مهران بیت
وی سیستمز ارز وی سیستمز

قیمت ارز وی سیستمز (VSYS)

نرخ تومانی خرید
30
نرخ تومانی فروش
30
تومان
-2.88%
$
0.0004915
وی سیستمز وی سیستمز
VSYS
وب سایت:
Website
توییتر:
Twitter
فیسبوک:
Facebook
گیت هاب:
Github
وایت پیپر:
Whitepaper
محاسبه قیمت
خرید فروش
VSYS > وی سیستمز
وی سیستمز میگیرید
IRTM تومان
تومان میدهید
خرید بیت کوین

وی سیستمز چیست؟

وی سیستمز (v.systems) با نماد اختصاری VSYS، خود را به عنوان خود را به عنوان یک ارائه دهنده زیرساخت بلاکچین با تمرکز بر پایگاه داده و خدمات ابری توصیف می کند. با استفاده از الگوریتم اجماع Supernode Proof-of-Stake (SPoS)، هر سوپر نود (Supernode) در یک شبکه غیرمتمرکز بر اساس اصول (SPoS)، هر سوپر نود (Supernode) در یک شبکه غیرمتمرکز بر اساس اصول Proof-of-Stake انتخاب می شود.

به گفته این تیم، این برنامه عملکردهای ضرب، پردازش معاملات و قرارداد هوشمند را با عملکرد بالا فراهم می کند. VSYS واحد پولی محلی بستر بلاکچین v.system با موارد استفاده مانند معاملات، سهام و ضرب در شبکه است. تیم v.systems قصد دارد فناوری پایگاه داده ابر غیرمتمرکز را با مقیاس پذیری ، دوام و عملکرد بالا ارائه دهد.

ارز دیجیتال وی سیستمز V.systems - VSYS چیست؟

با استفاده از سانی کینگ به عنوان معمار اصلی ، v.systems قبلاً SPoS Consensus را طراحی و پیاده سازی کرده است، که تیم ادعا می کند یک الگوریتم توافق توزیع شده کارآمد با مقاومت در برابر حملات 51% است.
این شبکه قصد دارد به عنوان پلت فرم ابر مبتنی بر سیستم مدولار که می تواند از توسعه کارآمد و چابک محموعه ای از برنامه ها مانند امور مالی (DeFi)، سرگرمی و شبکه های اجتماعی پشتیبانی نماید، فعالیت کند.

ارزش وی سیستمز ( VSYS ) در بازار

وی سیستمز با نماد اختصاری VSYS یک ارز با شکلی از دارایی دیجیتال است که در لحظه نگارش این مقاله با ارزش بازار حدود ۳.۲۷ میلیون دلار، در رتبه ۱۰۷۹ بازار قرار داشته و سهم ۰.۰۰۰۲ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد .

هر واحد از VSYS در لحظه نگارش این متن با قیمت ۰.۰۰۱۰۹۸ دلار، با احتساب نرخ تتر ۵۱,۵۰۰ تومان معادل ۵۶ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۹۵۲.۲۸ هزار دلار است. بالاترین قیمت VSYS در تاریخ ۰۷ مرداد ۱۳۹۸ معادل ۰.۲۷ دلار بوده است.

تعداد واحدهای در گردش وی سیستمز ۲.۹۷ میلیارد و تعداد کل واحدهای آن ۴.۹۱ میلیارد خواهد بود.