مهران بیت

در حالی که سایر آلت کوین‌ها در حرکت عقب مانده‌اند بیت کوین قیمت نزدیک به 53 هزار دلار آمریکا را تجربه کرد

در هفته اخیر شاهد افزایش قیمت بیت کوین به بیش از 52000 دلار آمریکا بوده‌ایم. اما اتریوم  در …

زهرا موسی
اخبار ارزدیجیتال
۱۷ شهریور , ۱۴۰۰
1218 بازدید

در هفته اخیر شاهد افزایش قیمت بیت کوین به بیش از 52000 دلار آمریکا بوده‌ایم. اما اتریوم  در پشت سر آن هنوز زیر 4000 دلار آمریکا قرار گرفته و با مشکلاتی روبرو است ، ریپل هم پیش از این با اصلاح قیمت از رده‌ی پایین به بالای 1.40 دلار در این کورس رقابتی رسید. همچنین ارزهای دیگری چون فایلور تو اف تو ایکس توکن (FTT) با 30 درصد افزایش و در ارز سولانا (SOL)با 20 درصد افزایش قیمت مواجه شدیم.

قیمت بیت کوین در بالای نقطه‌ی امنیت و پشتیبانی عدد 50،500 دلار آمریکا پشتیبانی می‌شود. با این یافته‌ها، بیت کوین در حال آغاز افزایش جدیدی از قیمت است و از مرز مقاومتی 52000 دلار نیز عبور کرده است. علی ای حال، اکثر آلت کوین‌های اصلی اکنون در حال معامله در یک منطقه مثبت هستند. در مورد اتریوم با این‌که سود بالاتر از 3،900 دلار آمریکا را تجربه نموده، اما همچنان با نزدیک شدن قیمت به  4000 دلار مشکل دارد. در مورد ریپل هم مشاهده می‌شود که پیش از روبرو شدن با فروشندگان آن به بیش از 1.40 دلار افزایش پیدا کرد.

تحلیل قیمت بیت کوین

با گذشت دوره کوتاه مدت اصلاح نزولی، قیمت بیت کوین با صعود مجدد از 51،800 دلار شروع شد.سپس توانست  مقاومت کلیدی عدد 52،000 دلار آمریکا را برای افزایش سود به وجود آورد که در حال حاضر در سطح 52.500 دلار آمریکا با مقاومت اورژانسی نزدیک به 53000 دلار آمریکا در حال معامله است. حتی پیش بینی می‌شود در صورت وقوع صعودی بالاتر از 53000 دلار، قیمت بیت کوین می‌تواند تا سطح 53800 دلار نیز افزایش پیدا کند. با نگاهی به جهت نزولی، بیت کوین می تواند قیمت را در نزدیکی سطح 52،200 دلار پشتیبانی کند. در همین حین پشتیبانی‌های اصلی بعدی آن نیز می‌تواند 52000 دلار آمریکا باشد به این دلیل که عدد زیر آن قیمت یعنی 51.200 دلار را هم تجربه نموده است.

تحلیل قیمت بیت کوین اتریوم وسایر آلت کوین ها

 

تحلیل قیمت اتریوم

هم اکنون اتریوم در حال تجربه‌ای از قیمت در محدوده زیر مقاومت اصلی 4000 دلار معامله می‌شود. برای شروع یک صعود مجدد، اتریوم باید سطح مقاومت 3،980 دلار آمریکا یا همان 4000 دلار را بشکند و مقاومت نهایی دیگر آن نزدیک به 4،080 دلار باشد که امکان افزایش قیمت آن تا سطح 4200 دلار می‌رود. اما در بدترین حالت ممکن اگر قیمت از 4000 دلار بالاتر نرود، یک نزول اصلاحی را تجربه می‌کند

تحلیل قیمت‌های سایر آلت کوین‌ها

در نهایت ناباوری کاردانو (ADA) نتوانست منطقه مقاومت 3.00 دلار را پاکسازی کند و قیمت آن درشیب نزولی و در حال کاهش است به این شکل که زیر سطح  2.88 دلار در حال معامله است.

از سوی دیگر لایت‌کوین(LTC) با فعالیت‌ها و پیگیری بیشتر جامعه سرمایه‌گذاران آن سیر صعودی را آغاز کرده و قیمت بیشتر از 240 دلار را تجربه کرده است. اما در حال حاضر با قیمتی زیر 225 دلار معامله می‌شود. پیش بینی شده که پشتیبانی بعدی لایت‌کوین عدد نزدیک به سطح 205 دلار آمریکا را تجربه خواهدکرد.

دوج کوین (DOGE) نیز پیش از شروع اصلاح نزولی، مقاومت 0.320 دلار آمریکا را مورد آزمایش قرار داد اما قیمت فعلی آن به پشتیبانی 0.305 دلار نزدیک‌تر می‌شود.

در نهایت ریپل(XRP) هم به زیر قیمت مرزی 1.415 دلار عبور کرد و در منطقه پایین‌تر تصحیح شد. در حال حاضر قیمت ریپل زیر 1.40 دلار آمریکا است. اما با ضررهای بیشتری که امکان پیدایش آن وجود دارد، قیمت می‌تواند پشتیبانی 1.365 دلار آمریکا را تجربه کند.

منبع: cryptonews

 

کپی لینک
نظرت رو اینجا برامون کامنت بزار

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط
راه اندازی آزمایشی ارز دیجیتال روسیه در شبه جزیره کریمه

به گزارش مهران بیت و به نقل ازخبرنگاران تسنیم شبه جزیره جزیره کریمه اولین منطقه در روسیه …

نظریه ورود تصادفی (Random walk) چیست؟

نظریه ورود تصادفی به بازار که در انجمن های علمی جایی برای خود باز کرده مدعی است که تغییرات قیمت …

اتریوم و بایننس کوین به بالاترین قیمت تاریخ خود رسیدند

روز شنبه اول مه (۱۱ اردیبهشت)، قیمت ارزهای دیجیتال بایننس کوین (BNB) و اتریوم (ETH) به اوج تاریخی خود رسید …

پیشنهاد 5 برابری دستمزد عادی به متخصصان بلاک چین روسی

در روسیه میزان دریافت حقوق مربوط به کارکنان حوزه بلاک چین به سرعت در حال افزایش است …

در بحران مشکلات مالی در جهان دانشجویان انگلیسی به سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال روی آورده‌اند

به تازگی دانشجویان انگلیسی برای تأمین مخارج  تحصیل و هزینه‌های زندگی خود به سرمایه‌گذاری …

3 سوال از راب موسس شرکت بلاکچینی درباره کریپتو

راب مدیر عامل وبنیانگذار شرکت هوریزن؛شرکتی است که راه حل های بلاکچینی …