مهران بیت
زنون ارز زنون

قیمت ارز زنون (ZNN)

نرخ تومانی خرید
در دسترسی نیست
نرخ تومانی فروش
در دسترسی نیست
تومان
0%
$
زنون زنون
ZNN
وب سایت:
Website
توییتر:
Twitter
تلگرام:
Telegram
گیت هاب:
Github
دیسکورد:
Discord

ارز دیجیتال زنون (Zenon) چیست؟

 

زنون (Zenon) با نماد اختصاری ZNN، یک ارز دیجیتال مبتنی بر یک شبکه غیرمتمرکز است و هدف آن ایجاد ابزارهای نسل بعدی برای تقویت اکوسیستم دیجیتالی آینده است. Zenon به عنوان یک ارز دیجیتال ترکیبی POS/MS در مارس 2019 راه‌اندازی شد. این ارز دیجیتال یک معماری غیرمتمرکز مبتنی بر شاردینگ به نام Network of Momentum (NoM) را پیشنهاد می‌کند و هدف آن ساختن ساختارهای موجود در بلاکچین و DAG است.

 

ارز دیجیتال زنون (Zenon) - ZNN چیست؟

 

ZNN، توکن بومی این شبکه است و به عنوان وثیقه برای ایجاد ستون‌ها (Pillars)، گره‌ها و برای استیکینگ استفاده می‌شود. ستون‌ها به نمایندگی از لایه پایه شبکه حرکت، در پروتکل اجماع شرکت می‌کنند و اطلاعات مربوط به معاملات شبکه را در اختیار دارند. آن‌ها برای بهره‌برداری و حفظ شبکه به منابع بالاتری نیاز دارند.
Zenon به عنوان یک ارز دیجیتال ترکیبی POS/MS در مارس 2019 راه‌اندازی شد و ساختاری غیرمتمرکز مبتنی بر شاردینگ به نام Network of Momentum (NoM) را پیشنهاد می‌کند که هدف آن بر پایه معماری‌های بلاک چین و DAG موجود است. با توجه به اشتراک گذاری، شبکه می تواند با افزایش تعداد گره ها به صورت خطی مقیاس شود.
این پروتکل با اجماع سنتی بلاک چین متفاوت است زیرا تراکنش‌ها به صورت دسته‌ای پردازش نمی‌شوند، اما به صورت ناهمزمان در قطعات پردازش می‌شوند، با وضعیت کلی شبکه در پایان هر دوره تأیید و تأیید می‌شود (هر دوره دارای یک بازه زمانی تصادفی است).
این شبکه همچنین دارای یک زبان برنامه نویسی کامل تورینگ خواهد بود که به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا zApps بسازند و اجرا کنند، دارایی های دیجیتالی ایجاد کنند و به دستگاه های کم منابع اجازه مشارکت در شبکه را بدهد.

 

ارزش زنون در بازار

 

Zenon در هنگام نگارش این متن با ارزش بازار حدود ۳.۹۶ میلیون دلار، در رتبه ۱۰۴۵ بازار قرار داشته و سهم ۰.۰۰۰۲ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از Zenon در این لحظه با قیمت ۰.۶۲۵۳۲۱ دلار، با احتساب نرخ تتر ۵۱,۵۸۳ تومان معادل ۳۲,۲۵۵ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۰ دلار است.
بالاترین قیمت Zenon در تاریخ ۲۹ آبان ۱۴۰۰(20 November 2021) معادل ۲۹۴,۵۳۷.۵۴ دلار بوده که همینک %۹۹.۹۹ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش Zenon ۶.۳۳ میلیون و تعداد کل واحدهای آن ۷.۱ میلیون خواهد بود. در حال حاضر فعال ترین صرافی که در آن Zenon معامله می‌شود، صرافی Bilaxy با سهم %۸۸.۱۰ از حجم معاملات روزانه است.