مهران بیت

چه عجیب، که Gemini هم‌اکنون از Dogecoin پشتیبانی می‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند!!

ما خوشحالیم که به همگان اعلام کنیم جالب‌ترین و دوستانه‌ترین رمزنگاری در جهان معاملات …

زهرا موسی
اخبار ارزدیجیتال
۲۷ تیر , ۱۴۰۰
1533 بازدید

ما خوشحالیم که به همگان اعلام کنیم جالب‌ترین و دوستانه‌ترین رمزنگاری در جهان معاملاتDOGE ، اکنون در دسترس است.

تجارت با DOGE در برنامه‌های APIو  Active Trader for و FIX با دلار آمریکا امکان پذیر است و در برنامه‌های سیستم عامل تلفن همراه یا وب با انواع دلارهای GB ، GBP ، EUR ، CAD ، AUD ، HKD و SGD در دسترس است. دُج اکنون بیش از 40 مدل ارز رمزنگاری برای تجارت و 11 نوع رمز دیگر برای ذخیره‌سازی به شما ارائه می دهد. Doge coin ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌یعنی دارایی و پول مردم، در طول تاریخ چند هزار ساله‌ی سیستم پول، اعم از پول‌های کاغذی یا سکه‌هایی ساخته شده با فلزات گران‌بها ماهیت ارزش آن‌ها همان چیزی بود که مردم به آن وابسته و معتقد بودند.

Doge coin ‌ به همان اندازه که یک ارز دیجیتالی است به بیان دیگر نگرشی جدید به فلسفه پول است. دُج کوین یک فرضیه برای دموکراتیک شدن سیستم پولی در جهان است و اعتراضی پیشرفته به این واقعیت که ارزش پول‌های مختلف در سرتاسر دنیا توسط عده‌ای ساخته شده که به شکل نامتناسبی به نفع همان عده معدود است. هیچ جایگاهی به جز Stop Game‌ این موضوع جالب را در مورد دُج کوین جذب نکرده است. دیده شده که چگونه یک سرمایه‌گذار می‌تواند پیچیده‌ترین نوع سرمایه‌گذاری‌ها را در حوزه ارز انجام دهد. ما معتقدیم که وقتی سرمایه‌گذاران به Game Stopped علاقه‌مند شدند و جذابیت ارزهای رمزنگاری و Doge coin افزایش پیدا کرد این امر یک اتفاق نیست!

از آن‌جا که هیچ شخص، سازمان یا مرجعی درباره ارزش  ارزهای رمزنگاری شده تصمیم نمی‌گیرد و ارزش آن تنها با توجه به میزان عرضه و تقاضای مردم تعیین می‌شود. مهمترین مزیت سرمایه‌گذاری در حوزه دُج کوین شفاف بودن، قابل پیش بینی و ضد تورم بودن آن است.

پروتکل حفاظتی  DOGE ‌هر ساله مبلغی معادل با 5 میلیارد دلار برای امنیت آن صادر می‌کند. گذشت زمان نشان داده است که، سالانه این دستور 5 میلیارد دلاری درصد بسیار کمتری از عرضه پولDoge coin  است. به این معنی که نرخ رشد عرضه پول دُج کوین در واقع در حال کاهش بوده است. این امر در حال حاضر بی‌شباهت به چگونگی عملکرد عرضه پول اتر نیست. اخیراً، تقاضای  DOGE از عرضه آن پیشی گرفته است. در نتیجه، قیمت آن در شرایط فعلی بسیار چشمگیر است. بسیاری از کاربران با عضویت درDoge coin  امروزه بر روی سرمایه‌گذاری روی آن متمرکز شده‌اند و جالب‌ترین قسمت این داستان لبخند رضایت آن‌ها در حین انجام این کار است.

کپی لینک
نظرت رو اینجا برامون کامنت بزار

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط
تاریخچه بیت کوین کش

راجر ور به مسیح بیت کوین شهرت دارد، از همان اول در جامعه بیت کوین بود و در استارت آپ های بلاکچین …

هرم آنچین | بررسی سه لایه ی مختلف دیتا (بخش دوم)

در بخش اول این مقاله گفتیم که تحلیل آنچین، بررسی داده های مفید ثبت شده روی بلاک چینهای …

ریسک ها ومنافع سرمایه گذاری در ارز های دیجیتال

اولین بار که واژه ارز دیجیتال را شنیدم خاطرات شرکت های پانزی و هرمی در ذهنم تداعی شد …

عربستان سعودی در تکاپوی راه اندازی ارز دیجیتال با امارات متحده عربی

بانک مرکزی عربستان (SAMA) با مشارکت بانک مرکزی امارات گزارشی منتشر کرد و در آن …

هک فینی یا حمله ی فینی چیست؟

اولین دریافت کننده ی تراکنش بیت‌کوین شخصی بود به نام هال فینی که اولین بار از راه اندازی …

ارتباط نرخ بهره با بازار رمزارزها

شاید از زبان معامله گران کوتاه مدت رمزارزها از جمله بیت کوین شنیده باشید که در یک روز خاص معامله …