مهران بیت
وویجر ارز وویجر

قیمت ارز وویجر (VGX)

نرخ تومانی خرید
4,340
نرخ تومانی فروش
4,310
تومان
-3.37%
$
0.0745
وویجر وویجر
VGX
آدرس سایت:
investvoyager.com
تلگرام:
Telegram
توییتر:
Twitter
وایت پیپر:
Whitepaper
#Asset management # Wallet
محاسبه قیمت
خرید فروش
VGX > وویجر
وویجر میگیرید
IRTM تومان
تومان میدهید
خرید بیت کوین

ارز دیجیتال وویجر توکن چیست؟

وویجر توکن (Voyager Token) با نماد اختصاری VGX، که پیش‌تر با نام ارز دیجیتال اتوس (ETHOS) شناخته می‌شد، یک ارز دیجیتال مبتنی بر استاندارد ERC-20 است. توسعه‌دهندگان این توکن به دنبال ساخت یک اکوسیستم ترکیبی برای دارایی‌های دیجیتال و سنتی هستند تا به این ترتیب، بستری امن و کاربرپسند را برای کنترل وجوه و کسب اطلاعات لازم جهت تصمیم‌گیری مطمئن در مورد سرمایه‌گذاری‌های آتی به مشتریان ارائه دهند. 

ارز دیجیتال وویجر (Voyager Token) - VGX چیست؟

درباره (VGX) Voyager 

وویجر (Voyager Token)، یک کارگزاری ارزهای دیجیتال است که نقطه دسترسی مطمئن و امنی را برای مبادله دارایی‌های رمزارزی در اختیار سرمایه‌گذاران قرار می‌دهد. در واقع، وویاگر با یک راه‌حل آنی برای مبادله ارزهای دیجیتال، برای ارائه خدمات به سرمایه‌گذاران خرد و سازمانی راه‌اندازی شده است.
کارگزاری ویجر که در اکتبر سال ۲۰۱۸ میلادی راه‌اندازی شد، در حال حاضر از بیش از ۵۵ دارایی رمزارزی پشتیبانی می‌کند. وویاگر همچنین یک فناوری منحصربه‌فرد برای مسیریابی هوشمند سفارش‌ها (Smart Order Routing) دارد که برای پیدا کردن پایین‌ترین قیمت برای یک دارایی، این کارگزاری را به بیش از ده صرافی ارز دیجیتال متصل می‌کند. برنامه موبایل وویاگر نیز با هدف تسهیل مبادله ارزهای دیجیتال، در ژانویه سال ۲۰۱۹ راه‌اندازی شد.
ارز دیجیتال Voyager یا توکن وویجر (Voyager Token)، ارز دیجیتال اختصاصی کارگزاری وویجر است که از آن برای پاداش دادن به کاربران این اکوسیستم استفاده می‌شود. ارز دیجیتال Voyager، یک توکن مبتنی بر استاندارد ERC-20 است که روی شبکه بلاکچین اتریوم اجرا می‌شود. در صورتی که توکن VGX در برنامه وویجر نگهداری شود، علاوه بر کسب سود و پاداش‌های نقدی، می‌توان از آن برای سایر خدمات اختصاصی نیز استفاده کرد.

هزینه کارمزد تراکنش در کارگزاری voyager چقدر است؟

در کارگزاری Voyager تراکنش‌های خرید یا فروش کاملاً بدون کارمزد هستند. به این معنا که هنگام ثبت سفارش در این پلتفرم، معامله‌گران تنها قیمت اعلامی برای آن تراکنش را پرداخت می‌کنند.

علت تغییر نام اتوس به وویجر چیست؟

در ماه نوامبر سال ۲۰۱۹ و به دنبال همکاری دو تیم اتوس و Voyager برای ساخت یک درگاه ارز فیات در کیف پول جهانی اتوس، نام تجاری توکن اتوس (ETHOS) به توکن VGX (Voyager Token) تغییر یافت.

در اطلاعیه منتشرشده در وب‌سایت رسمی ارز دیجیتال اتوس آمده است:

زمانی که تیم‌های اتوس و Voyager برای اولین بار با هم دیدار کردند، هر دو طرف متوجه شدند که یک چشم‌انداز و مأموریت کاملاً مشترک دارند. Ethos بر اساس ایده ساخت یک اکوسیستم مالی راه‌اندازی شد که برای همه افراد باز، ایمن و منصفانه باشد. وویجر بازار ارزهای دیجیتال را برای مصرف‌کنندگان در دسترس‌تر و ایمن‌تر می‌کند و محصول آنها کاملاً مطابق با دیدگاه اصلی اتوس بود. هر دو طرف از فناوری و تخصصی برخوردار بودند که مکمل یکدیگر بود و ما می‌دانستیم که با همکاری یکدیگر، منابع لازم را برای به چالش کشیدن این صنعت در اختیار خواهیم داشت.

به دنبال ادغام این دو تیم با یکدیگر، Ethos توانست رشد و توسعه کارگزاری Voyager را سرعت ببخشد؛ هم با افزایش تعداد مشتریان و هم با ارائه ویژگی‌های جدید مانند واریز و برداشت ارزهای دیجیتال.

بنیانگذاران ارز دیجیتال Voyager و توکن وویجر (VGX) چه کسانی هستند؟

شرکت Crypto Trading Technologies، شرکت مادر توکن وویجر (VGX)، به دست گروهی باتجربه در حوزه خدمات کارگزاری آنلاین مدیریت می‌شود. این پروژه به طور مشترک به دست استفان ارلیچ (Stephen Ehrlich)، فیلیپ ایتان (Philip Eytan)، گاسپارد ده دروزی (Gaspard de Dreuzy) و اسکار سالازار (Oscar Salazar) تأسیس شد.
استفان ارلیچ، مدیر ارشد اجرایی بنیاد وویجر، یک فرد باتجربه در امور کارگزاری و بازارهای مالی است که در زمینه توسعه پلتفرم‌های معاملاتی برای معامله‌گران سهام و قراردادهای اختیار معامله فعالیت می‌کند. وی بنیانگذار Lightspeed Financial و مدیر عامل سابق E*TRADE Professional Trading LLC است.
فیلیپ ایتان، رئیس بنیاد وویجر، در ابتدا به عنوان تحلیل‌گر ادغام و ترکیب (M&A) امور مخابراتی در مورگان استنلی (Morgan Stanley) و مدیر پرتفوی در گروه مدیریت سرمایه Cerberus Capital آغاز به کار کرد. او یکی از بنیانگذاران Pager، یک استارتاپ در حوزه مراقبت‌های بهداشتی دیجیتال نیز است. ایتان همچنین یکی از سرمایه‌گذاران مؤسس Uber، Source و Livestream، است.
گاسپارد ده دروزی به عنوان عضو هیئت مدیره بنیاد Voyager فعالیت می‌کند. وی که سابقه کار در کارگزاری و بازارهای مالی را دارد، کار خود را به عنوان مشاور در Warner Music آغاز کرد. او همچنین یکی از بنیانگذاران Kapitall ، Trade.it و Pager است.
در نهایت، اسکار سالازار یک سرمایه‌گذار و توسعه‌دهنده باتجربه در زمینه برنامه‌های موبایل مشتری‌مدار است. وی بیشتر به عنوان بنیانگذار و مدیر ارشد فناوری Uber شناخته می‌شود. او همچنین یکی از بنیانگذاران یک استارتاپ در حوزه مراقبت‌های بهداشتی دیجیتال است.

چه چیزی توکن وویجر (VGX) را منحصربه‌فرد می‌کند؟

ارز دیجیتال Voyager با هدف ایجاد شبکه‌ای برای مبادله ارزهای دیجیتال و سنتی راه‌اندازی شد. این کارگزاری، برنامه موبایل خود را نیز در سال ۲۰۱۹ منتشر کرد تا یک سرویس کارگزاری رمزارزی آسان و در عین حال کارآمد را به کاربران تلفن‌های هوشمند ارائه دهد.
توکن Voyager از فناوری مسیریابی هوشمند سفارش استفاده می‌کند. این فناوری به وویجر کمک می‌کند که برای انتخاب بهترین نرخ تبدیل ارز موجود برای تراکنش‌ها، بلافاصله با بیش از ده صرافی رمزارزی ارتباط برقرار کند.
این ویژگی همچنین به این معنی است که سرمایه‌گذاران می‌توانند اختلاف بین قیمت‌های خرید و فروش و بالاترین سطح نقدینگی در صرافی‌های مختلف را ارزیابی کنند. به این ترتیب، ورود و خروج از موقعیت‌های معاملاتی برای سرمایه‌گذاران بسیار آسان‌تر می‌شود.
اگرچه این پلتفرم خدمات معاملاتی حرفه‌ای را ارائه می‌دهد، استفاده از آن بسیار آسان است. ارسال سفارش، توسط فناوری مسیریابی هوشمند سفارش ارز دیجیتال Voyager انجام می‌شود. پس از انتخاب یک کوین یا توکن، نوع سفارش و مقدار دارایی که باید به دلار خریداری شود، مسیریابی هوشمند سفارش وویجرر سفارش را به طور خودکار تکمیل می‌کند.

علت تغییر نام اتوس به وویجر چیست؟

تعداد توکن‌های در گردش وویاگر (VGX) چقدر است؟

مانند توکن‌های اختصاصی سایر کارگزاری‌های رمزارزی، تمام توکن های Voyager در حال حاضر صادر شده‌اند و در گردش هستند. بایننس کوین (BNB) و تروی (TROY)، از دیگر کارگزاری‌هایی هستند که چنین رویکردی را در پیش گرفته‌اند. حداکثر میزان عرضه در گردش توکن‌های وویاگر، ۲۲۲،۲۹۵،۲۰۸ واحد VGX تعیین شده است و هیچ برنامه فوری برای صدور توکن‌های بیشتر وجود ندارد.

امنیت شبکه وویاگر چگونه تأمین می‌شود؟

وویجر توکن‌ (Voyager Token) به عنوان یک توکن مبتنی بر استاندارد ERC-20 روی شبکه اتریوم اجرا می‌شود. بنابراین، توکن VGX را نمی‌توان مانند ارزهای دیجیتال مبتنی بر الگوریتم اجماع اثبات کار (PoW) استخراج کرد.
شبکه ارز دیجیتال Voyager برای ارائه سطح بالایی از امنیت، از استانداردها و روش‌های رمزنگاری کاملاً آزمایش‌شده اتریوم استفاده می‌کند. علاوه بر این، وویجر برای ارائه امنیت پیشرفته‌تر، رمزنگاری کلید عمومی و همچنین، رمزنگاری کلید بیضوی (Elliptic key cryptography) را در شبکه خود ادغام کرده است.
شرکت Voyager یک کارگزاری رمزارزی سهامی عام و دارای مجوز است که تأییدیه سازمان تنظیم مقررات صنعت مالی (FINRA) ایالات متحده را نیز دریافت کرده است. علاوه بر این، حساب هر دارایی Voyager به دلایل امنیتی و نظارتی، به صورت عمومی حسابرسی می‌شود.

سخن پایانی

در این مقاله به معرفی کامل ارز دیجیتال Voyager یا توکن وویجر (VGX)، توکن اختصاصی کارگزاری وویاگر پرداختیم. به نظر می‌رسد که هم معامله‌گران مبتدی و هم حرفه‌ای می‌توانند به سادگی از توکن وویاگر استفاده کنند و به کسب سود بپردازند. ساختار بدون کارمزد و قابلیت این کارگزاری در پیدا کردن پایین‌ترین قیمت دارایی‌ها، از مهم‌ترین مزایای آن هستند. همچنین، برنامه این کارگزاری برای کسانی که انجام تراکنش‌ها از طریق موبایل را ترجیح می‌دهند، بسیار عالی است.
اگر به دنبال خرید و فروش Voyager Token هستید، بهترین صرافی‌ها برای این منظور، صرافی‌های بایننس (Binance)، نسخه ۲ یونی سواپ (Uniswap)، هیت‌بی‌تی‌سی (HitBTC) و ATOMARS هستند.