مهران بیت
آنکر ارز آنکر

قیمت ارز آنکر (ANKR)

نرخ تومانی خرید
1,799
نرخ تومانی فروش
1,790
تومان
0.05%
$
0.03105
آنکر آنکر
ANKR
آدرس سایت:
Website
سورس کد:
Source Code
تلگرام:
Telegram
توییتر:
Twitter
دیسکورد:
Discord
گیت هاب:
Github
محاسبه قیمت
خرید فروش
ANKR > آنکر
آنکر میگیرید
IRTM تومان
تومان میدهید
خرید بیت کوین

ارز دیجیتال آنکر چیست؟

آنکر (ANKR) توکن بومی پلتفرم Ankr Network است. این رمزارز یک ارز دیجیتال مبتنی بر استاندارد ERC-20 است که در بلاکچین اتریوم کار می کند و به شما امکان می دهد تا در طیف گسترده ای از کیف پول ها از هر دو نوع سخت افزار و نرم افزار ذخیره شود.
از رمز ارز آنکر ANKR می توان برای پرداخت هزینه خدمات در پلتفرم آنکر مانند استقرار نود استفاده کرد و همچنین به عنوان مشوقی برای شرکت کنندگان شبکه عمل می کند. پس از شناخت کامل پلتفرم آنکر و رمز ارز آن حال وقت ان رسیده است که در ارتباط با تاریخچه و بنیانگذاران این رمز ارز اطلاعاتی کسب نمایید.

ارز دیجیتال آنکر ANKR چیست؟

تاریخچه و بنیان گذاران رمز ارز آنکر ANKR

تاریخچه آنکر Ankr از سال 2017 آغاز می شود زمانی که گروهی از متخصصان فناوری از دانشگاه برکلی در کالیفرنیا تصمیم گرفتند با استفاده از فناوری بلاکچین یک سیستم محاسبات ابری غیرمتمرکز ایجاد کنند که قادر به ارائه راه حل های میزبانی مقرون به صرفه برای نودهای شبکه های ارزهای رمز پایه مانند بیت کوین یا اتریوم باشد.
بنیانگذاران آنکر Ankr شامل Chandler Song، که قبلا مسئول خدمات وب آمازون بود و Ryan Fang که یک سرمایه گذار است، می باشد. ترکیبی از تجربه بی نظیر هم از علوم کامپیوتر و هم از نظر اقتصادی آغازگر خوبی برای آنکر در اکوسیستم رمزنگاری است.
پلتفرم آنکر یکی از مهم ترین مسائل مربوط به فناوری بلاکچین را حل می کند. این پلتفرم برای حل مشکلات با ارائه هاستینگ ابری مقرون به صرفه و در دسترس برای نودهای مختلف بلاکچین طراحی شده است. با استفاده از انکر، شما می توانید یک نود ارز رمزنگاری شده داشته باشید، بدون اینکه شخصا تمام سخت افزارها را تنظیم کنید.

بررسی ساختار بلاکچین آنکر Ankr

بلاکچین آنکر به چهار لایه تقسیم شده است:

•  لایه اصلی: این لایه اصلی اجماع است. همه نودهای کامل بر روی این لایه هستند. لایه اصلی شامل نودهای اعتبار سنج و نودهای منظم است. نودهای اعتبار سنج در حال حاضر توسط DCCN آنکر تایید می شوند.
  لایه ریلِی: لایه ریلِی برای مسیریابی سریع شبکه است. همه نودهای این لایه نیز نودهای کامل هستند، اما آنها بلوک تولید نمی کنند یا در اجماع شرکت نمی کنند.
  لایه دسترسی: لایه دسترسی شامل نودهای مرکز داده، نودهای استخراج و محاسبات است. همه ی این نودها می توانند دسترسی غیر قانونی به نودها را کنترل کنند.
  لایه میکرو نود: لایه میکرو نود شامل نودهای دستگاه و برخی از هش های تراکنش است. اگر یک میکرو نود نیاز به بازیابی اثبات شبکه دارد، از نود لایه دسترسی می خواهد. اگر لایه دسترسی داشته باشد، نود نمی تواند مدرکی ارائه دهد، درخواست از طریق لایه ریلِی به لایه اصلی منتقل می شود.

آشنایی با شبکه آنکر Ankr Network

معرفی ویژگی های پلتفرم آنکر Ankr

•  امنیت پلتفرم با استفاده از اثبات اجماع کار مفید POUW

این الگوریتم اجماع به بلاکچین امکان می دهد بدون اتلاف انرژی به امنیت دست یابد.

•  استفاده از پلتفرم توزیع شده رایانش ابری DCC

این پلتفرم امکان برقراری ارتباط برای محاسبه بین کاربران را به صورت نظیر به نظیر فراهم می کند.

•  سرویس اوراکل

آنکر Ankr با استفاده از سخت افزار مورد اعتماد، یک سیستم داده معتبر معرفی می کند که این سیستم از 3 بخش اصلی تشکیل شده است.

•  ساختار چند زنجیره ای

آنکر قصد دارد تا با اجرای پلاسما و شاردینگ، بلاکچین را مقیاس بندی کند. این شبکه از یک ساختار درختی از بلاکچین ها تشکیل شده است که در ان زنجیره های مختلف کاربردی به یک زنجیره اصلی متصل می باشند. زنجیره اصلی برای اجرای قراردادهای هوشمند استفاده می شود.

امنیت شبکه آنکر Ankr چگونه است؟

پلتفرم انکر از نودهای تایید در فرآیند اعتبار سنجی بلوک ها استفاده می نماید که این موضوع سبب می شود کیفیت شبکه حفظ شود و شبکه در امان بماند و عواملی که باعث تخریب پلتفرم می شوند از پلتفرم دور بماند.
انکر از یک سیستم مبتنی بر شهرت برای ایمن ماندن پلتفرم استفاده می نماید. استفاده از موارد ذکر شده سبب می شود تا پلتفرم در برابر برخی از حملات در امان باشد و محیطی امن را فراهم نماید.

چه تعداد توکن آنکر ANKR در گردش می باشد؟

در حال حاضر میزان عرضه فعلی آنکر ANKR برابر با 6،496،232،711 کوین تعیین شده است. حجم معاملات این رمز ارز برابر با 49،811،009 دلار آمریکا است. و حداکثر عرضه کوین های آنکر 10.000.000.000 می باشد.

خرید ارز دیجیتال آنکر ANKR چگونه است؟

برای خرید ارز دیجیتال آنکر ANKR نیاز است تا در یکی از صرافی های ارز دیجیتال که به شما معرفی می نماییم و صرافی پشتیبان کننده این ارز دیجیتال هستند، ثبت نام نمایید. به دلیل تحریمات موجود در کشور ایران، کاربران ایرانی نمی توانند مستقیما این رمز ارز را خریداری کنند. به همین دلیل شما مجبور هستید تا یکی از استیبل کوین ها را خریداری نموده و آن را در صرافی به رمز ارز آنکر ANKR تبدیل نمایید.
در حال حاضر برترین صرافی ها برای مبادله رمز ارز آنکر صرافی های Binance، Huobi Global، Upbit، CoinTiger و BitAsset می باشند. شما می توانید در این صرافی ها رمز ارز آنکر را با جفت ارزهای معاملاتی همچون USD، USDT، BTC و ETH معامله نمایید. در ادامه مطالب به شما خواهیم گفت که پس از خریداری رمز ارز آنکر در چه کیف پول هایی می توانید آن را ذخیره کنید.

خرید ارز دیجیتال آنکر Ankr

رمز ارز آنکر ANKR در چه کیف پول هایی ذخیره می شود؟

از جمله کیف پول هایی که قادر به ذخیره سازی رمز ارز آنکر می باشند می توان به کیف پول های سخت افزاری لجر، ترزور و کیپ کی اشاره کرد. این کیف پول هایی که نام بردیم از امنیت بالایی برخوردار می باشند اما به دلیل اینکه قیمت بالایی دارند تعداد اندکی از کاربران از این کیف پول ها استفاده می نمایند. علاوه بر کیف پول های سخت افزاری که نام بردیم، کیف پول های نرم افزاری زیر نیز از رمز ارز آنکر پشتیبانی می کنند.

  • کوینومی
  • تراست
  • اتمیک
  • مای اتر

سخن پایانی ارز دیجیتال آنکر ANKR

از جمله پروژه های زیرساخت ابری مبتنی بر بلاکچین می باشد. بلاکچین این ارز دیجیتال از 4 لایه تشکیل شده است که آنها شامل لایه اصلی، لایه ریلِی، لایه دسترسی و لایه میکرو نود می باشند. این پلتفرم از امنیت بالایی برخوردار است.
شما می توانید از سایر صرافی هایی که از این رمز ارز پشتیبانی می کنند برای خرید و فروش استفاده نمایید و پس از خریداری می توانید در سایر کیف پول های لجر، ترزور، کوینومی، تراست و اتمیک ذخیره نمایید.