشای اطلاعات بسیار کم است.