چرا استبل کوین‌ها اهمیت دارند؟

از استبل کوین‌ها می‌توان برای کسب سود و خرید سهام استفاده کرد.مشکل اکثر مبادلات رمزنگاری این است که اجازه معامله مستقیم سکه‌های دیجیتال را با ارز فیات یا پول سنتی نمی‌دهند. پس اگر در هر زمان قصد حفظ ارزش سرمایه‌گذاری خود را دارید، فروش یا تبدیل آن گزینه‌ی خوبی نیست و در این جا اینجاست که استبل کوین‌ها به شما کمک می‌کنند.

آشنایی با ماهیت خود سکه‌های استبل کوین‌

استبل کوین‌ها به ارزهای دیجیتال با قیمت ثابت که توسط دارایی‌های پایدار پشتیبانی می‌شوند گفته می‌شود که در هنگام جابجایی بین رمزنگاری می‌توانند جایگزین پول‌های سنتی یا ارز فیات شوند. علاوه بر این ، استبل کوین‌ها می‌توانند جایگزین سریع‌تر و ارزان‌تری برای دیگر روش‌های انتقال پول در پرداخت‌ها شوند. اما به دلیل نرخ بازگشت پایین این سکه‌ها موجب شده تا یک به تنهایی نتوانند یک گزینه مناسب برای سرمایه گذاری شوند.

شیوه کار استبل کوین‌ها چگونه است؟

می توان گفت که استبل کوین‌ها دارای لنگرهایی هستند که به آن‌ها اجازه می‌دهد تا با حفظ ثبات، نوسانات قیمت خود را به خوبی مدیریت کنند. این قدرت عملکردی آن‌ها به دلیل امکان وثیقه‌پذیری به وجود می‌آید. برای مثال اگر بخواهید وامی دریافت کنید، باید وثیقه‌ای برای دریافت آن ارائه دهید زیرا این وثیقه است که به وام‌دهنده احساس امنیت می‌دهد. استبل کوین‌ها نیز دقیقاً به همین‌شکل عمل می‌کنند. آن‌ها به واسطه ذخایر دارایی‌های ثابتی که از آن‌ها پشتیبانی می‌کند ثبات قیمت پیدا می‌کنند.

چرا استبل کوین‌ها اهمیت دارند؟

چگونه به وسیله استبل کوین‌ها کسب درآمد کنیم؟

سیستم عامل‌های مختلف وام‌دهی به ارزهای رمزنگاری شده اجازه می‌دهند تا از سکه‌های استبل کوین‌ کسب سود کنند. به این معنی ‌که شما استیبل کوین‌های خود را وام می‌دهید و در عوض آن، نرخ سود سالانه دریافت می‌کنید. به طور معمول این نرخ سود سالانه درصدی دو رقمی دارد و وام دادن به استبل کوین‌‌ها را به گزینه‌ای جذاب‌تر از نگهداری ارزهای فیات مبدل می‌کند. از دیگر روش‌های کسب درآمد شرط بندی برای کسب درآمد غیرفعال از ارزهای دیجیتال است. به این معنی‌که یک فرآیند پاداش گرفتن برای قفل کردن دارایی‌ها در سیستم عامل‌های غیرمتمرکز اتفاق می‌افتد. هنگام سرمایه‌گذاری در استبل کوین‌ها‌، می‌توانید به راحتی آن‌ها را در یک شبکه بلاک چین قفل کنید. در حقیقت وقتی صدها نفر همین کار را انجام می‌دهند، تعداد زیادی سکه برای تأیید تراکنش‌ها و کارکردن کل شبکه استفاده می‌شود. با این‌که استیبل کوین‌ها ارزش پایداری دارند، اما خطراتی همچون عدم ثبات و امنیت سایبری در قوانین ارزهای رمزنگاری شده وجود دارد. این سکه‌ها به شکل عمومی توسط یک نهاد متمرکز منتشر شده و اداره می‌شوند.

اشتراک گذاری مطلب در :

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه با این مقاله

مقالات مرتبط با مقاله ای خواندید
بازی Shroom Kingdom | ساخت مراحل بازی هم با شما
دسته بندی: مقالات / تاریخ : 2022/02/25

بازی Shroom Kingdom | ساخت مراحل بازی هم با شما

اگر در گوگل Shroom Kingdom را جستجو کنید از شما می پرسد آیا منظورتان Mushroom  است؟ این تنها شباهت لفظی …

بازی Illuvium پدیده ی 2022 خواهد شد؟
دسته بندی: مقالات / تاریخ : 2022/02/13

بازی Illuvium پدیده ی 2022 خواهد شد؟

یک بازی از نوع نقش آفرینی با NFTهای کلکسیونی، دارای مبارزه ی خودکار و بخش های رایگان دیگر چه می …

هایپ یا ترند؟ (Hype or Trend) , کدام به نفع کسب و کار شماست؟
دسته بندی: مقالات / تاریخ : 2022/02/02

هایپ یا ترند؟ (Hype or Trend) , کدام به نفع کسب و کار شماست؟

هوش مصنوعی، پیامرسان ها، بلاک چین، ماشین های خودران، محاسبات ابری و … احتمالا همه ی این اسم ها را …

معرفی lookintobitcoin | تحلیل رایگان آنچین
دسته بندی: تحلیل آنچین مقالات / تاریخ : 2022/01/20

معرفی lookintobitcoin | تحلیل رایگان آنچین

پایگاه look into bitcoin یکی دیگر از سایت های ارائه دهنده ی داده ها و اندیکاتورهای استخراج شده از اطلاعات …