مهران بیت
وایت کوین ارز وایت کوین

قیمت ارز وایت کوین (XWC)

نرخ تومانی خرید
در دسترسی نیست
نرخ تومانی فروش
در دسترسی نیست
تومان
0%
$
وایت کوین وایت کوین
XWC
وب سایت:
Website
توییتر:
Twitter
وایت پیپر:
Whitepaper
تلگرام:
Telegram

وایت کوین چیست؟

وایت کوین (WhiteCoin) با نماد اختصاری XWC، یکی از دارایی‌های دیجیتال است که در بازار کریپتوکارنسی خرید و فروش می‌شود. با توجه به استقبال گسترده از سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال برای یک سرمایه‌گذاری مطمئن بهتر است که با ویژگی‌ها و کاربرد ارزهای دیجیتال آشنا شوید. در این مقاله به معرفی ارز دیجیتال وایت کوین (XWC) و بررسی آینده ارز دیجیتال وایت کوین (XWC) می‌پردازیم.

وایت کوین WhiteCoin - XWC چیست؟

این ارز دیجیتال یک رمز ارز مبتنی بر بلاکچین است که از نوع غیرمتمرکز و منبع باز می باشد و در تاریخ 2014 و بدون عرضه اولیه راه‌اندازی شد. در این شبکه برای تامین ایمنی از الگوریتم اثبات سهام استفاده می‌شود.

نگاهی به فناوری و کارایی ارز دیجیتال وایت کوین

WhiteOS یک نرم افزار عملیاتی ایمن است که در محیط اوبونتو پیاده سازی شده است. کاربران می‌توانند این نرم افزار را روی هر سیستم یارانه ای استفاده کرده و یا روی USB ذخیره کنند. به این ترتیب کاربر میتواند این رمزارز را در هر مکانی که راحت تر است ذخیره کند.

کیف پول و مرورگرهای Whitecoin به کمک یک پروکسی TOR و به صورت پیش فرض اجرا می‌شوند. به این ترتیب با قطع شدن ذخیره WhiteOS در یو اس بی تمام سوابق و فعالیت تراکنش‌های کاربر از روی میزبان حذف می‌شود. به این ترتیب ناشناس بودن و حفظ حریم خصوصی برای همه معاملات و مشتریان ضمانت می‌شود.

کاربران شبکه وایت کوین می توانند با استفاده از WhiteNode کیف پول خود را اجرا کنند. ضمن این که الگوریتم اثبات سهام در این شبکه مدلی از مبادله را ایجاد می‌کند که به واسطه آن کاربران بدون شناسایی شدن امکان مبادله با یکدیگر را داشته باشند. این شبکه به دارندگان توکن XWC سالانه 5

ویژگی های ارزهای دیجیتال باعث به شهرت رسیدن آنها نیزد کاربران می‌شوند. یکی از مهمترین ویژگی‌های ارز دیجیتال XWC که مهمترین ویژگی آن نیز محسوب می‌شود غیر متمرکز بودن این ارز است. البته در حال حاضر اکثر ارزهای دیجیتال دنیا بر همین اساس شکل می‌گیرند.

همین غیر متمرکز بودن است که باعث می شود هیچ مقام یا سازمان دولتی امکان کنترل و مدیریت این شبکه را نداشته و نتواند در آن محدودیت اجرا کرده و یا مانع فعالیت در آن شود. از دیگر مزایای غیر متمرکز بودن این شبکه امکان پرداخت امن برای کاربران است که به راحتی می‌توانند بدون نیاز به ثبت نام سرمایه گذاری کرده و بابت انجام تراکنش‌ها نیز کارمزدی پرداخت نکنند.

ارز دیجیتال وایت کوین نیز مانند بسیاری از ارزهای دیجیتال دیگر بر فناوری دفتر کل توزیع شده بنا شده است که مهمترین محصول آنها فناوری بلاکچین است. ارزهای دیجیتال برای فعالیت به صورت غیر متمرکز و همچنین برای برخورداری از شفافیت و تغییر ناپذیر بودن از بستر بلاکچین استفاده می کنند.

آینده ارز دیجیتال وایت کوین (XWC)

این ارز دیجیتال از جمله ارزهایی است که سابقه فعالیت بالایی دارد و کاربران بسیاری آن را می‌شناسند. ضمن این که امکان بررسی تحلیل‌های موجود از این ارز در درازمدت وجود دارد، بنابراین می‌توانید با یک بررسی دقیق و موشکافانه در مورد این ارز تصمیم‌گیری کرده و سرمایه گذاری کنید. به نظر می‌رسد این ارز بعد از گذشت از فراز و نشیب‌های فراوان از جمله ارزهای معتبر برای سرمایه گذاری در آینده باشد.

از کجا می توان وایت کوین Whitecoin خرید؟

برای خرید ارز دیجیتال وایت کوین می توانید به صرافی های مجاز و معتبر از جملهBittrex ، Xchange.me ، ASBTC استفاده کنید. ضمن این که امکان نگهداری و ذخیره ارز دیجیتال وایت کوین در انواع کیف پول‌های سخت افزاری و نرم افزاری از جمله تراست ولت استفاده کرد.