مهران بیت
توربو ارز توربو

قیمت ارز توربو (TURBO)

نرخ تومانی خرید
289
نرخ تومانی فروش
287
تومان
-11.1%
$
0.0048779
توربو توربو
TURBO
آدرس وب سایت:
turbotoken.io
توییتر:
Twitter
دیسکورد:
Discord
گیت هاب:
Github
تلگرام:
Telegram
#DWF Labs Portfolio#Art#AI & Big Data#Memes#Web3#Ethereum Ecosystem
محاسبه قیمت
خرید فروش
TURBO > توربو
توربو میگیرید
IRTM تومان
تومان میدهید
خرید بیت کوین

ارز دیجیتال توربو (Turbo) چیست؟

ارز دیجیتال توربو (Turbo) مانند شیبا و پپه کوین یک میم‌کوین (Memecoin) است. پروژه Turbo از پلتفرم معروف هوش مصنوعی یعنی ChatGPT الهام گرفته است. این پروژه از اکوسیستم بلاکچین اتریوم استفاده می کند.
میم‌کوین‌ها (Memecoin) به یک انقلاب وسوسه‌انگیز در دنیای کریپتو تبدیل شده‌اند. این توکن‌ها در سال‌های گذشته سود بسیاری را به بعضی سرمایه‌گذاران رسانده‌اند. حال اگر بتوانید قدرت هوش مصنوعی (AI) را با یک میم‌کوین ترکیب کنید؛ یک‌ پروژه قوی مانند Turbo از آن بیرون می آید. اینکه ارز دیجیتال توربو (Turbo) چیست و چه ویژگی‌هایی دارد، موضوعی است که در این ارزنامه به آن خواهیم پرداخت.

ارز دیجیتال توربو (Turbo) چیست؟
منبع: coinmarketcap.com

تاریخچه قیمت ارز توربو (TURBO)

توربو (TURBO) یک میم‌کوین مبتنی بر هوش مصنوعی ERC-20 است که در آوریل ۲۰۲۳ ایجاد شد. در سال ۲۰۲۴ قیمت توربو بیش از ۲۰۰۰ درصد افزایش یافت و در ۲۸ می به سقف تاریخی خود یعنی ۰.۰۰۹۷ دلار رسید. این توکن اکنون در بین ۲۰۰ رمز ارز برتر سایت معروف CoinGecko قرار دارد.

منبع: biztechafrica.com

سرمایه گذاری در توربو؛ آری یا خیر؟!

توربو یک پروژه جدید است وهنوز برای پاسخ دادن به این سوال که این پروژه چقدر موفق خواهد شد؛ زود است.همیشه این خطر وجود دارد که توربو شکست بخورد؛ بنابراین فقط پولی را سرمایه‌گذاری کنید که توانایی از دست دادن آن را دارید.
توربو یک میم‌کوین است: رفتار قیمت در میم کوین ها به شدت هیجانی است و قیمت آن‌ها می تواند دائما در نوسان باشد.این بدان معنی است که اگر در TURBO سرمایه‌گذاری کنید و قیمت توکن کاهش یابد؛ ممکن است ضرر کنید.
به طور کلی این پروژه دارای پتانسیل پیشرفت بالایی است. در عین حال خطرات مرتبط با سرمایه گذاری در پروژه هایی که به صورت میم‌کوین هستند؛ وجود دارد.

ویژگی‌های پروژه TURBO

توربو دارای ویژگی‌هایی است که آن را منحصر به فرد میکند؛ از جمله:

  • توزیع عادلانه(Fair distribiution): این ویژگی تضمین می کند که هیچ شخص یا گروهی مالکیت اکثریت توکن ها را در اختیار نخواهد داشت.همین ویژگی به غیر متمرکز بودن توربو نسبت به سایر میم کوین ها کمک می کند.
  • تراکنش های بدون کارمزد: تراکنش های TURBO فاقد کارمزد هستند؛ به این معنی که هنگام خرید فروش یا معامله توکن TURBO نیازی به پرداخت هیچ هزینه ای ندارید. این امر توربو را برای سرمایه گذارانی که به دنبال اجتناب از پرداخت فی تراکنش هستند؛جذاب تر می کند.
  • کامیونیتی محور: TURBO یک پروژه کامیونیتی محور است؛ به این معنی که تصمیم گیری در مورد آینده این پروژه توسط اعضای کامیونیتی صورت می گیرد. همین ویژگی ساختار دموکراتیک تری به توربو نسبت به سایر میم کوین ها می دهد.

ارز دیجیتال توربو (TURBO) را از کجا بخریم و کجا ذخیره کنیم؟

شما می‌توانید ارز دیجیتال توربو (Turbo) را هم اکنون در صرافی‌های معتبر ایرانی مثل صرافی ارز دیجیتال مهران بیت خرید و فروش کنید. همچنین می‌توانید ارز توربو (TURBO) خود را در کیف پول‌های نرم‌افزاری مثل تراست والت (Trust Wallet) ، متامسک (Metamask) ، کوین بیس (CoinBase) و کیف پول‌های سخت‌افزاری مثل لجر (Ledger) و ترزور (Trezor) ذخیره کنید.