چرا استبل کوین‌ها اهمیت دارند؟

از استبل کوین‌ها می‌توان برای کسب سود و خرید سهام استفاده کرد.مشکل اکثر مبادلات رمزنگاری این است که اجازه معامله مستقیم سکه‌های دیجیتال را با ارز فیات یا پول سنتی نمی‌دهند. پس اگر در هر زمان قصد حفظ ارزش سرمایه‌گذاری خود را دارید، فروش یا تبدیل آن گزینه‌ی خوبی نیست و در این جا اینجاست که استبل کوین‌ها به شما کمک می‌کنند.

آشنایی با ماهیت خود سکه‌های استبل کوین‌

استبل کوین‌ها به ارزهای دیجیتال با قیمت ثابت که توسط دارایی‌های پایدار پشتیبانی می‌شوند گفته می‌شود که در هنگام جابجایی بین رمزنگاری می‌توانند جایگزین پول‌های سنتی یا ارز فیات شوند. علاوه بر این ، استبل کوین‌ها می‌توانند جایگزین سریع‌تر و ارزان‌تری برای دیگر روش‌های انتقال پول در پرداخت‌ها شوند. اما به دلیل نرخ بازگشت پایین این سکه‌ها موجب شده تا یک به تنهایی نتوانند یک گزینه مناسب برای سرمایه گذاری شوند.

شیوه کار استبل کوین‌ها چگونه است؟

می توان گفت که استبل کوین‌ها دارای لنگرهایی هستند که به آن‌ها اجازه می‌دهد تا با حفظ ثبات، نوسانات قیمت خود را به خوبی مدیریت کنند. این قدرت عملکردی آن‌ها به دلیل امکان وثیقه‌پذیری به وجود می‌آید. برای مثال اگر بخواهید وامی دریافت کنید، باید وثیقه‌ای برای دریافت آن ارائه دهید زیرا این وثیقه است که به وام‌دهنده احساس امنیت می‌دهد. استبل کوین‌ها نیز دقیقاً به همین‌شکل عمل می‌کنند. آن‌ها به واسطه ذخایر دارایی‌های ثابتی که از آن‌ها پشتیبانی می‌کند ثبات قیمت پیدا می‌کنند.

چرا استبل کوین‌ها اهمیت دارند؟

چگونه به وسیله استبل کوین‌ها کسب درآمد کنیم؟

سیستم عامل‌های مختلف وام‌دهی به ارزهای رمزنگاری شده اجازه می‌دهند تا از سکه‌های استبل کوین‌ کسب سود کنند. به این معنی ‌که شما استیبل کوین‌های خود را وام می‌دهید و در عوض آن، نرخ سود سالانه دریافت می‌کنید. به طور معمول این نرخ سود سالانه درصدی دو رقمی دارد و وام دادن به استبل کوین‌‌ها را به گزینه‌ای جذاب‌تر از نگهداری ارزهای فیات مبدل می‌کند. از دیگر روش‌های کسب درآمد شرط بندی برای کسب درآمد غیرفعال از ارزهای دیجیتال است. به این معنی‌که یک فرآیند پاداش گرفتن برای قفل کردن دارایی‌ها در سیستم عامل‌های غیرمتمرکز اتفاق می‌افتد. هنگام سرمایه‌گذاری در استبل کوین‌ها‌، می‌توانید به راحتی آن‌ها را در یک شبکه بلاک چین قفل کنید. در حقیقت وقتی صدها نفر همین کار را انجام می‌دهند، تعداد زیادی سکه برای تأیید تراکنش‌ها و کارکردن کل شبکه استفاده می‌شود. با این‌که استیبل کوین‌ها ارزش پایداری دارند، اما خطراتی همچون عدم ثبات و امنیت سایبری در قوانین ارزهای رمزنگاری شده وجود دارد. این سکه‌ها به شکل عمومی توسط یک نهاد متمرکز منتشر شده و اداره می‌شوند.

اشتراک گذاری مطلب در :

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه با این مقاله

مقالات مرتبط با مقاله ای خواندید
آشنایی با توکن‌اُمیکس(Tokenomics)
دسته بندی: مقالات / تاریخ : 1400/07/10

آشنایی با توکن‌اُمیکس(Tokenomics)

تعریف ماهیت توکن‌اُمیکس(Tokenomics) خوب اگر در تعریف کلمات مفهوم اولیه این واژه بخواهیم صحبت کنیم، توکن‌اُمیکس(Tokenomics) از دو واژه توکن …

مالیات بر ارزهای دیجیتال چگونه اعمال می‌شود؟
دسته بندی: مقالات / تاریخ : 1400/07/10

مالیات بر ارزهای دیجیتال چگونه اعمال می‌شود؟

تجارت ارزهای رمزنگاری شده ، خرید یا فروش آن‌ها در برخی از کشورها مشمول مالیات می‌شود. برای محاسبه مالیات بر …

با چه اصولی می‌توانید به موفقیت در تجارت ارزهای رمزنگاری شده برسید
دسته بندی: مقالات / تاریخ : 1400/07/07

با چه اصولی می‌توانید به موفقیت در تجارت ارزهای رمزنگاری شده برسید

مقدمه درست است که سرمایه گذاری در حوزه ارزهای دیجیتال بدون داشتن دانش و تجربه کافی می‌تواند خطرناک باشد، اما …

بیت کوین ETF ساده‌ترین روش درگیری سرمایه گذاران سنتی با ارزهای دیجیتال
دسته بندی: مقالات / تاریخ : 1400/07/07

بیت کوین ETF ساده‌ترین روش درگیری سرمایه گذاران سنتی با ارزهای دیجیتال

وقتی وال استریت قدرتمند از بیت کوین به عنوان یک دارایی قانونی یاد کرد، سرمایه‌گذاران اقدام به میلیاردها دلار سرمایه …