مهران بیت
تراست والت توکن ارز تراست والت توکن

قیمت ارز تراست والت توکن (TWT)

نرخ تومانی خرید
63,235
نرخ تومانی فروش
62,792
تومان
-3.79%
$
1.1055
تراست والت توکن تراست والت توکن
TWT
وب سایت:
Website
وایت پیپر:
Whitepaper
توییتر:
Twitter
تلگرام:
Telegram
فیسبوک:
Facebook
محاسبه قیمت
خرید فروش
TWT > تراست والت توکن
تراست والت توکن میگیرید
IRTM تومان
تومان میدهید
خرید بیت کوین

تراست والت توکن چیست؟

ارز دیجیتال تراست والت توکن (Trust Wallet Token) با نماد اختصاری TWT، یک توکن ساده BEP -20  است که طیف وسیعی از مزایا را در اختیار کاربران کیف پول قرار می‌دهد.
تراست والت یک کیف پول رمزنگاری شده موبایلی است که علاوه بر رمزهای محبوب در بلاکچین‌های اتریوم، بایننس و ترون از دیگر ارزهای دیجیتالی دیگری نیز پشتیبانی می‌کند. 
کاربرانی که توکن TWT دارند، مزایای مختلفی  در هنگام استفاده از کیف پول، از جمله تخفیف در خرید ارزهای رمزنگاری درون برنامه‌ای و خدمات غیرمتمرکز در معامله برخوردار شوند.
تراست والت توکن (Trust Wallet Token) برای اولین بار به عنوان دارایی BEB – 2 در Binance Chain راه‌اندازی شد؛ اما در اکتبر 2020 به عنوان یک توکن BEP-20 در Binance Smart Chain دوباره راه‌اندازی شد.

بنیانگذار ارز دیجیتال TWT  کیست؟

Trust Wallet به وسیله ویکتور رادچنکو در سال 2017 تاسیس شد. این ارز دیجیتال در Mountain View، کالیفرنیا مستقر است. رادچنکو در گذشته در چندین شرکت فناوری فعالیت داشته و علاوه بر این Trucker Path را در سال 2013 تاسیس کرد. رادچنکو زمانی که متوجه شد فروشگاه‌های برنامه هیچ کیف پول منبع بازی برای نشانه‌های Ethereum و ERC20 ندارند، توجه خود را به صنعت کیف پول ارزهای رمزنگاری شده معطوف کرد.

 پلتفرم ارز دیجیتال  TWT به وسیله Binance در جولای 2018،  با مبلغی نامشخص خریداری شد اما رادچنکو همچنان به عنوان بخشی از تیم Binance در این سیستم عامل فعالیت می‌کند. 

چه عاملی ارز دیجیتال TWT را منحصر به فرد کرده است؟

Token Wallet Token یک ابزار کاربردی است که برای تأمین ارزش اضافی به کاربران برنامه تلفن همراه Trust Wallet طراحی شده است، این برنامه هیچ کاربردی خارج از اکوسیستم Trust Wallet ندارد؛ با وجود اینکه ارز دیجیتال TWT، به عنوان یک دارایی BEP-20 به شمار می‌رود، می‌تواند به هر کیف پول پشتیبانی شده از دارایی‌های Binance Smart Chain منتقل شود؛ به گونه‌ای که این ارز دیجیتال می‌تواند به عنوان پرداخت هزینه و انجام خدمات دیگری مورد استفاده قرار گیرد.

ارز دیجیتال تراست ولت Trust Wallet Token - TWT چیست؟

ارز دیجیتال TWT، یکی از اولین ارزهای دیجیتالی است که در Binance Smart Chain راه‌اندازی شد.  این ارز دیجیتال به منزله یک بلاکچین با کارایی بالا برای قراردادهای هوشمند و برنامه‌های غیرمتمرکز DApps طراحی شده است؛ بنابراین ارز دیجیتال TWT، می‌تواند به منزله یک ارز با کارمزد بسیار کم و زمان تایید بسیار کم استفاده  شود.

امنیت ارز دیجیتال TWT چگونه است؟

الگوریتمی که ارز دیجیتال TWT، از آن استفاده می‌کند، الگوریتم اثبات سهام POS است. استفاده از این الگوریتم می‌تواند تا حدود  51 درصد از تهدیدات (SYBIL) حمایت کند. 

 ارز دیجیتال TWT، با استفاده از برنامه Bounty Bounty اجرا می‌شود که می‌تواند تا سقف حدود ده هزار دلار BNB به هر فردی که مشکلات Binance Chain و قراردادهای هوشمند را کشف کند، پرداخت نماید؛ به علاوه برای امنیت بیشتر کیف پولTWT، یک رمز عبور یا یک عبارت بازیابی 12 کلمه‌ای قرار داده شده است. 

از کجا می‌توان تراست والت توکن ( TWT ) خرید؟

Trust Wallet Token برای خرید و تجارت در سیستم عامل‌های مختلف، از جمله صرافی‌های متمرکز و غیرمتمرکز، در دسترس است. MXC و Binance DEX از جمله رایج‌ترین صرافی برای مبادلات TWT هستند. این ارز دیجیتال در حال حاضر همانند دیگر ارزهای دیجیتال معتبر از جمله Tether (USDT) ، Bitcoin (BTC) و BNB در صرافی‌های معتبری از جمله بایننس و مهران بیت قابل معامله است.