مهران بیت
آرپا ارز آرپا

قیمت ارز آرپا (ARPA)

نرخ تومانی خرید
3,625
نرخ تومانی فروش
3,606
تومان
-2.71%
$
0.06128
آرپا آرپا
ARPA
وب سایت:
Website
وایت پیپر:
Whitepaper
توییتر:
Twitter
تلگرام:
Telegram
گیت هاب:
Github
محاسبه قیمت
خرید فروش
ARPA > آرپا
آرپا میگیرید
IRTM تومان
تومان میدهید
خرید بیت کوین

آرپا چیست؟

آرپا چین (ARPA Chain) با نماد اختصاری ARPA، یک راه حل لایه 2 مبتنی بر بلاکچین برای محاسبات حفظ حریم خصوصی  است که توسط MPC فعال شده است. ARPA در آپریل سال 2018 تاسیس شد. پروتکل MPC آرپا، راه هایی را برای چندین نهاد ایجاد می کند تا به طور مشترک داده ها را تجزیه و تحلیل کنند و در عین حال ورودی داده های هر طرف را خصوصی و ایمن نگه دارند.

بررسی ارز دیجیتال آرپا ARPA
توسعه دهندگان می توانند DApp های حفظ حریم خصوصی را بر روی بلاکچین های سازگار با ARPA بسازند. به طور کلی آرپا ARPA یک شبکه محاسباتی امن سازگار با بلاکچین است. ARPA از نظر رمزنگاری قراردادهای هوشمند خصوصی، حفاظت از حریم خصوصی در استفاده از داده ها و همچنین اشتراک گذاری محاسباتی مقیاس پذیر را امکان پذیر می کند.

عملکرد آرپا چین ARPA Chain چگونه است؟

Mpc در شبکه آرپا چین به مجموعه ای از طرفین اجازه می دهد تا به طور مشترک یک تابع را بر روی ورودی های خود محاسبه کنند و در عین حال آنها را خصوصی نگه دارند. صحت محاسبات حتی در شرایط مخرب با استفاده از MAC قابل تایید است.

از دیگر مواردی که در ارتباط با عملکرد این پروژه می توان گفت این است که بلاکچین رمز ارز آرپا از امنیت بالایی برخوردار است و باعث افزایش توانایی این پروژه شده است. به طوری که می توان از ان برای ساخت و طراحی برنامه های غیرمتمرکز و سیستم های بانکی استفاده نمود.

ویژگی های آرپا چین ARPA Chain

•  حریم خصوصی و امنیت

MPC به مجموعه ای از طرفین اجازه می دهد تا به طور مشترک یک تابع را بر روی ورودی های خود محاسبه کنند و در عین حال آنها را خصوصی نگه دارند. صحت محاسبات حتی در شرایط مخرب قابل تایید است.

•  انعطاف پذیری و سازگاری

شبکه ARPA انعطاف پذیر، آسان برای استفاده و سازگار با بلاکچین های موجود مانند اتریوم و ایاس EOS است.

•  مقیاس پذیری و کارایی

عملکرد سریع لایتنینگ برای پذیرش انبوه از طریق محاسبات قابل تایید.

اهداف شبکه آرپا چین ARPA Chain

شایان به ذکر است که هدف ARPA تضمین امنیت اطلاعات می باشد. علاوه بر این، شبکه آرپا چین ARPA Chain در نظر دارد تا در آینده به اهداف زیر دسترسی پیدا کند.

  • قرارداد هوشمند خصوصی کارآمد برای توسعه دهندگان DApp
  • اجاره داده های فردی و سازمانی با حفظ حریم خصوصی
  • زیرساخت بسیار مقیاس پذیر از طریق اشتراک گذاری محاسباتی

صرافی های پشتیبانی کننده از آرپا

از صرافی هایی که از ارز دیجیتال  ARPA پشتیبانی میکنند می توان به بایننس (Binance) و Gate.io اشاره کرد. همچنین شما می توانید ارز دیجیتال ARPA را در مهران بیت هم خرید وفروش کنید.

کیف پول های پشتیبان کننده ارز دیجیتال آرپا

در مقالات مربوط به رمز ارزها بسیار بیان شده است که کیف پول های سخت افزاری و نرم افزاری بسیاری هستند که در حوزه ارزهای دیجیتال فعالیت می کنند. کاربران می توانند از کیف پول های مناسب برای ذخیره سازی رمز ارز مورد نظر استفاده کنند. لازم به ذکر است که در مرحله اول امنیت کیف پول باید مورد بررسی قرار گیرد.

همچنین توجه نمایید که آیا کیف پول انتخابی شما از رمز ارز مورد نظر پشتیبانی می کند یا خیر. در ادامه به معرفی چند نمونه از کیف پول های پشتیبان کننده ارز دیجیتال آرپا ARPA خواهیم پرداخت.

•  کیف پول سیف پل SafePal

کیف پول سیف پل یک کیف پول نرم افزاری است که می تواند برای ذخیره سازی ارز دیجیتال ARPA گزینه مناسبی به شمار رود. علاوه براین، کیف پول سیف پل از تعداد بیشماری از رمز ارزها پشتیبانی می کند.

•  کیف پول تراست ولت Trust Wallet

کیف پول تراست ولت یک کیف پول نرم افزاری است که کاربران می توانند این کیف پول را به راحتی بر روی تلفن همراه خود نصب نمایند و از آن برای ذخیره سازی ارز دیجیتال ARPA استفاده کنند.

توکن در گردش

در حال حاضر  982,174,603 ARPA در گردش وجود دارد.

آینده ارز دیجیتال آرپا ARPA Chain چگونه است؟

رمز ارز آرپا ARPA توانسته است تا همکاری های گسترده ای را با پروژه های مهم انجام دهد. این امر توانسته است به رشد این پروژه کمک نماید. به علاوه این ارز دیجیتال دارای اهداف و ویژگی هایی می باشد که نشانگر آینده ای روشن برای آن است.

به طور کلی در ارتباط با آینده ارز دیجیتال عوامل بسیاری موجود می باشد که کاربران باید قبل از سرمایه گذاری به بررسی و جستجو بپردازند. برای مثال بررسی نقشه راه، میزان تلاش و اهداف پلتفرم از جمله عوامل تاثیرگذار بر آینده و قیمت رمز ارز است.