مهران بیت

سرویس درآمد داخلی ایالات متحده (IRS) درحال ماموریت مخفی برای جنایتکاران در بازار رمزنگاری

سرویس درآمد داخلی ایالات متحده Internal Revenue Service (IRS)  درحال تلاش است تا مجرمانی …

زهرا موسی
اخبار ارزدیجیتال
۱۵ شهریور , ۱۴۰۰
1227 بازدید

سرویس درآمد داخلی ایالات متحده Internal Revenue Service (IRS)  درحال تلاش است تا مجرمانی را که از ارزهای رمزنگاری شده در فروش مواد مخرب وب‌تاریک استفاده کنند. این سرویس در حال ردیابی کردن یک عامل مخفی برای کار در بازار  دیجیتال است. این پلت‌فرم به خودی خود به عنوان یک بازار رقابتی بین بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) با بیش از 100000 کاربر مستقر در 130 کشور در سراسر جهان که از خدمات آن برای خرید و فروش رمزنگاری استفاده می‌کنند ، معرفی کند. تا سال 2019 میلادی، قبل از تغییر نام تجاری این سرویس که تحت نام لوکال اترنیوم فعالیت می‌کرد تا ارزهای رمزنگاری شده بیشتری را در سبد دارایی خود وارد کنند .اگر فرض کنید هویت آقای کوینز (Coins) همان عامل مخفی است که در سایت‌ها شهرت زیادی ایجاد کرده و توانسته 100٪ از نظرات مثبت کاربران را به خود جمع کرده است. سرویس درآمد داخلی ایالات متحده (IRS) ، به گونه‌ای است که در حدود 50 معامله تا 200،000 دلار ارز رمزنگاری شده جمع آوری کرده است.

بر اساس حکم جستجو توسط آقای کوینز (Coins)، یکی از موفقیت‌های مهم کارمندان سرویس درآمد داخلی ایالات متحده  (IRS) شامل حذف یک فروشنده‌‌ی دارک‌وب است که از طریق فریب‌دادن او با ارسال بیش از 180،000 دلار پول نقد در ازای رمزنگاری انجام شد. در ژوئن سال 2020 ، آقای کوینز یک آگهی به شکل آنلاین منتشر کرده که در آن پیشنهاد نموده خرید بیت کوین از طریق پست به شکل نقدی بالاتر از قیمت بازار است و با این پیشنهاد همگان را ترغیب کرده که از طریق برنامه‌های رمزگذاری شده مانند ویکر(Wickr) یا واتس‌آپ(WhatsApp) با آن‌ها تماس گرفتند.

سرویس درآمد داخلی ایالات متحده (IRS)  درحال ماموریت مخفی برای جنایتکاران در بازار رمزنگاری

پس از آن، شخصی که با یک نام مستعار ناشناخته با ماموران مخفی تماس گرفت تا در مورد پیشنهاد مطرح شده از سرویس درآمد داخلی (IRS) سوال کند. این شخص با نام مستعار با خرید BTC 1.59 از آقای کوینز موافقت کرد و مبلغ حدود 15،040 دلار را به صورت نقدی در جعبه‌ای برای عاملان مخفی ارسال کرد. پیام‌های این مرد ناشناس نشان می‌داد که او در فروش مواد مخدر در وب مشارکت دارد و ادعا می‌کند که حاضر به معامله کوکائین، ماری جوانا و قرص و مواد افیونی با بیت کوین است.

شخص ناشناس قبل از این‌ که بخواهد عامل مخفی با فروش 79000 دلار ارز دیجیتال به ارزش 54000 دلار به صورت نقدی به فروشنده مواد مخدر اقدام کند توانسته بود رمزنگاری بیشتری از آقای کوینز کند. هنگامی که بسته‌ی نقدی به دست کارمند IRS رسید، متخصصان پزشکی قانونی توانستند اثر انگشت او را گرفته و با استفاده از جستجو در سوابق توانستند به هویت این فرد ناشناس پی ببرند.

منبع: cryptonews

کپی لینک
نظرت رو اینجا برامون کامنت بزار

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط
سه راه ارزشگذاری قیمت زمین در متاورس

تجارت املاک و مستغلات در متاورس به سطح دیوانه کننده ای رسیده است. چهار متاورس بزرگ …

تاثیرات بلاکچین در آینده عرصه حقوقی-قضایی

به گزارش سایت ارز دیجیتال وبه نقل از مهران بیت فناوری بلاک‌چین طی سالیان گذشته توجه کارشناسان زیادی را به خود جلب نموده است …

استار اطلس (ATLAS | POLIS) چیست؟ جدیدترین بازی بلاکچینی

هیاهوی بسیاری حول بازی های چند نفره ی بلاکچینی شکل گرفته و همیشه پروژه های …

با پرداخت بیت کوین چه چیزهایی را میتوان خرید؟

بیت کوین برای خرید انلاین مثل ارزهای رایج دلار و یورو در حال افزایش است. امروزه هرچه پیش تر …

ژاپن ارز دیجیتال راه اندازی می کند

به گزارش مهران بیت و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ژاپن در صورت ادامه کاهش گردش پول نقد …

یک ارز دیجیتال جدید آسیایی فرصت های زیادی را برای چین به ارمغان می آورد

در اواسط ماه اکتبر ، سه دانشمند و مشاور ژاپنی (تایجی اینوی ، واتارو تاکاهاشی و مامورو ایشیدا) مقاله ای …