مهران بیت
ویت ارز ویت

قیمت ارز ویت (VITE)

نرخ تومانی خرید
در دسترسی نیست
نرخ تومانی فروش
در دسترسی نیست
تومان
0%
$
ویت ویت
VITE
وب سایت:
Website
توییتر:
Twitter
تلگرام:
Telegram
دیسکورد:
Discord
گیت هاب:
Github
وایت پیپر:
Whitepaper

ویت چیست؟

ارز دیجیتال ویت (Vite) یک پلتفرم قرارداد هوشمند مبتنی‌بر نمودار غیرمجاز (DAG) با ساختار Snapshot Chain برای تسهیل تراکنش‌های بدون کارمزد و بهینه‌سازی سرعت تراکنش، قابلیت اطمینان ایجاد کرده است.

Snapshot Chain of Vite از اثبات سهام سلسله مراتبی (HDPoS) برای دستیابی به اجماع شبکه استفاده می‌کند، در حالی که ابرگره‌ها فقط پاداش‌های استیکینگ را دریافت می‌کنند و کارمزد تراکنش ندارند. ماشین مجازی Vite با EVM سازگاری دارد، همچنین از زبان قرارداد هوشمند ناهمزمان Solidity++ استفاده می‌کند.

ارز دیجیتال ویت vite چیست؟

توکن VITE ارزی برای تراکنش‌های توکن ساده و اجرای قراردادهای هوشمند در این شبکه است که کاربران به جای مصرف کارمزد، این توکن را برای سهمیه تراکنش‌ها استیک می‌کنند. از این توکن همچنین برای رای دادن به Snapshot Block Producers (با نام مستعار supernodes) می تواند استفاده شود. علاوه بر این، یک سهامدار این توکن با سهمیه تراکنش استفاده نشده می‌تواند چنین سهمیه‌ای را در ازای توکن‌های خود به dApps اجاره دهد. به عنوان مثال، کاربران می‌توانند توکن را در ازای توکن تبادل غیرمتمرکز بومی ViteX، VX، شریک کنند.

محصولات فعلی Vite شامل یک صرافی غیرمتمرکز، یک برنامه کیف پول چند منظوره (Vite App)، پرداخت‌ها (VitePay) و برنامه‌های بلاکچین دولتی/سازمانی (VitePlus) است. ViteX یک صرافی غیرمتمرکز با دفترچه سفارش روی زنجیره موتور تطبیق است. در حال حاضر بیش از 20 دارایی دیجیتال را پشتیبانی می‌کند.

Vite App یک برنامه تلفن همراه است که به کاربران امکان تجارت، مدیریت دارایی (کیف پول)، dapps را در یک مکان می‌دهد. VitePay یک راه حل پرداخت سریع و بی دردسر است که در حال حاضر برای استفاده در Ce La Vi Sky Bar سنگاپور و خدمات تاکسی تحت شبکه جهانی Midwest در دسترس است – کاربران می‌توانند با کیف پول Vite برای بازرگانان پرداخت کنند، آنها نیز به نوبه خود پرداخت را با کارمزد صفر به صورت آنی دریافت می‌کنند.